از طراحی تا اجرای رویای شما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی و پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرا با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

طراحی داخلی به سبک گروه معماری زال

انجام گام به گام طراحی داخلی همراه شما

شما برای طراحی داخلی پروژه خود قبل از شروع هر کاری نیازمند یک مشاوره و راهنمایی از یک معمار با تجربه هستید.زیرا در ابتدا ممکن است شما یک سری ایده ها یا خواسته هایی برای پروژه خود داشته باشید که اجرا کردن آن ممکن نباشد 

درست است که طراحی دکوراسیون داخلی یک کار هنری است و به سلیقه شما وابسته است اما همواره باید پایبند به یکسری اصول استاندارد باشد که در صورت رعایت نشدن آن ممکن است از نظر زیبایی نتیجه مطلوب دلخواه شما را ایجاد نکند.

 

چرا طراحی داخلی با گروه زال متفاوت است

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

جزئیات اجرایی

مدل سازی دقیق عناصر دکوراسیون

35

طراحی 3d داخلی با بالاترین جزئیات

حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

5

اجرا طرح در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت

متعهد به کارفرما

طراحی دکور مغازه|طرح دکور مغازه

طراحی دکور مغازه، به ویژه نمای پیشخوان و ویترین، نقشی کلیدی در جلب توجه مشتریان در هنگام ورود به مغازه دارد. طرح دکور مغازه همانند طراحی داخلی فروشگاه می تواند در ترغیب به ماندن و خریدن کردن یا عدم جلب توجه مشتری در نتیجه خرید نکردن نقش دارد. بدون شک طراحی داخلی مغازه تاثیر بسزایی در فروش دارد. دکور مغازه شیک و چیدمان جذاب ویترین مغازه می تواند چشم رهگذران را به خود جلب کند و و در نتیجه با نگاه کردن به محصولات مغازه شما به خرید کردن تمایل پیدا می کنند.

طراحي دكور مغازه

در نتیجه، صاحبان مغازه های مختلف باید زمان کافی را برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خود حتی اگر یک طراحی رستوران باشد صرف نظر از اندازه آن باید اختصاص دهند. حتی برای یک مغازه جمع و جور ، تجربه نشان داده است که سرمایه گذاری روی دکوراسیون مغازه می تواند نتایج دلخواه در بحث فروش را به همراه داشته باشد و مشتریان بیشتری را جذب کند. به این سوال که آیا طراحی دکور مغازه بر جذب مشتری تاثیر می گذارد می توان پاسخ مثبت داد. حتی در مورد یک طراحی داخلی مغازه کوچک، باعث افزایش زیبایی و جذابیت مغازه شما و در نتیجه باعث جذب اعتماد مشتریان می شود. از این رو توجه به دقت و حساسیت در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی مغازه و ویترین بسیار توصیه می شود. در این مقاله به بررسی اصول طراحی داخل مغازه می پردازیم، پس برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها با ما همراه باشید.

 

طراحی مغازه دکوراسیون داخلی

اهمیت طراحی دکوراسیون مغازه

شاید متوجه شده باشید که مغازه های شیک، زیبا و برند همگی دارای طرح دکور مغازه خاص و فریبنده هستند. این موسسات عموما شانس بیشتری برای جذب و اعتماد مشتری و دستیابی به فروش موفق محصولات خود دارند. همچنین برای مثال اگر بیماری به یک پزشک مراجعه کند و طراحی داخلی مطب پزشک شیک و تمیز باشد بهتر می تواند به پزشک خود اعتماد کند.از سوی دیگر، اگر دکوراسیون مغازه فاقد زیبایی و چشم نوازی باشند، معمولاً مورد توجه مشتریان ثروتمند قرار نمی گیرند. اگر مغازه شما در دسته دوم قرار گیرد، توصیه می شود که بازسازی و ایجاد یک دکور داخلی مغازه جذاب و فریبنده را در اولویت قرار دهید. ممکن است طراحی دکور مغازه شما مستلزم هزینه و زمان باشد،اما این نکته را فراموش نکنید که تغییر دکور داخلی مغازه شما نتایجی که به همراه دارد متوجه می شوید که ارزش هزینه کردن را دارد.

طراحی داخلی مغازه تجاری

در مقایسه با تغییرات قابل توجهی که طراحی دکوراسیون ساختمان می تواند ایجاد کند، هزینه طراحی داخلی مغازه نسبتاً کم به نظر می رسد. با این حال، برای اطمینان از همسویی تمام جنبه های طراحی دکوراسیون مغازه و اجرای آن با هویت برند شما، ضروری است که این وظایف را به یک طراح دکوراسیون مغازه ماهر و با تجربه بسپارید. تنها در چنین مواردی می توان انتظار داشت که هر مرحله از فرآیند طراحی داخلی مغازه و اجرا با دقت و عالی انجام شود. با گروه معماری زال می توانید از بهترین تجربه در طراحی دکور مغازه خود و اجرای طرح دکور مغازه بهره مند شوید. تیم ما به رفع نیازهای شما و مشتریان شما اختصاص دارد و این اطمینان را به شما می دهد که هر اقدامی که در دکوراسیون مغازه شما انجام می شود در جهت افزایش جذابیت و عملکرد فروشگاه شما و همچنین تابع سلیقه شما است.

اصول طراحی دکوراسیون مغازه

بخش های خاصی از طراحی دکوراسیون مغازه، مانند ورودی و ویترین، نقش مهمی در جلب توجه عابران و مشتریان و تمایل آن ها به خرید از فروشگاه شما دارند. به طور گسترده ای پذیرفته شده است که دکور داخلی این قسمت هر چه زیبا تر و جذاب تر باشند، مشتریان بیشتری را جذب می کنند که با اعتماد بیشتری محصولات شما را خریداری کنند. با این حال، طراحی دکور مغازه به همین بخش ختم نمی شود. هنگامی که مشتریان وارد مغازه می شوند، پیش بینی می کنند که با یک دکوراسیون داخلی مغازه خاص و فریبنده ، مشابه آنچه در ویترین ورودی مغازه دیدند، روبرو شوند.

به طور کلی برای افراد معمولی طراحی دکوراسیون مغازه ممکن است در نگاه اول دلهره آور و پیچیده به نظر برسد، اما جای نگرانی نیست.از طریق تماس با شرکت معماری زال، طراحان با استعداد ما به خوبی مجهز هستند تا بهترین طراحی داخلی مغازه را برای شما ارائه دهند. لازم به ذکر است گروه معماری زال قبل از طراحی دکوراسیون داخلی مغازه گام های زیر را طی می کنند:

1.تجزیه و تحلیل برندها و اهداف آنها برای طراحی دکور مغازه

چه فروشگاه شما بزرگ باشد و چه کوچک، هر کسب و کار و برندی برنامه های منحصر به فردی برای رسیدن به فروش محصولات  خود دارد به طوری که هدف کسب و کار حتی در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت ها هم نقش تعیین کننده ای دارند.این اهداف به عنوان اهداف سازمانی تدوین می شوند و باید در طرح دکور مغازه مورد توجه قرار گیرند و حتما با کارفرما قبل از شروع طراحی دکوراسیون مغازه صحبت شود. معماران زال، کار طراحی را با درک کامل ماهیت و الزامات برند آغاز می کند. سپس سایر عوامل مرتبط را که به فرآیند طراحی داخل مغازه کمک می کنند در نظر می گیریم.

2.استفاده از مواد مناسب در دکوراسیون مغازه

انتخاب متریال و کیفیت آنها تاثیر قابل توجهی در طراحی دکور مغازه  دارد. مواد انتخاب شده برای طراحی داخلی مغازه باید با ماهیت کسب و کار شما هماهنگ باشد.به عنوان مثال اگر شما یک کسب و کار فست فود داشته باشید طراحی دکوراسیون داخلی فست فود باید از متریال ها با رنگ های شاد و پر زرق و برق که هماهنگ با برند فست فود شما باشد ایجاد شود. به طور معمول، دکور داخلی مغازه شامل عناصری مانند چوب، فلز و انواع مختلفی از مصنوعات پلاستیکی است. دستیابی به ترکیبی متعادل از این مواد، دکور مغازه را بهبود می بخشد و آن را منحصر به فرد و جذاب تر می کند. برای انتخاب مواد مناسب، می توانید از سبک های رایج در طراحی دکور مغازه الهام بگیرید.

به عنوان مثال، انتخاب دکوراسیون مغازه به سبک مدرن مستلزم استفاده از چوب، فلز و مواد شیشه ای خالص است. از سوی دیگر، دکور داخلی مغازه به سبک های کلاسیک اغلب دارای سنگ و چوب منبت کاری شده، همراه با پارچه های نفیس و چرم هستند. اجرای سبک های سنتی، کلاسیک یا لوکس به طور کلی منجر به هزینه های بالاتر برای طراحی دکوراسیون داخلی مغازه می شود،زیرا عناصر پیچیده زیادی دارند که هم کار طراحی داخلی مغازه و هم اجرا را سخت می کند در حالی که سبک های مدرن و امروزی گزینه های مقرون به صرفه تری را برای طرح دکور مغازه و اجرای آن ارائه می دهند و همچنین سلیقه بسیاری از افراد است.معماران زال همواره طراحی مدرن را برای دکوراسیون مغازه را به کارفرمایان پیشنهاد می کنند اما تصمیم نهایی برای انتخاب سبک دکور داخلی مغازه بر عهده کارفرما است.

3.قدرت رنگ ها بر دکوراسیون مغازه

جادوی مسحور کننده رنگ ها در طراحی دکور مغازه به خصوص در طراحی دکور بوتیک غیر قابل انکار است. رنگ‌ها نقشی حیاتی در افزایش زیبایی و جذابیت طراحی دکوراسیون مغازه شما دارند.دستیابی به ترکیب رنگی مناسب برای ایجاد یک طرح دکور مغازه زیبا و فریبنده بسیار مهم است. علاوه بر این، استفاده از ترکیبی هماهنگ از رنگ‌های زیبا باعث می شود مشتری های زیادی مجذوب زیبایی های مغازه شما شوند. با این حال، مهم است که بدانیم یک رویکرد یکسان برای هماهنگی رنگ ممکن است برای هر نوع فروشگاهی مناسب نباشد.

معماران ما طرز ماهرانه ای ترکیب رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه شما را بر اساس ماهیت و هدف کسب و کار تعیین می کنند. به عنوان مثال، در طراحی مطب برای آرامش بیماران از رنگ‌های خنثی، به طور گسترده به کار می رود تا کاملاً با خلق و خوی مشتریان هماهنگ هستند .از سوی دیگر، برای مغازه های تلفن همراه و تجهیزات الکترونیکی، طیف رنگی خنثی تر، همراه با ترکیب رنگ های سازمانی و ست رنگ ها با لوگوی برند، ممکن است در طرح دکور مغازه مناسب تر باشد.

در هر صورت، در طراحی داخل مغازه انتخاب رنگ هایی که متناسب با هویت برند شما باشد ضروری است. توصیه می شود از درج سلیقه شخصی خودداری کنید و در عوض به طراحان داخلی ما اجازه دهید ترجیحات و سلایق مشتریان شما را در فرآیند انتخاب رنگ برای دکوراسیون داخلی مغازه شما اعمال کنند. با انجام این کار، فضای داخلی مغازه شما فضایی دلپذیر را ایجاد می کند که در بین مشتریان شما طنین انداز می شود.

4.تاکید بر نظم در دکور داخلی مغازه

در حوزه طراحی داخلی مغازه های تجاری، توجه دقیق به جزئیات حیاتی ترین اصل است. طراحی دکوراسیون داخلی مغازه و فضاسازی اصولی است که به طور قابل توجهی بر درک مشتری تأثیر می گذارد. برای دستیابی به طراحی دکور مغازه خوب، نظم و ترتیب از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع، همه مشتریان به مغازه‌هایی جذب می‌شوند و خرید می کنند که حس مرتب بودن و نظم را در دکور داخلی مغازه خود دارند. در فروشگاه های عمومی، دستیابی به این امر از طریق چیدمان هوشمندانه محصولات انجام می شود.

رعایت این نکته کلیدی در چیدمان محصولات ، نه تنها در فروش محصولات شما تاثیر می گذارد ، بلکه زیبایی طراحی داخلی مغازه را بالا برده و باعث تقویت کسب و کار شما می شود. در شرکت زالارک، طراحان ما با دقت قفسه های مختلف را به منظور چیدمان محصول در طراحی دکوراسیون مغازه ایجاد می کنند. با این حال، داشتن قفسه به تنهایی کافی نیست. نکته کلیدی در چیدمان دقیق و منظم محصولات نهفته است، زیرا جلوه ای زیبا و جذاب به فروشگاه شما می بخشد. هماهنگی محصولات مختلف بر اساس رنگ، طرح یا فرم، جلوه ای متمایز به قفسه های مغازه شما می دهد و محصولات مغازه بیشتر به چشم مشتری می خورد.

علاوه بر این، دسترسی به محصولات باید یک نقطه کانونی برای دید بهتر انتخاب شود. هرچه مشتریان راحت تر به محصولات شما دسترسی داشته باشند، شانس افزایش فروش شما بیشتر می شود. اطمینان از نظم و دسترسی آسان در طراحی داخلی مغازه شما بدون شک به تجربه مثبت مشتری کمک می کند و موفقیت کسب و کار شما را تقویت می کند.

5.استفاده از نورپردازی موثر در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه

نورپردازی نیز مانند رنگ ها نقشی اساسی در دنیای طراحی داخلی دارند. مغازه های کم نور می توانند اشتیاق مشتری را کاهش داده و آنها را از خرید منصرف کنند وهمچنین جلوه محصولات مغازه کاهش می یابد. از سوی دیگر، نورها با روشنایی بیش از حد نیز ممکن است اثر معکوس بر روی مشتریان داشته باشند. ایجاد تعادل مناسب نورپردازی در طراحی داخل مغازه بسیار مهم است و استفاده از تکنیک های نورپردازی اصولی می تواند در طراحی دکوراسیون مغازه شما معجزه کند.

برای ایجاد محیطی جذاب و منحصر به فرد دکوراسیون مغازه، استفاده استراتژیک از نورهای واگرا توصیه می شود. این چراغ ها می توانند جلوه های زیبا و مسحورکننده ای ایجاد کنند که جذابیت کلی طراحی دکور مغازه شما را افزایش می دهد.علاوه بر این، هدایت نور کافی به سمت ویترین مغازه می تواند به طور قابل توجهی نظر رهگذران را به خود جلب کند و آنها را به سمت فروشگاه شما بکشاند. با اجرای ماهرانه تکنیک‌های مختلف نورپردازی در طراحی داخلی مغازه، می‌توانید فضایی دعوت‌کننده و فریبنده ایجاد کنید که مشتریان را به کشف محصولات شما و خرید ترغیب می‌کند.

6.لحاظ کردن گردش راحت حرکت مشتریان در طراحی داخلی مغازه

یکی از نکات بسیار مهم در طراحی داخلی مغازه ایجاد مسیر های رفت و آمد راحت داخل مغازه برای مشتری ها است. ضروری است که طراحی داخل مغازه مشتریان شما بتوانند به راحتی در فروشگاه شما حرکت کنند و آنها را قادر به پیدا کردن و تعامل با محصولات مختلف کند. هر گونه موانعی که جریان حرکت را مختل کند می تواند راحتی حرکت کردن آن ها را از دست بدهد که منجر به از دست دادن مشتریانی که قصد خرید دارند شود.

در شرکت معماری زال، طراحان داخلی ما به طرز ماهرانه ای مسیر مشتری را بر اساس اندازه و ابعاد مغازه ترسیم می کنند. قسمت های  مختلف دکور داخلی مغازه به صورت استراتژیک در امتداد این مسیر چیده شده اند تا آسودگی حرکت مشتریان را افزایش دهند. در مغازه های بزرگتر، از مجموعه های نیم ست اداری برای ایجاد مسیرهای گردش روشن استفاده می شود. استفاده از این نیم ست های اداری در طراحی داخلی مغازه نه تنها تعامل بهتر بین مشتریان و فروشندگان را تقویت می کنند، بلکه به طور موثر جهت حرکت را هدایت می کنند.

با ایجاد دقیق مسیرهای رفت و آمد روان داخل مغازه، اطمینان حاصل می کنیم که فروشگاه شما یک تجربه خرید یکپارچه و لذت بخش را برای مشتریان شما ارائه می دهد و در نهایت باعث افزایش تعامل و فروش زیاد محصولات می شود.

7.ایجاد منطقه استراحت مشتریان در دکور داخلی مغازه

در مغازه هایی با ابعاد بزرگ، تعیین یک منطقه خاص در طراحی دکور مغازه به عنوان یک فضای استراحت و تصمیم گیری برای مشتریان می تواند بسیار مفید باشد.کاربرد فضای استراحت در طراحی داخلی لابی ها هم مورد استفاده قرار می گیرد .این منطقه در طراحی دکوراسیون مغازه به عنوان نقطه تمرکز و استراحت عمل می کند و به تأثیر مثبت بر رضایت مشتری کمک می کند. فروشگاه های معتبر اغلب چنین فضاهایی را در دکور داخلی مغازه خود جای داده اند که مشتریان می توانند به راحتی منتظر بمانند و قبل از ادامه خرید کردن خود لحظاتی استراحت کنند.

با ارائه یک منطقه اختصاصی در دکوراسیون مغازه برای استراحت مشتری و تصمیم گیری آن ها، محیطی دلپذیر و مشتری محور ایجاد می کنید و تجربه خرید کلی را بهبود می بخشید. این قسمت طراحی داخل مغازه شما، ارزش فروشگاه شما را زیاد می کند، زیرا توجه شما به راحتی و نیازهای مشتریان را نشان می دهد.

8.اهمیت طراحی منطقه پیشخوان پرداخت در دکوراسیون داخلی:

گنجاندن صندوق‌های پول یکی از جنبه‌های مهم و ضروری در است که در طراحی دکور مغازه باید در نظر گرفته شود. تجزیه و تحلیل رفتار مشتری نشان می دهد که اکثر آنها از سمت راست وارد مغازه می شوند و از سمت چپ خارج می شوند. بنابراین، توصیه می شود پیشخوان پرداخت را در دورترین نقطه در سمت چپ طراحی داخلی مغازه خود قرار دهید. همچنین، برای کسانی که مغازه های بزرگی دارند، می توانند در طرح دکور مغازه صندوق را در مرکز فروشگاه خود قرار دهند، در مجاورت مسیر حرکت اصلی، خلاقیت زیادی به طرح داخل مغازه شما بدهد. این رویکرد نوآورانه جلوه ای خاص و منحصر به فرد به چیدمان و محیط فروشگاه شما می بخشد.

با قرار دادن استراتژیک پیشخوان پرداخت در طراحی داخلی مغازه، باید به رفت آمد راحت مشتریان توجه ویژه ای شود که در هنگام ورود و خروج از مغازه شما راحت باشند وهمچنین افزایش امنیت در هنگام پرداخت اطمینان حاصل می شود. این دکوراسیون مغازه هوشمندانه آسایش خرید را بهبود می بخشد و خلاقیت و زیبایی را به طراحی دکوراسیون داخلی مغازه شما اضافه می کند.

9.تاثیر خلاقیت در طراحی دکور مغازه

در طراحی دکور مغازه می رسد، خلاقیت به عنوان یک عنصر کلیدی عمل می کند.در بسیاری از پروژه های طراحی داخلی مانند طراحی دکوراسیون داخلی کافی شاپ خلاقیت روح جدیدی به فضای داخلی می بخشد. اگرچه ممکن است برای یک فرد معمولی چالش برانگیز باشد که خلاقیت خود را اعمال کند و یک دکوراسیون مغازه واقعا منحصر به فرد ایجاد کند، نیازی به نگرانی نیست. با کمک طراحان داخلی زال، می توانید از تجربه گسترده و خلاقیت بی حد و حصر آنها در طراحی دکور داخلی مغازه خود بهره ببرید. طراحان ماهر ما با تجربه و تخصص خود می توانند خلاقیت را در دکور مغازه و ویترین شما القا کنند و یک طراحی مختص برند و ماهیت کسب و کارتان ایجاد کنند.

با گنجاندن عناصر خلاقانه در دکوراسیون داخلی مغازه، فضای مغازه شما منحصر به فرد و متمایز می شود. این منحصر به فرد بودن تأثیری ماندگار بر دهن مشتریان می گذارد و نقش مهمی در تثبیت برند شما در ذهن آنها دارد. با سپزدن طراحی دکور مغازه خود به تیم معماری زالارک، دکوراسیون داخلی مغازه شما بازتابی واقعی از هویت برند شما خواهد بود و زیبایی مغازه شما باعث می شود که از رقبای خود سبقت بگیرید.

اهمیت ویترین در طرح دکوراسیون مغازه

تاثیر ویترین و دکوراسیون مغازه در جذب مشتری بیشتر از سایر قسمت های مغازه است. برای تبدیل مشتریان به خریداران واقعی، جذب آنها به فروشگاه ضروری است. دستیابی به این امر تنها با یک ویترین مغازه جذاب و با طراحی خوب امکان پذیر است. علاوه بر این، ارائه محصولاتی که با آخرین روندها مطابقت دارند و سلیقه های مشتریان را برآورده می کنند، به همان اندازه حیاتی است. کارایی این دو عامل تاثیرگذار شما را به راحتی از رقبای خود جلوتر می‌کند و در نتیجه منجر به فروش بیشتر می شود.

ویترین فروشگاه شما یک عامل کلیدی است که به عنوان معرفی ماهیت فروشگاه شما عمل می کند و باید به طور یکپارچه با کل طراحی داخلی مغازه هماهنگ باشد. یک رویکرد موفق شامل ادغام ویترین به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از طرح کلی است، نه اینکه آن را به عنوان یک موجودیت جداگانه در نظر بگیریم. با هماهنگی دکور داخلی مغازه با ویترین که زیبایی را طرح دکوراسیون مغازه شما می بخشد. استفاده از رنگ های خاص و منحصر به فرد ترکیبی و به کارگیری تکنیک های نورپردازی جذابیت و زیبایی ویترین مغازه را بیشتر می کند که بسیار تاثیر گذار در جذب مشتری است.

برای برانگیختن کنجکاوی در مشتریان خود، از یک طرح دکور مرسوم و تکراری به شدت پرهیز کنید. خلاقیت را در راستای علاقه و تخیل آنها ایجاد کنید، میل آنها را که صرفا برای محصولات مغازه شما است افزایش دهید. این رویکرد نوآورانه فروشگاه شما را متمایز می‌کند مشتریان را ترغیب می‌کند که وارد آن شوند و بیشتر کاوش کنند. با طراحی هوشمندانه ویترین مغازه، درها را به روی افزایش تراکم مشتری ها و افزایش پتانسیل فروش باز می کنید.

اجرای دکور داخلی مغازه 

گروه معماری زال در زمینه طراحی داخلی و اجرای پروژه های طراحی دکوراسیون مغازه های مدرن، کلاسیک و تجاری، شهرت زیادی به دست آورده است. ما با تکیه بر تجربه گسترده، خلاقیت، نوآوری و فناوری ها و نرم افزار های پیشرفته در حوزه طراحی و اجرا، پروژه های متعددی را تا به امروز با موفقیت به پایان رسانده ایم.

طراحی داخلی مغازه کوچک را چگونه انجام دهم؟

طراحی داخلی مغازه کوچک نیاز به دقت و مهارت زیادی دارد. اگر تخصص لازم برای طراحی دکور برای یک فضای فشرده را ندارید، کمک گرفتن از طراحان حرفه ای دکوراسیون مغازه به شدت توصیه می شود. این متخصصان در ساخت دکور مغازه‌ای که دکوراسیون مغازه مشتریان زیادی را به خود جذب می‌کند، مهارت دارند. آنها هنگام انتخاب رنگ ها، چیدمان کالاها و سایر عناصر مهم در طراحی حساسیت زیادی به کار می گیرند.

با راهنمایی از معماران با تجربه زال در طراحی دکوراسیون مغازه، می توانید پتانسیل فروش محصولات مغازه کوچک خود را به حداکثر برسانید و اطمینان حاصل کنید که به طور موثر مشتریان را مجذوب خود می کند. نگاه دقیق آنها به جزئیات و طراحی خلاقانه فروشگاه شما را به فضایی جذاب و بصری دلپذیر تبدیل می کند.

7 نکته ضروری در زمان طراحی دکوراسیون مغازه کوچک :

هنگامی که صحبت از ایجاد یک طراحی داخلی مغازه کوچک می شود، چندین نکته کلیدی شایسته توجه است:

1.طراحی ویترین در دکورسیون مغازه

 ویترین در دکور داخلی مغازه به عنوان یک نمایشگر فریبنده عمل می کند که مشتریان  را جذب خود می کند. با الهام گرفتن از مدل های مختلف ویترین مغازه، می توانید ویترینی زیبا و جذاب سفرش دهید تا برایتان بسازند.

2.طراحی دکوراسیون داخلی مغازه

 یک طرح دکور داخلی مغازه که زیبا و اصولی انجام شده باشد، حیاتی است. برای ایجاد یک محیط هماهنگ و مشتری پسند به چیدمان، قرار دادن مبلمان و زیبایی کلی دکوراسیون مغازه توجه کنید.

3.اهمیت طرح رنگ در طرح دکور مغازه

رنگ های داخلی را با دقت انتخاب کنید زیرا به طور قابل توجهی بر طراحی داخل مغازه تأثیر می گذارد. رنگ هایی را انتخاب کنید که با هویت برند شما همخوانی داشته باشد و فضایی دلپذیر برای خریداران ایجاد کند.

4.قفسه بندی و فضاسازی طرح داخلی مغازه

به طور استراتژیک قفسه های مغازه را در مکان هایی قرار دهید تا فضا و نمایش محصول را بهینه کنید. پارتیشن بندی اصولی در طرح داخلی مغازه می تواند به ایجاد بخش های متمایز و در عین حال حفظ حس انسجام کمک کند.

5.دکور داخلی مغازه خود را شلوغ نکنید

دکور داخلی مغازه شلوغ باعث می شود بسیاری از مشتریان محصولات منحصر به فرد شما را نبینند در نتیجه از خرید آن منصرف می شوند. طراحان توصیه می کنند برای این که محصولات خود را بتوانید به خوبی در معرض دید مشتریان قرار دهید که از شما خرید یک طراحی داخلی مغازه خلوت و شیک می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

6.نورپردازی دکوراسیون مغازه

 نورپردازی مناسب در طراحی داخلی مغازه کوچک بسیار مهم است. دید را افزایش می دهد و محصولات را به طور موثر برجسته می کند و به نمایش می گذارد. طراحی روشنایی اصولی می تواند بهترین ویژگی های مغازه را برجسته کند.

7.اسفاده رنگ‌های ملایم و روشن در طراحی دکوراسیون مغازه

ترکیب رنگ‌های ملایم و روشن می‌تواند به یک مغازه کوچک احساس بازتر و جذاب‌تری بدهد. این رنگ‌ها همچنین باعث ایجاد حس آرامش می‌شوند و مشتریان را تشویق می‌کنند تا زمان بیشتری را برای مرور صرف کنند.

سولات متداول

ابتدا شما باید از طریق شماره های ثبت شده با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق پنجره مشاوره ثبت نمایید.سپس با توجه به اطلاعات داده شده در رابطه با پروژه به عنوان مثال متراژ حدودی فضای داخلی و یا بودجه ای که برای اجرا در نظر دارید، طراحان مبلغ طراحی داخلی را به شما ارائه می دهند.با تایید شما بخشی از مبلغ به صورت پیش پرداخت واریز شده و در مرحله بعد طراح داخلی از طریق هماهنگی با شما از محل پروژه بازدید کرده و طراحی داخلی مغازه شما را شروع می کند.

یکی از مهم ترین عامل در طراحی داخلی در نظر گرفتن بودجه کارفرما می باشد.معماران زال قبل از شروع انجام هرگونه پروژه طراحی داخلی،ابتدا بودجه ی کارفرما را در نظر می گیرند تا هزینه اجرای طراحی داخلی مطابق با بودجه باشد. در غیر اینصورت انجام طراحی داخلی غیر اصولی و بی فایده است.

به عنوان مثال فرض کنید ما یک طراحی آشپزخانه را به صورت خیلی لوکس انجام دهیم اما اگر کارفرما از نظر مالی توان اجرای آن را نداشته باشد پس طراحی آشپزخانه کاربردی برای کارفرما نخواهد داشت.

ما موظفیم در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه طراحی داخلی مغازه شما را ارائه دهیم.اما بسته به حجم سفارشات طراحی داخلی در شرکت معماری زال و همچنین ابعاد فضای داخلی شما حداکثر زمان برای طراحی داخلی 20 تا 30 روز کاری می باشد.

در صورت تحویل ندادن طرح داخلی بعد از گذشت 30 روزکاری شرکت معماری زال طبق قرار داد موظف است خساراتی را به شما پرداخت کند.

تعرفه طراحی داخلی مغازه بستگی به پروژه شما دارد.

واضح است که هزینه یک طراحی داخلی لوکس با هزینه طراحی داخلی مینیمال و مدرن ساده کاملا متفاوت است پس سبک انتخابی شما در هزینه طرح داخلی تاثیر می گذارد و طبیعتا هرچه مغازه و فروشگاه شما بزرگ تر باشد مدت زمان انجام طراحی داخلی بیشتر طول می کشد پس هزینه بیشتری را شامل می شود.

برای اطلاع از قیمت پروژه طراحی داخلی با کارشناسان تماس گرفته و با ذکر شرایط پروژه تعرفه طراحی داخلی به شما ارایه می شود.

پس از تایید طرح داخلی توسط کارفرما از طریق رندرهای گرفته شده از پروژه،با یک پورتفولیو معماری تمامی عناصر و متریال به کار رفته در طراحی داخلی معرفی شده و در صورت لزوم کدهای رنگی برای اجرای دقیق تر طرح داخلی در این دفترچه به شما ارایه می شود تا حداکثر دقت در اجرای پروژه را به شما بدهد.

در نهایت پورتفولیو طراحی داخلی از طریق ایمیل به کارفرما تحویل داده می شود.

بله،شرکت معماری زال با داشتن یک تیم کاملا مجهز در تمامی شاخه های ساختمانی از قبیل بنایی،تخریب و کنده کاری،برق کاری و لوله کشی و… در تمامی مراحل اجرا همراه با کارفرمایان خواهند بود و در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین بالاترین کیفیت و دقت پروژه شما را به اتمام می رسانند و تمامی خدمات انجام شده را طبق قرار داد به مدت سه ماه گارانتی می کنند.

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com