از طراحی تا اجرای رویای شما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی و پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرا با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

بازسازی منزل با گروه معماری زال

روند طراحی و اجرا با شرکت زال چگونه است

بازدید از پروژه قبل از شروع بازسازی یک فرآیند بسیار حیاتی و کلیدی هم برای طراحی و هم اجرای یک پروژه است. بازدید به منظور ارزیابی وضعیت داخلی منزل که قرار است بازسازی و ترمیم شود صورت می گیرد. در طول بازدید، مهندسان و کارشناسان مربوطه ابعاد مختلف پروژه را برررسی خواهند کرد تا از وقوع هرگونه مشکلات احتمالی در طول بازسازی منزل جلوگیری شود تا از اجرای طرح با بالاترین کیفیت ممکن اطمینان حاصل کنند.

 

تفاوت طراحی ویلا با گروه معماری زال

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

5

اجرا طرح در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت

متخصص در تمامی رشته های ساختمان

طراحی 3d نما با بالاترین جزئیات گرافیکی

حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

متعهد به کارفرما

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان همچنان یک فرایند تعمیرات کلی و جزائی است که محبوب و ضروری برای صاحبان ملک می باشد. این فرآیند شامل ترمیم و نو کردن دوباره یک ساختمان است در نهایت باعث افزایش طول عمر و افزایش کلی کیفیت پس از اجرای بازسازی ساختمان است. انجام بازسازی ساختمان یک کار چند وجهی و تخصصی است که اغلب با ارزیابی های کامل توسط کارشناسان و شرکت ها انجام می شود. در طول فرآیند خدمات بازسازی ساختمان، مسائل ساختاری ناشی از فرسودگی و گذشت زمان باید مورد توجه قرار گیرد.

محاسبه هزینه بازسازی ساختمان

هم املاک مسکونی و هم تجاری، صرف نظر از کیفیت ساخت اولیه، نیاز به نوسازی و تعمیرات دوره ای دارند. چنین بازسازی ساختمان شامل اهداف دوگانه اصلاح مسائل ساختاری یا دادن ظاهری تازه و زیباتر به ساختمان دارند. صرف نظر از دلایل بازسازی ساختمان قدیمی، برنامه ریزی دقیق برای هزینه بازسازی ساختمان برای مواد، مجوز ها، نیروی کار و سایر منابع نتایج مورد نظر را برای صاحبان املاک به همراه دارد، بسیار مهم است.

توجه به این نکته مهم است که تلاش‌های بازسازی ساختمان را می‌توان به صورت جزئی یا کامل طبقه ‌بندی کرد.اجرای بازسازی ساختمان جزئی مناطق خاصی از ساختمان مانند فضاهای نشیمن، آشپزخانه، حمام یا توالت را هدف قرار می دهد. با این حال، بازسازی داخلی ساختمان ها صرفاً برای رفع نیازهای ساکنین نیست. آنها همچنین برای افزایش جذابیت بصری یک فضا انجام می شوند. در هر صورت، قبل از شروع یک پروژه نوسازی ساختمان، تعیین بودجه و تعیین اهداف نوسازی ضروری است. دانستن آنچه می خواهید و انتقال موثر این خواسته ها به معماران، طراحان یا دکوراتورهای ما، آنها را قادر می سازند تا یک طرح منسجم برای پروژه بازسازی ساختمان مسکونی شما ایجاد کنند. این رویکرد فرآیند طراحی داخلی و جرا را ساده می کند، اتلاف زمانی را به حداقل می رساند و از هزینه های غیر ضروری جلوگیری می کند.

علاوه بر این، نوسازی ساختمان های مسکونی می تواند به منظور افزایش ارزش ذاتی ملک، به ویژه زمانی که می خواهید منزل خود را بفروشید به کار می آید. در نتیجه، بسیاری از مهندسان و متخصصان درگیر در چنین پروژه‌هایی تلاش خود را برای بهبود زیبایی شناسی و تقویت یکپارچگی ساختاری ملک انجام می‌دهند.

در حال حاضر، خرید املاک املاک فرسوده، بازسازی و سپس فروش مجدد آنها به یک سرمایه گذاری رایج و پرسود در کشور ما تبدیل شده است. این امر بر اهمیت بازسازی ساختمان قدیمی برای افرادی که در حرفه مشغول هستند تأکید می کند. به طور معمول، فعالیت‌های بازسازی ساختمان را می‌توان به دو دسته اصلی طبقه ‌بندی کرد: زیباسازی که بر بهبود ظاهر نهایی ساختمان تمرکز دارند، و بازسازی‌های کلی با هدف احیای زیرساخت های فرسوده، که در ادامه بیشتر به آن‌ها خواهیم پرداخت.

برای ایجاد فضای زندگی ایده آل خود در یک آپارتمان، افراد اغلب به فرآیندهای مختلف بازسازی خانه فکر می کنند. این تغییرات می‌تواند جنبه‌های داخلی مانند اتاق‌ها، آشپزخانه‌ها و سقف‌ها و همچنین عناصر بیرونی را در بر بگیرد و امکان دگرگونی جامع ملک را فراهم کند.

بازسازی ساختمان قدیمی

با وجود روند رو به رشد آپارتمان نشینی در کلانشهرهای شلوغ، جذابیت و اصالت خانه ها و ویلاهای قدیمی همچنان باعث زیبایی مناظر شهری می شود. این ساختمان های قدیمی اغلب چندین دهه عمر مفید دارند و قابل سکونت باقی می مانند. با این حال، سبک زندگی در حال تکامل کاربری خانه های قدیمی را تا حدودی کاهش داده است. انجام بازسازی ساختمان قدیمی به یک رویکرد رایج برای رسیدن به مسائلی عملکردی برای این خانه های پر قدمت تبدیل شده است. با گذشت زمان، سکونت در این بناهای قدیمی می تواند ناراحت کننده و حتی ناامن شود. بنابراین، عاقلانه ترین اقدام بازسازی ساختمان است. این فرآیند نه تنها زیبایی خانه را تازه می کند و رضایت ساکنان را افزایش می دهد، بلکه خطرات احتمالی ریزش ساختمان را نیز کاهش می دهد. به جای سرمایه گذاری در یک خانه جدید، اجرای بازسازی ساختمان قدیمی امکان تغییری را فراهم می کند که نه تنها مقرون به صرفه تر است، بلکه شخصیت و تاریخ ملک را نیز حفظ می کند.

برای بازسازی ساختمان و بهبود وضعیت این دسته از خانه های قدیمی باید اقدامات زیر را انجام داد که شامل:

 1. انجام یک ارزیابی جامع و آماده سازی برای روند بازسازی و مرمت.
 2. هر قسمت از ساختمان را که قابل تعمیر نیست یا نیاز به تعویض دارد، بردارید.
 3. نصب و راه اندازی لوله کشی و تاسیسات الکتریکی را در صورت نیاز ارتقا دهید یا جایگزین کنید.
 4. ظاهر بیرونی خانه را از طریق تعمیرات و بهبودهای زیبایی شناسی تقویت کنید.
 5. دکوراسیون داخلی را متناسب با اندازه و سبک خانه انتخاب کنید.
 6. چیدمان و سبک آشپزخانه را تغییر دهید و به روز کنید.
 7. فضای کاربردی را در خانه های کوچکتر با متراژ محدود افزایش دهید.
 8. مواد کفپوش جدید را تعمیر یا نصب کنید.
 9. کابینت را سفارشی کنید تا نیازهای فضا را برآورده کند.
 10. مدرن سازی و بهبود امکانات حمام و توالت.
 11. پلان طبقه خانه را با اضافه کردن یا حذف اتاق ها در صورت لزوم تنظیم کنید.
 12. نصب درب و پنجره: درها و پنجره های قدیمی را با گزینه های جدید و کم مصرف جایگزین کنید.
 13. تعمیر سقف و سقف کاذب: به مسائل مربوط به سقف رسیدگی کنید و برای زیبایی و عایق بندی سقف های کاذب اضافه کنید.
 14. تجهیزات بهداشتی از جمله شیرآلات را ارتقا دهید.
 15. برای احیای فضای داخلی، رنگ تازه و تزئینات دیوار را اعمال کنید.
 16. مدرن کردن سیستم های الکتریکی، از جمله کلید، پریز، و روشنایی.
 17. سینک ها و روشویی ها را تعویض کنید تا کارایی و استایل را افزایش دهید.
 18. محوطه های بیرونی اطراف خانه را تعمیر و زیبا کنید.
 19. در صورت لزوم، تغییر کاربری بخش های مختلف خانه را در نظر بگیرید تا با نیازهای فعلی مطابقت داشته باشد.

این اقدامات، زمانی که به دقت برنامه ریزی و اجرا شوند، می توانند با حفظ شخصیت و تاریخ منحصر به فرد خانه های قدیمی، جان تازه ای به خانه های قدیمی بدهند.

قسمت های مختلف بازسازی ساختمان

1.کف و دیوار‌ها در بازسازی ساختمان

هنگام شروع به بازسازی داخل ساختمان، یکی از اولین کارها معمولاً حول بازسازی دیوارها و کف می چرخد. یکپارچگی ساختاری دیوارها باید توسط مهندس ناظر ارزیابی شود و در صورت لزوم اقدامات بازسازی ساختمان با حداکثر ایمنی انجام شود. با این حال، زمانی که تغییرات فضای داخای مورد نیاز نباشد، بازسازی دیوارها صرفا برای اهداف زیبایی بصری انجام می شود.

برای تعمیارت و تغییرات دیوارها در خدمات بازسازی ساختمان ، طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها در دسترس هستند، از نقاشی ساده و کاغذ دیواری گرفته تا انتخاب‌های پیچیده‌تر مانند پانل‌های تزئینی سه ‌بعدی، پوسترهای سه ‌بعدی، پوشش‌های دیواری، سنگ‌های تزئینی، شیشه‌های تزئینی و غیره. این گزینه ها به صاحبان خانه اجازه می دهد تا جذابیت بصری فضاهای خود را بازسازی داخل ساختمان افزایش دهند و در عین حال چارچوب ساختاری موجود را حفظ کنند.

وقتی صحبت از انجام بازسازی ساختمان در بخش کف به میان می‌آید، امروزه چندین انتخاب معاصر از جمله پارکت، لمینت، سنگ، کاشی‌های سرامیکی و کفپوش‌های سه ‌بعدی محبوب هستند. این گزینه‌ها نه تنها جزابیت و زیبایی را به زمین می‌بخشند، بلکه سبک‌ها و عملکردهای متنوعی را نیز برای مطابقت با ترجیحات و نیازهای مختلف ارائه می‌دهند.

2.فضای اتاق خواب در بازسازی داخلی ساختمان

بازسازی اتاق خواب شما یک امر ضروری در بازسازی ساختمان است زیرا به طور مستقیم بر کیفیت خواب و راحتی شما تأثیر می گذارد. تخصیص یک بودجه مناسب برای طراحی و بازسازی اتاق خواب همواره توصیه می شود. روی عناصر کلیدی مانند سقف، دیوارها، کمد لباس و وسایل روشنایی مانند لوستر تمرکز کنید. امروزه طیف گسترده ای از کمد های لباس در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است که برای جایگزینی کمدهای قدیمی مناسب است. طرح های پیچیده از جمله کناف کاری سقف و دیوار، را در نظر بگیرید یا پوشش های دیواری برای افزایش ظرافت و زیبایی در نظر بگیرید. علاوه بر این، معرفی فرش های مدرن و طرح جدید روح تازه ای به طراح داخلی می بخشد و زیبایی را وارد به اتاق شما می بخشد.

3.آشپزخانه در بازسازی داخل ساختمان

بازسازی آشپزخانه یک جنبه حیاتی در بازسازی ساختمان مسکونی است که نه تنها زیبایی خانه شما را افزایش می دهد، بلکه ارزش کلی منزل شما را افزایش می دهد. در پروژه های بازسازی داخل ساختمان به خصوص در طرح های مدرن، آشپزخانه جزیره ای به یک انتخاب محبوب بین کاربران تبدیل شده است. شما این اختیار را دارید که در بازسازی داخلی ساختمان یک آشپزخانه اوپن یا یک طراحی آشپزخانه با محوریت جزیره را انتخاب کنید.همچنین کابینت‌های خود را ارتقا دهید تا فضای ذخیره‌ سازی ظروف و مواد غذایی را به حداکثر برسانید، همچنین کاشی‌ های بین کابینت‌ها و پرده‌های آشپزخانه را به‌روزرسانی کنید تا جلوه‌ای تاثیرگذار به خانه‌ تان بیافزایید.

قيمت بازسازي ساختمان

4.سرویس بهداشتی در بازسازی ساختمان

جابجایی شیرها و توالت ها می تواند یک کار پیچیده و پرهزینه در بازسازی داخل ساختمان باشد که اغلب از آن تغییرات آن جلوگیری می شود مگر اینکه کاملاً ضروری باشد. با این حال، رسیدن به یک سرویس بهداشتی با ظاهری زیبا را می توان با تعویض خود شیرها به دست آورد. علاوه بر این، می‌توانید با بازسازی توالت، وان حمام و سینک برای رسیدن به یک زندگی جدید در فضا فکر کنید. با این وجود، جذب یک متخصص لوله کشی برای ارزیابی و اطمینان از نصب صحیح وسایل لوله کشی و شیرآلات ضروری است و تضمین می کند که آنها عاری از نشتی و دارای عملکرد بهینه هستند.

5.حمام در بازسازی ساختمان مسکونی

ظاهر زیبای یک حمام در واقع تسکین دهنده آرامش افراد باشد، احساسی که همه ما به آن نیاز داریم. بنابراین توجه دقیق به بازسازی سلختمان در قسمت حمام ضروری است. یکی از مشکلات رایج در بازسازی حمام، تجمع آب در اطراف کفشور است. ما پیشنهاد می کنیم برای نصب سرامیک ها و عایق کردن کف حمام سرمایه گذاری بیشتری کنید زیرا در صورت وجد نقص های فنی باعث ایجاد رطوبت در دیوار ها و کف بشود که می تواند که مشکلات زیادی در آینده و هنگام مصرف ایجاد می کند. هنگامی که صحبت از دیوارها می شود، جایگزینی کاشی یا سنگ مرغوب را در نظر بگیرید، زیرا با گذشت زمان، کاشی های نامرغوب تمایل به تغییر رنگ و ظاهر حمام دارد.

اگر حمام شما به اندازه ای جادار است که می توانید یک وان حمام در آن قرار دهید، بهتر است در مورد تصمیم خود کمی فکر کنید زیرا برخلاف تصویری که در فیلم‌های هالیوود به تصویر می‌کشد،نصب وان در حمام از نظر پول و زمان می‌تواند هزینه زیادی را به همراه داشته باشد، همچنین مصرف آب زیادی را به همراه دارد. در واقعیت، حمام کردن در وان همیشه آنطور که به نظر می رسد راحت نیست. سالهاست که دوش یکی از لوازم اصلی حمام بوده و انتخاب معقولی و اقتصادی باقی مانده است.

6.لابی بازسازی ساختمان

بدون شک لابی نقطه اولیه ورود همه ساکنان ساختمان و بازدیدکنندگان به ساختمان است. بدیهی است که یک لابی نادیده گرفته، کم نور و نامرتب، فاقد تمیزی و آراستگی، می تواند تأثیر منفی بر ساکنان و مهمانان بگذارد. بنابراین،لابی در باز انگیزه اولیه برای بازسازی لابی ساختمان، ایجاد فضایی مثبت و دلپذیر از همان لحظه ای است که افراد وارد آن می شوند.

نکته مهم دیگر افزایش ارزش کلی ساختمان از طریق ورودی شیک و جذاب است. چه به فروش آپارتمان خود در داخل ساختمان فکر کنید یا نه، جذابیت مکان های مشترک مانند لابی، پارکینگ، راه پله، آسانسور و موارد دیگر می تواند به طور قابل توجهی بر خریداران زیادی تأثیر بگذارد. این جذابیت می‌تواند به فروش سریع‌تر و حتی قیمت بیشتر ملک کمک کند. در زمینه فضاهای اداری، احیای لابی ساختمان و تبدیل آن به فضایی مدرن و شیک می تواند ارزش و اعتبار درک شده شرکت را از نگاه مشتریان بالا ببرد.

7.فضای راه پله در انجام بازسازی ساختمان

صرف نظر از کاربری یک ساختمان، اعم از تجاری یا مسکونی، یکی از عناصر مهم ارتباطی بین بازدید کنندگان و ساختمان بدون شک راه پله است. حال، سناریویی را تصور کنید که در آن پله‌های خانه شما به دلیل رفت و آمد بیش از حد نیاز به تعمیر و نوسازی دارند. در چنین مواردی، پرداختن به مسائلی مانند نرده ها و سنگ های راه پله بسیار مهم است. پس تهمیر راه پله میان اولویت‌های اصلی بازسازی ساختمان‌های قدیمی هستند، زیرا نه تنها خطرات ایمنی را بسیار کاهش می‌دهند، بلکه به افزایش زیبایی و جذابیت کلی خانه کمک می‌کنند.

پیمانکار بازسازی ساختمان

8.نقش زیرساخت ها در اجرای بازسازی ساختمان

نوسازی زیرساخت های ساختمان را می توان سنگ بنای هر پروژه بازسازی ساختمان در نظر گرفت. با توجه به نقش حیاتی آنها در یکپارچگی ساختاری ساختمان، اجرای بازسازی ساختمان ها نیازمند برنامه ریزی و بودجه ریزی دقیق است. مشارکت متخصصان مجرب و مهندسان ناظر در این مرحله برای اطمینان از اجرای دقیق کار بسیار مهم است.

شایان ذکر است که این جنبه از بازسازی ساختمان اغلب مستلزم تغییرات عمیق تری است که طبیعتاً مستلزم زمان و هزینه بیشتری از سوی مالک یا کارفرما است. چنین سرمایه گذاری هایی در جنبه های اساسی ساختمان برای اطمینان از طول عمر و رعایت استانداردهای ساخت و ساز مدرن ضروری است.

9.نما بازسازی ساختمان

بازسازی نمای بیرونی ساختمان جنبه های متعددی را به دنبال دارد و بازسازی نما شامل رویکرد های متفاوتی است. گزینه های بازسازی نما شامل تکنیک هایی مانند رنگ آمیزی، شستشو، تعویض قطعات، به روز رسانی دهانه ها، بازسازی نماهای آجری، بازسازی نماهای سنگی و یا حتی دستخوش تغییرات اساسی و طراحی مجدد است.

بازسازی نما به طور قابل توجهی جذابیت زیبایی شناختی و جذابیت بصری نمای بیرونی ساختمان را افزایش می دهد. در هنگام خرید یا فروش ملک مای زیبا به عنوان یک عامل مثبت در نظر گرفته می شود.

10.محوطه و مشاعات در بازسازی ساختمان

نوسازی مناطق مشترک در یک ساختمان شامل فضاهایی مانند پارکینگ ها و انبارها می شود. این جنبه از نوسازی به ویژه در خانه های مسکونی جذابیت خاصی دارد ، زیرا تغییرات زیادی را در جذابیت کلی ملک ایجاد می کند. یک اولویت برای بسیاری از مالکان تغییر و ارتقای این فضاهای مشترک، از جمله حیاط‌ها، به ایجاد محیط‌های کاربردی، تمیز و جذاب است.

سبک زندگی در حال تحول و روندهای معماری امروزی، توسعه چنین فضاهایی برای هر ملکی ضروری تلقی می شود. نوسازی مناطق مشترک اغلب مستلزم تغییر عملکرد آنها است. به عنوان مثال، در بسیاری از ساختمان ها، به دلیل فضای محدود پارکینگ، ممکن است بخشی از پارکینگ به عنوان فضای ذخیره سازی برای وسایل اضافی تغییر کاربری داده شود. این رویکرد تطبیقی برای نوسازی منطقه مشترک، نیازها و خواسته های در حال تغییر زندگی مدرن را برآورده می کند.

11.روف گاردن بازسازی داخل ساختمان

بازسازی یک باغ روی پشت بام بسیار مورد توجه افراد در دنیای امروز است و مردم در سراسر جهان به طور فزاینده ای مشتاق پذیرش این نوع تحولات هستند.

توسعه روف گاردن برای افرادی جذاب است که به دنبال تبدیل بالای خانه های خود به فضاهای سرسبز و زیبا هستند. برای استفاده از مزایای این رویکرد در خدمت بازسازی ساختمان، رعایت مجموعه ای از اصول و دستورالعمل ها ضروری است.

اول از همه، ظرفیت سیستم آبرسانی باید به دقت در نظر گرفته شود. در ساختمان های چند طبقه، میزان آب موجود برای آبیاری در پشت بام یک عامل مهم و حیاتی است.

یکی دیگر از ملاحظات کلیدی شامل ایمن سازی محوطه باغ پشت بام است. برای ایجاد محیطی امن به ویژه برای کودکان و سایر کاربران، لازم است لبه های سقف را 1 تا 1.5 متر بالاتر ببرید.

علاوه بر این، حفاظت از ساختمان در برابر رطوبت و نفوذ آب از اهمیت بالایی برخوردار است. این حفاظت تضمین می کند که آبی که برای پرورش گل ها و گیاهان در باغ پشت بام استفاده می شود، یکپارچگی ساختار کلی ساختمان را به خطر نمی اندازد.

محافظت از سقف در برابر رطوبت و آب در طی مراحل مختلف ایجاد یک باغ پشت بام بدون شک یکی از مهم ترین و ظریف ترین جنبه های این رویکرد است. در طول اجرای یک روف گاردن، مجموعه متنوعی از عناصر و ویژگی‌های تزئینی، از جمله درختچه‌ها، گیاهان زینتی، سنگ‌های تزئینی، نورپردازی، طرح‌های موزاییک و سنگ کاری برای مسیرها استفاده خواهد شد.

برای اطمینان از موفقیت این مدل از انجام بازسازی ساختمان، استفاده از خاک با کیفیت بالا با قابلیت جذب رطوبت بالا ضروری است. این خاک از نفوذ رطوبت و آسیب به ساختار زیرین سقف جلوگیری می کند. علاوه بر این، توزیع وزن حاصل از ساخت باغ پشت بام برای جلوگیری از فشار بیش از حد و احتمال آسیب یا ترک خوردن سقف بسیار مهم است. برنامه ریزی صحیح و تکنیک های اجرای بازسازی ساختمان برای ایجاد یک روف گاردن پایدار و جذاب که به ارزش ملک می افزاید، ضروری است.

انواع خانه ها در بازسازی ساختمان

1.بازسازی ساختمان مسکونی

بازسازی ساختمان مسکونی یکی از رایج ترین پروژه ها در بازسازی ساختمان است. در زمان‌های قدیم ، بازسازی خانه‌ها معمولاً چیزی بیش از رنگ آمیزی و سفید کردن دیوارها بود. با این حال، بازسازی داخل ساختمان دستخوش دچار دگرگونی عمیقی شده است. امروزه، مالکان خانه به سمت پروژه های نوسازی جامع تر و گسترده تر، فراتر از تغییرات سطحی، تمایل دارند.

یکی از جنبه های اساسی بازسازی ساختمان های قدیمی شامل دگرگونی دکوراسیون داخلی است. این بازطراحی داخلی به یکی از روش‌های اولیه تبدیل شده است که افراد برای احیای فضاهای زندگی خود به کار می‌گیرند و خانه‌های خود را مطابق با اولویت‌ها و نیازهای خود بازسازی و نوسازی می کنند.

2.بازسازی ساختمان اداری

بازسازی داخلی ساختمان اداری یکی از جنبه های رایج و مهم در زمینه بازسازی ساختمان می باشد، در درجه اول به این دلیل که به طور مستقیم بر کیفیت کلی فضای کار و بازدهی کارمندان تأثیر می گذارد. ارتقاء محیط اداری به طور ذاتی با افزایش بهره وری و کارایی کارکنان مرتبط است. با توجه به اینکه کارکنان دفتر بخش قابل توجهی از روز خود را در این محیط سپری می کنند، پس بروز رسانی فضای شرکت و در عین حال بهبود کیفیت عناصر موجود در آن می تواند به طور قابل توجهی رفاه و رضایت کارمندان و مشتریان را افزایش دهد.

فضای اداری مناسب نه تنها فضای کار را شاداب می کند، بلکه به افزایش محیطی دلپذیرتر نیز کمک می کند. این محیط زیبا حس اشتیاق و تعامل را در بین کارکنان و مشتریان تقویت می‌کند و تضمین می‌کند که در طول مدتی که در فضای اداری در حال کارکردن هستند خسته نمی‌شوند.

3.بازسازی ساختمان تجاری

بازسازی داخل ساختمان تجاری اغلب شامل تغییرات یا جایگزینی ویترین فروشگاه ها و طراحی داخلی فروشگاه ها یا مغازه ها در داخل محل می شود. بسیاری از مدیران و بازاریابان ماهر در حوزه تبلیغات تاکید دارند که طراحی و دکوراسیون داخلی نقشی محوری در جذب مشتری و دستیابی به موفقیت تجاری دارد و در نهایت منجر به درآمد بیشتر می شود.

در نتیجه، برای موسسات خرده فروشی کوچک و بزرگ ضروری است که تغییر دکوراسیون و ویترین فروشگاه خود را در اولویت قرار دهند. این رویکرد برای کسانی که به دنبال جذب مشتریان بیشتر و افزایش سود خود هستند ضروری است. در فضای رقابتی کسب و کار امروز، یک طراحی داخلی خوب برنامه ریزی شده و جذاب می تواند تفاوت قابل توجهی در جذب و حفظ مشتریان ایجاد کند و در نهایت به موفقیت کلی کسب و کار کمک کند.

4.بازسازی ساختمان ویلایی

ویلاها اغلب به دلیل عواملی مانند نوع کاربری و آب و هوای محلی، آسایش و آرامش را برای ساکنان خود به وجود می آورند. این املاک ساخته شده اند تا به عنوان مکانی برای اوقات فراغت کاربران عمل کنند که دور از استرس ها و ازدحام زندگی شهری باشند. اگر آنها نتوانند این حس آرامش و شادی را ارائه دهند، صاحبان ویلا اغلب گزینه بازسازی را انتخاب می کنند.

با به کارگیری تکنیک های موثر و کاربردی در بازسازی ساختمان، مالکان می توانند جان تازه ای به ویلاهای فرسوده و قدیمی خود بدهند. آن‌ها می‌توانند ویژگی‌های خانه های مدرن را دوباره طراحی و بازسازی کنند و اطمینان حاصل کنند که یک بار دیگر به‌عنوان مکان‌هایی ایده‌آل عمل می‌کنند. شایان ذکر است که نوسازی ساختمان صرفاً در مورد بازسازی و ساخت و ساز نیست. در بسیاری از موارد طراحی ویلا و اجرای محیط های جدید و زیبا را در بر می گیرد. این رویکرد صاحبان ویلا را قادر می سازد تا فضاهایی را ایجاد کنند که با خواسته ها و آرزوهای آنها هماهنگ باشد و این املاک را به استراحتگاه هایی آرام و شاد تبدیل کنند.

سولات متداول بازسازی ساختمان

قبل از شروع بازسازی ساختمان، شما نیاز به یک طراحی داخلی جامع در تمام قسمت های مختلف ساختمان از جمله اتاق ها،آشپزخانه، سالن پذیرایی و سرویس بهداشتی می باشد تا بازسازی با بالاترین کیفیت ممکن انجام شود و همچنین اجرا به خوبی مدیریت شود به طوری که طراحی هرچه دقیق تر باشد کیفیت اجرا را بالاتر می برد.شرکت مهندسی و معماری زال با طراحی و مدل سازی دقیق تمامی عناصر و متریال، با دقت طراحی را با جزئیات اجرایی به کارفرمایان ارائه می دهد.

پروژه های بازسازی ساختمان شامل فرایند های پیچیده ای می باشد که باید توسط تیم های متخصص در رشته های مختلف مانند برق کاری، لوله کشی، بنایی و… انجام شود و توسط یک سازمان یا شرکت به طور صحیح مدیریت و نظارت شود. اگر فردی که تجربه ی پروژه های بازسازی ساختمان را نداشته باشد احتمال اینکه در هنگام ساخت اشتباهاتی را مرتکب شود که سبب خسارات و نقایص شود بسیار زیاد می باشد.

در نتیجه قبل از شروع بازسازی ساختمان بهتر است با یک شرکت معتبر که متخصص در این زمینه می باشد و تجربه موفق پروژه های اجرایی را دارد قبل از تصمیم گیری مشاوره بگیرید.

شرکت زالارک قبل از شروع بازسازی ساختمان با عقد یک قرداد پیمانکاری با کارفرمایان عملیات طراحی و بازسازی را شروع می کند. با توافق رسیدن قرار داد تمامی مسئولیت های جانی و مالی بر عهده شرکت معماری زال می باشد و همچنین مبلغ دستمزد پیمانکاران و مجریان ساختمان به وضوح شرح داده شده است.

در شرکت معماری زال هزینه ی دستمزد پیمانکاران و تیم های اجرایی در ساخت و ساز ساختمان وابسته به پروژه بازسازی ساختمان دارد.به طور مثال اجرای یک پروژه ی داخلی لوکس و شیک با متریال های گران قیمت و تجملاتی هزینه متفاوتی با یک پروژه اجرایی ساده و با متریال های ارزان قیمت دارد.

شرکت مهندسی و معماری زال در زمینه طراحی و اجرای پروژه های بازسازی ساختمان خدماتی نظیر طراحی های گرافیکی و 3D، مدل سازی دقیق عناصر دکوراسیون داخلی و در آخر با نظارت دقیق بر روند اجرای طرح، پروژه بازسازی را با بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام می رساند.

یک از بزرگ ترین مزیت های شرکت زالارک داشتن طراحان با تجربه و حرفه ای و همچنین مجریان با سابقه در زمینه بازسازی ساختمان می باشد. این گروه متخصصان به بهینه تر کردن مدیریت بازسازی، کاهش ریسک عدم تطابق طراحی و اجرا و همچنین طراحی بهینه تر و یکپارچه تر کمک می کند. شرکت مهندسی زالارک با یک طراحی دقیق هزینه های خرید متریال و مصالح اضافه را از بین می برد که به کاهش هزینه های اجرایی کمک می کند و در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت بالا پروژه بازسازی ساختمان یا ویلا را به اتمام می رساند.

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com