از طراحی تا اجرای رویای شما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی و پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرا با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

طراحی داخلی به سبک گروه معماری زال

انجام گام به گام طراحی داخلی همراه شما

شما برای طراحی داخلی پروژه خود قبل از شروع هر کاری نیازمند یک مشاوره و راهنمایی از یک معمار با تجربه هستید.زیرا در ابتدا ممکن است شما یک سری ایده ها یا خواسته هایی برای پروژه خود داشته باشید که اجرا کردن آن ممکن نباشد 

درست است که طراحی دکوراسیون داخلی یک کار هنری است و به سلیقه شما وابسته است اما همواره باید پایبند به یکسری اصول استاندارد باشد که در صورت رعایت نشدن آن ممکن است از نظر زیبایی نتیجه مطلوب دلخواه شما را ایجاد نکند.

 

چرا طراحی داخلی با گروه زال متفاوت است

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

جزئیات اجرایی

مدل سازی دقیق عناصر دکوراسیون

35

طراحی 3d داخلی با بالاترین جزئیات

حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

5

اجرا طرح در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت

متعهد به کارفرما

دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خواب به عنوان فضایی برای آرامش و آسایش است. از این رو، توجه به طراحی دکوراسیون اتاق خواب بسیار مهم است تا اطمینان حاصل شود که راحتی و آرامش بی‌نظیری برای افراد در طول لحظات خواب و استراحت آنها فراهم می کند. اتاق خواب ها به طور کلی حس حریم خصوصی را در داخل یک خانواده در بر می گیرند، به طوری که اکثر افراد دارای اتاق خواب منحصر به فرد خود هستند.

طراحی اتاق خواب مدرن

هنر طراحی اتاق خواب سنگ بنای راحتی را تشکیل می دهد و یک فضای بهینه برای استراحت و خواب ایجاد می کند. یک دکوراسیون اتاق وسیع و شیک شامل اجزای ضروری مانند یک تخت خواب مجلل، یک میز خواب شیک، یک میز آرایش با طراحی زیبا، یک صندلی دنج، یک سقف نورپردازی شده، یک چراغ خواب شیک، یک چیدمان صندلی جذاب، یک تراس و یک طراحی سرویس بهداشتی شیک و زیبا به صورت مستر در کنار هم در زیبایی طراحی داخلی اتاق خواب تاثر قابل توجه ای می گذارند. کمد لباس کاربردی، یک سیستم روشنایی سقفی یکپارچه، و پنجره ها یا درهای استراتژیک برای جذب نور طبیعی و انرژی در طراحی اتاق بسیار موثر است. رویای داشتن یک طراحی اتاق خواب زیبا و مجهز که تمامی نیازهای فردی را برطرف می کند از سن و جنسیت فراتر می رود و قلب همه را تسخیر می کند. عناصر مورد استفاده برای دکوراسیون اتاق خواب باید با سلایق فردی، ملاحظات بودجه، زیبایی شناسی خانه موجود، هویت جنسی شخصی، تمایلات و همچنین رنگ های مورد غلاقه کاربر هماهنگ باشد.

طراح اتاق خواب مدرن

طراحی داخلی اتاق کودک

طراحی اتاق خواب

هنگامی که به هنر طراحی اتاق خواب می پردازیم، مانند طراحی دکوراسیون منزل یک اصل اساسی طراحی اتاق که شایسته توجه است، قرار دادن استراتژیک هر عنصر در جای خود است. هدف در اینجا ایجاد ترتیبی است که در تمامی غناصر دکوراسیون اتاق از همان ابتدا موقعیت های بهینه خود را پیدا کنند و نیاز به تغییرات دوباره را نفی کند. در در طراحی داخلی اتاق، قرار دادن اثاثیه سنگین مانند میز آرایش به گونه ای که با اصول طراحی دکوراسیون اتاق هماهنگ باشد بسیار حیاتی می شود. این ترتیب دقیق، با در نظر گرفتن چالش‌های مرتبط با جابجایی چنین قطعات سنگینی پس از قرار گرفتن در محل، ضروری است.

در زمینه زیبایی شناسی دکور اتاق خواب، یک نقطه کانونی محوری پدیدار می شود ، دیواری که بالای تخت قرار دارد. این نقطه به عنوان یک بخش همه کاره برای دمیدن مفاهیم زندگی  و دیدگاه های طراحی اتاق شما عمل می کند. از طریق آراستن این قسمت، جذابیت اتاق را می توان به طور تصاعدی بزرگ کرد و محیطی با ظرافت را ایجاد کرد.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب مجموعه ای از عناصر را در بر می گیرد که به طور هماهنگ با هم ترکیب می شوند تا یک محیط نفیس و جذاب را ایجاد کند. در این بوم از امکانات، می توان مجموعه تخت خواب را با ترکیب هماهنگ از آینه بازتابنده، یک کنسول زیبا، یک میز آرایش کاربردی، یک کمد لباس جادار، یک ساعت زیبا و جذاب، عناصر زینتی، پانل های فریبنده، و حضور ایجاد کرد تا مجموعه دکوراسیون اتاق خواب را کامل کند. لازم به ذکر است که این مؤلفه‌ ها به‌طور هوشمندانه و در راستای سلیقه‌های مشخص افراد در طراحی دکوراسیون داخلی تنظیم شده‌اند.

انواع سبک طراحی اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب، مسیرهای سبک متنوعی را آشکار می کند که هر کدام با ویژگی ها و ماهیت منحصر به فردی طنین انداز می شوند.

1.طراحی اتاق خواب سلطنتی :

جذابیت زیبایی شناسی اتاق خواب با یک طراحی داخلی لوکس در سقف و دیوارهای مجلل آن است که با گچ کاری های پیچیده و خاص تزئین شده است. رنگ‌های غنی و درخشان مانند طلایی، نقره‌ای، آبی تیره، قرمز پر جنب و جوش یا سرمه‌ای در طراحی اتاق سلطنتی برجستگی دارند و ارتبط قابل ‌توجهی با رنگ‌های اطراف ایجاد می‌کنند. دکوراسیون اتاق خواب سلطنتی اشیاء و اثاثیه تزئینات گران بهایی را به نمایش می‌گذارند، تخت‌خواب‌ها، کمد لباس‌ها و سایر اجناس چوبی که اغلب دارای تاج‌ها و قاب‌ها هستند و به عظمت طراحی داخلی اتاق می‌افزایند.

2.طراحی اتاق خواب مدرن

دکوراسیون اتاق خواب مدرن تجسمی از سادگی و آرامش است. سبک مدرن در طراحی داخلی ساختمان برای کسانی که از محیطی آرام و بدون پیچیدگی است لذت می‌برند، طراحی می شود. نکته مهم در طراحی اتاق خواب مدرن، پرورش راحتی و آرامش است. با همسویی با این اخلاق، عناصر به دقت انتخاب می شوند تا این احساسات را تقویت کنند. سفر برای ساختن یک اتاق خواب مدرن مستلزم انتخاب عمدی عناصر معاصر است که از ادغام یکپارچه فرم و عملکرد اطمینان حاصل می کند. پیروی از این دستورالعمل ها مسیر را به سمت طراحی و اجرای اتاق خواب مدرن عالی هموار می کند.

بررسی علم رنگ شناسی در طراحی اتاق

رنگ دیوار یا کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون اتاق خواب 

در حوزه طراحی داخلی اتاق خواب و همچنین محیط های رسمی مانند طراحی دکوراسیون داخلی شرکت، انتخاب رنگ دیوار نقشی محوری دارد. انتخاب رنگ ها به شدت بر فضای یک محیط بسته تأثیر می گذارد. رنگ‌های زنده و شاد توهمی از وسعت و بازبودن ایجاد می‌کنند، در حالی که رنگ‌های تیره ‌تر هاله‌ ای آرامش و دلگیری ایجاد می‌کنند. علاوه بر این، کاغذ دیواری های اتاق خواب مجموعه ای از گزینه ها و طرح های رنگی را برای ایده پردازی ارائه می دهند. در میان انتخاب‌های محبوب طراحی اتاق، تم‌هایی با رنگ‌های گرم مانند قهوه‌ای، زرد، طلایی و همچنین رنگ‌های سرد مانند سفید، آبی و سبز که اغلب با طرح‌های برجسته دار آراسته می‌شوند، به‌ عنوان اولویت‌های مورد علاقه برای طراحی دکوراسیون اتاق خودنمایی می‌کنند.

تاثیر نوع رنگ بر افراد برای طراحی داخلی اتاق خواب 

اتاق خواب، فضایی است که به استراحت و خواب اختصاص داده شده است، موضوعی را به همراه دارد که ذاتاً قدرت شکل دادن به کیفیت خواب و رفتار انسان را در محدوده خود دارد. افراد طرح هایی را در اتاق خواب خود انتخاب می کنند که با وضعیت عاطفی آنها هماهنگ باشد که در نهایت به راحتی آنها کمک می کند. در بررسی فرایند طراحی اتاق خواب، اهمیت انتخاب رنگ بسیار زیاد است. رنگ به عنوان سنگ بنای هنر طراحی فضاهایی است که آرامش را تقویت می کند و تعامل پیچیده بین رنگ و احساسات انسانی را منعکس می کند. تاثیر رنگ در دکوراسیون به قدری مهم است که معماران از آن در طراحی داخلی کلینیک ها برای آرامش دادن به بیماران استفاده می کنند.

تاثیر رنگ های تیره بر روان افراد در دکوراسیون اتاق

از نقطه نظر روانشناسی، تأثیر رنگ های تیره در دکوراسیون اتاق خواب دارای ابعاد متفاوتی است. رنگ‌های تیره جذابیت خاصی برای کسانی دارد که به ظرافت غیر متعارف سایه‌ها میل دارند. علاقه مندان به تم دارک دکوراسیون اتاق احساس عمیقی از مالکیت، آسایش، امنیت و آرامش را زمانی که در آغوش این رنگ های تیره قرار می گیرند، تجربه می کنند. استفاده از رنگ‌های تیره یک ارتباط منحصربه‌ فرد را تقویت می‌کند که از طراحی داخلی اتاق خواب فراتر می‌رود به طوری که در طرح فضا های خاص مانند طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع رنگ های تیره در طراحی داخلی اتاق بازتابی از هویت و منبع آرامش است.

با این وجود، برای افرادی که از آغوش این رنگ‌های تاریک دکوراسیون اتاق خواب اجتناب می‌کنند، یک تعامل روان‌شناختی متضاد ظاهر می‌شود. برای کسانی که با جذابیت رنگ‌های تیره همسو نیستند، مجموعه عظیمی از احساسات با ورود به فضاهای اشباع شده با چنین رنگ‌هایی آشکار می‌شوند. احساس ترس، ناراحتی، اضطراب و در هم تنیده شده  که منجر به اختلاف درونی می شود که با هر برخورد طنین انداز می شوند.استفاده از چنین رنگ هایی برای طراحی اتاق خواب این گونه افراد توصیه نمی شود.

تاثیر رنگ های شاد و روشن برا روان افراد در طراحی اتاق خواب

از منظر روان‌شناختی، تزریق رنگ‌های پر جنب و جوش و درخشان در فضاهای اتاق خواب تأثیر عمیقی دارد. معمولا رنگ های روشن در طراحی دکوراسیون اتاق خواب به عنوان نمادهای سرزندگی، طراوت، درخشندگی، وسعت و رفاه هستند. کسانی که به سمت این رنگ‌های شاد جذب می‌شوند، خود را در محیطی می‌بینند که آرامش را تراوش می‌کند، حس انگیزه و روحیه عالی را در آن ها برانگیخته می شود. رنگ های شاد علاوه بر اتاق خواب ها در طرح های پویا مانند طراحی داخلی فست فود برای ایجاد حس سرزندگی و شادابی به مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد.

اهمیت رنگ های گرم و سرد در طراحی اتاق

طیف رنگ را می توان به دو دسته مجزا تقسیم کرد: رنگ های گرم و سرد. رنگ های سرد سایه هایی مانند سبز، آبی، فیروزه ای و نقره ای را در بر می گیرند که اغلب با رنگ سفید تکمیل می شوند. این تن‌های رنگی فضایی آرام‌بخش، دلنشین و جذابی را ایجاد می کنند که اغلب در طراحی دکوراسیون داخلی مطب ها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در طراحی اتاق خواب برای آرامش دادن به افراد مورد توجه طراحان قرار می گیرد. از سوی دیگر، رنگ‌های گرم شامل رنگ‌هایی مانند نارنجی، صورتی، قرمز، زرد و طلایی می‌شوند که به برانگیختن هیجان، افزایش سطح انرژی و انگیزه کمک می کنند. زیر مجموعه ای از رنگ ها مانند بنفش و ارغوانی درحوزه اعتدال قرار دارند، در حالی که رنگ های خنثی مانند قهوه ای، خاکستری و بژ باعث ایجاد حس تعادل می شوند.

نقش رنگ طراحی اتاق خواب بر احساسات کاربران

مجموعه رنگ ها در دکوراسیون اتاق خواب مناظر احساسی منحصر به فردی را آشکار می کند که با ویژگی ها و حساسیت های فردی تلاقی می یابد. به عنوان مثال، طیف‌های متنوع رنگ آبی، محیطی آرام و خنک را ایجاد می‌کند و حس آرامش را القا می‌کند و توهمات شبانه را کاهش می‌دهد. وجود رنگ زرد، چه در تنهایی و چه در ترکیب هماهنگ با رنگ های دیگر، احساس آرامش و گرما را تقویت می کند و اغلب افراد را به خوابی عمیق می کشاند. سایه‌های سبز – از زیتونی گرفته تا سبزه‌ روشن- با رنگ‌های دیگر هم‌افزایی می‌کنند تا آرامش عمیق را ایجاد کنند و خواب عمیق و آرام را تسهیل کنند. نقره، در هم تنیده با طیفی از همراهان، هاله ای از مجلل و مدرنیته را ایجاد می کند. رنگ قرمز، وقتی با نقوش گل ترکیب می‌شود، فضایی سنتی را به وجود می‌آورد که با جذابیت کلاسیک بودن منعکس می‌شود.

عناصر کاربردی در دکوراسیون داخلی اتاق خواب

1.کمد دیواری در دکور اتاق خواب 

کمد لباس به عنوان یک جزء جدایی ناپذیر در زیبایی عناصر دکور اتاق خواب است. همانند نقش کابینت در طراحی آشپزخانه کمد دیواری، به عنوان یک افزودنی استراتژیک طراحی اتاق ظاهر می شود که پویایی بصری و فضایی اتاق را افزایش می دهد. مزیت ذاتی کمد دیواری در توانایی آن در ساده کردن چیدمان اتاق خواب است که حس یکپارچگی را تقویت می کند. این کمدها با دقت به عنوان محفظه های چند منظوره طراحی شده اند که دارای اندازه های متنوعی از جعبه ها و قفسه ها هستند تا نیازهای مختلف ذخیره سازی را برآورده کنند. در حوزه طراحی داخلی اتاق به صورت ابتکاری، یک کمد دیواری حتی می‌تواند با قرار دادن یک تخت تاشو در داخل خود به صرفه جویی در فضای دکوراسیون اتاق خواب عمل کند. این نوآوری به ویژه در هنگام برخورد با محدودیت های فضایی طراحی داخلی اتاق بسیار ارزشمند می شود.

2.نورپردازی در طراحی اتاق خواب 

تاثیر نور در حوزه دکوراسیون اتاق خواب بی اندازه است.در نگاه اول بسیاری از افراد ترجیح میدهند که بیشتر نور اتاق خود را از فضای خارجی از طریق پنجره ها وارد محیط اتاق خود کنند. اما برای روشن کردن فضاهای اتاق خواب به طور مصنوعی می توان از رویکردهای مختلفی استفاده کرد. استفاده از ویژگی هایی مانند سقف های کاذب، ادغام کناف، و گنجاندن لوسترهای زیبای اتاق خواب به طور کلی به روشنایی هماهنگ اتاق خواب کمک می کند. استفاده از آباژورها نیز در طراحی دکوراسیون اتاق خواب به عنوان جایگزینی شیک برای نورپردازی محیط ظاهر می شود.

تنطیم یک نور پردازی اصولی و زیبا در طراحی دکور اتاق خواب، نیاز به مشورت با یک طراح داخلی اتاق خواب دارد. طراحان شرکت معماری زال با داشتن تخصص و مهارت بالا در زمینه طراحی اتاق خواب دارند. شما می توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان طراحان زال بهره مند شوید.

3.تاثیر پنجره های بر طراحی اتاق خواب

پنجره ها قدرت قابل توجهی در شکل دادن به طراحی داخلی اتاق خواب دارند. فراتر از صرفاً ورود نور خارجی، آنها یک جریان دید باز را به دنیای بیرون ارائه می دهند. استقبال از وجود پنجره ها در دکوراسیون اتاق خواب کاربرد دوگانه را به ارمغان می آورد – هم از لحاظ ورود نور طبیعی فضای بیرون به داخل اتاق هم ایجاد چشم انداز خیره کننده که سبب مدرن تر شدن اتاق خواب می شود و طرحی مدرنیته را دکور اتاق شما می افزاید.این تلفیقی از نور و چشم‌انداز خیره‌کننده این توانایی دگرگون‌کننده را دارد که حس نشاط را به طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب القا می‌کند.

4.نقش کف فضا در دکوراسیون اتاق خواب 

کف زمین نقش تعیین کننده ای در شکل دادن به طراحی داخلی اتاق دارد. جایی که انتخاب پارکت یا مواد سرامیکی اغلب برتری دارند. برای دیزاین کف اتاق، می توان یک فرش با موقعیت مناسب که به عنوان یک مرکز بصری عمل می کند را معرفی کرد. در حالی که کفپوش‌های سرامیکی در مقایسه با پارکت نگهداری آسانی دارند، شایان ذکر است در طراحی اتاق خواب فرش‌ها معمولاً روی سطوح پارکت قرار می‌گیرند.

در طراحی داخلی ویلا برای قسمت اتاق خواب ها بهتر است از لمینت یت پارکت استفاده کنید. زیرا کف ویلا به دلیل تماس با سطح زمین سرمای زیادی را وارد اتاق می کند و به دلیل عابق بودن چوب از نفوذ سرما به اتاق خواب جلوگیری می شود.

5.طراحی سقف در دیزاین اتاق خواب 

طرح‌های سقفی برای دکوراسیون اتاق خواب این قدرت را دارند که با طرح سادگی یک اتاق خواب مدرن ایجاد کنند یا با سبک کلاسیک طرح پیچیدگی  را به طراحی اتاق خواب القا کنند. برای برخی، رویکرد مینیمالیستی،یرای ساده بودن سقف و استفاده از یک لایه رنگ تازه برای افزایش جذابیت سقف کافی است. برعکس، کسانی که تمایل زیادی به ظرافت دارند، اغلب سقف گچی را که مناسب بوم نقاشی برای طرح های پیچیده است را انتخاب می کنند. معمولا این سقف های پیچیده بیشتر در طراحی لابی ها برای نشان دادن تجملات و لوکس بودن ساختمان به کار می رود و افراد کمی این نوع سقف ها را در طرح داخلی اتاق خواب خود می پسندند. در این میان یکسری طرح های خاص و تخیلی وجود داردکه به ایجاد فضایی آسمانی با ستاره‌ها یا پانورامای اقیانوسی منجر می شود.علاوه بر این، سطوح نمدی به جذابیت بصری اتاق خواب کمک می کند، به خصوص زمانی که با توری تکمیل شود. تعامل بین این مواد امکان طراحی متنوع را فراهم می کند.

6.عنصر آینه در طراحی دکور اتاق خواب 

آینه ها به عنوان عناصر ضروری در دکوراسیون اتاق خواب هستند به باز بودن طراحی اتاق خواب کمک می کنند. مانند کمد لباس و میز تحریر و تخت خواب، آینه نقشی حیاتی در طراحی اتاق خواب دارد. وجود آن نه تنها به ما امکان می دهد ظاهر خود را درک کنیم، بلکه باعث تقویت نور محیط می شود و درخشندگی بیشتری را دکوراسیون اتاق می بخشد. این سطح بازتابنده در طراحی دکوراسیون اتاق به ابزاری برای عملی بودن و بهبود محیط تبدیل شده است.

انواع طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب بر اساس نوع کاربر

1.طراحی داخلی اتاق خواب کودک 

دکوراسیون اتاق خواب کودکان یک بوم رنگ آمیزی با رنگ های پرشور و نشاط است که با هدف برانگیختن شادی و نشاط طراحی شده اند. در طراحی دکوراسیون اتاق کودک دخترانه، ترکیب هماهنگ رنگ های متنوع اغلب به سمت یک رنگ صورتی جذب می شود. به طور مشابه، دکوراسیون اتاق کودک پسرانه ممکن است با ترکیبی از رنگ ها که حول یک تم آبی متمرکز شده اند، آراسته شود. یک رویکرد جایگزین که شامل هر دوجنس است استفاده از ترکیبی از کرم، خاکستری و سایه های مختلف دیگر برای ایجاد فضایی همه کاره است.در اینجا، افزودن تور و نمد، راه‌های خلاقانه‌ای برای آویزان کردن اسباب‌بازی‌های کودکان و در عین حال تزئین سقف ارائه می‌دهد.

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک نیاز به عناصر اسباب بازی و سرگرمی ها با رنگ های شاد دارد. یک کمد مجهز به دو یا سه کشو برای جا دادن لباس و سایر اسباب بازی ها در دکور اتاق کودک ضروری است. تخت، پوشیده از پارچه های تزئین شده با شکلک های کارتونی، فرش اتاق کودک اغلب با تصاویری از شخصیت های کارتونی محبوب یا صحنه های کهکشانی تزئین شده است در نتیجه این حس و حال کودکانه را به طراحی اتاق می بخشد. با تکمیل پروژه دکوراسیون اتاق، این مولفه‌هایی که به دقت تنظیم شده‌اند با هم ترکیب می‌شوند تا محیطی را ایجاد کنند که روح بی‌کران دوران کودکی را در خود جای دهد.

2.طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه 

طراحی داخلی اتاق دخترانه محیطی است که شادی را بیان می کند، فضایی که با رنگ های شادی رنگ آمیزی شده است. دختران معمولا علاقه‌مند به چیدمانی با مجموعه‌ای از سایه‌ها و رنگ های پر جنب و جوش هستند و به سمت آن ها جذب می‌شوند. در داخل دکور اتاق خواب یک دختر، انبوهی از اشیاء تزئینی، نقاشی‌های کارتونی، عروسک‌های جذاب و اکسسوری‌های پر زرق و برق گرد هم می‌آیند تا دکوراسیون اتاق را طوری ایجاد کنند که هیجان، انرژی و روحیه شاداب را ساطع می‌کند. چنین اتاق خواب هایی چیزی فراتر از یک فضا برای خواب هستند. اتاق خواب برای کودکان باید مکانی امن و راحت باشد که حس عمیقی از لذت را برمی انگیزند.

3.طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه 

در دنیای طراحی داخلی اتاق خواب پسران، تم های متمایز رنگی ظاهر می شود که اغلب در یک پالتی که شامل سایه های آبی، سفید، سیاه، خاکستری، سبز و قهوه ای است، استفاده می شود. ادغام این رنگ ها، به ویژه رنگ مشکی، نقش برجسته ای در شکل دادن طراحی داخلی اتاق خواب پسران دارد. طرح‌های چشمگیر و انتخاب‌شده‌ای از عناصر تزئینی بیشتر به شخصیت منحصربه‌فرد شکل اتاق پسرانه کمک می‌کنند و حس و حال پسرانه به فضای طراحی اتاق خواب می دهد

سولات متداول

ابتدا شما باید از طریق شماره های ثبت شده با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق پنجره مشاوره ثبت نمایید.سپس با توجه به اطلاعات داده شده در رابطه با پروژه به عنوان مثال متراژ حدودی فضای داخلی و یا بودجه ای که برای اجرا در نظر دارید، طراحان مبلغ طراحی داخلی را به شما ارائه می دهند.با تایید شما بخشی از مبلغ به صورت پیش پرداخت واریز شده و در مرحله بعد طراح داخلی از طریق هماهنگی با شما از محل پروژه بازدید کرده و طراحی داخلی اتاق شما را شروع می کند.

یکی از مهم ترین عامل در طرح دکور اتاق خواب در نظر گرفتن بودجه کارفرما می باشد.معماران زال قبل از شروع انجام هرگونه پروژه طراحی داخلی،ابتدا بودجه ی کارفرما را در نظر می گیرند تا هزینه اجرای طراحی داخلی مطابق با بودجه باشد. در غیر اینصورت انجام طراحی داخلی غیر اصولی و بی فایده است.

به عنوان مثال فرض کنید ما یک پروژه طراحی داخلی را به صورت خیلی لوکس انجام دهیم اما اگر کارفرما از نظر مالی توان اجرای آن را نداشته باشد پس طراحی اتاق خواب کاربردی برای کارفرما نخواهد داشت.

ما موظفیم در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه طراحی دکوراسیون اتاق خواب شما را ارائه دهیم.اما بسته به حجم سفارشات طراحی داخلی در شرکت معماری زال و همچنین ابعاد فضای داخلی شما حداکثر زمان برای طراحی داخلی 20 تا 30 روز کاری می باشد.

در صورت تحویل ندادن طرح داخلی بعد از گذشت 30 روزکاری شرکت معماری زال طبق قرار داد موظف است خساراتی را به شما پرداخت کند.

تعرفه طراحی وابسته به پروژه شما می باشد.واضح است که هزینه یک طراحی اتاق خواب کلاسیک و لوکس با هزینه طراحی داخلی مینیمال و مدرن ساده کاملا متفاوت است پس سبک انتخابی شما در هزینه طرح داخلی تاثیر می گذارد و طبیعتا هرچه فضای داخلی شما بزرگ تر باشد مدت زمان انجام طراحی داخلی بیشتر طول می کشد پس هزینه بیشتری را شامل می شود.

برای اطلاع از قیمت پروژه طراحی داخلی با کارشناسان تماس گرفته و با ذکر شرایط پروژه تعرفه طراحی داخلی به شما ارایه می شود.

پس از تایید طرح داخلی اتاق خواب توسط کارفرما از طریق رندرهای گرفته شده از پروژه،با یک پورتفولیو معماری تمامی عناصر و متریال به کار رفته در طراحی اتاق خواب معرفی شده و در صورت لزوم کدهای رنگی برای اجرای دقیق تر طرح داخلی در این دفترچه به شما ارایه می شود تا حداکثر دقت در اجرای پروژه را به شما بدهد.

در نهایت پورتفولیو طراحی داخلی از طریق ایمیل به کارفرما تحویل داده می شود.

بله،شرکت معماری زال با داشتن یک تیم کاملا مجهز در تمامی شاخه های ساختمانی از قبیل بنایی،تاسیسات برق و مکانیکی و… در تمامی مراحل اجرا همراه با کارفرمایان خواهند بود و در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین بالاترین کیفیت و دقت پروژه اجرایی اتاق شما را به اتمام می رسانند و تمامی خدمات انجام شده را طبق قرار داد به مدت سه ماه گارانتی می کنند.

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com