از طراحی تا اجرای رویای شما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی و پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرا با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

طراحی داخلی به سبک گروه معماری زال

انجام گام به گام طراحی داخلی همراه شما

شما برای طراحی داخلی پروژه خود قبل از شروع هر کاری نیازمند یک مشاوره و راهنمایی از یک معمار با تجربه هستید.زیرا در ابتدا ممکن است شما یک سری ایده ها یا خواسته هایی برای پروژه خود داشته باشید که اجرا کردن آن ممکن نباشد 

درست است که طراحی دکوراسیون داخلی یک کار هنری است و به سلیقه شما وابسته است اما همواره باید پایبند به یکسری اصول استاندارد باشد که در صورت رعایت نشدن آن ممکن است از نظر زیبایی نتیجه مطلوب دلخواه شما را ایجاد نکند.

 

چرا طراحی داخلی با گروه زال متفاوت است

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

جزئیات اجرایی

مدل سازی دقیق عناصر دکوراسیون

35

طراحی 3d داخلی با بالاترین جزئیات

حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

5

اجرا طرح در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت

متعهد به کارفرما

طراحی داخلی شرکت

برای افزایش اعتبار یک شرکت در جذب اعتماد مشتریان  یک طراحی داخلی اصولی برای زیبایی فضای داخلی شرکت یک امر حیاتی است .معمولا به مدیران توصیه می شود که به سراحی داخلی اداری خود برای ارتقا دادن شرکت توجه ویژه ای شود و پس برای ایجاد یک طراحی داخلی دفترکار جذاب و فریبنده  از کارشناسان و طراحان داخلی مجرب کمک بگیرید.

طراحي داخلي اداري

توجه به این نکته ضروری است که افراد بخش قابل توجهی از زمان خود را در محل کار می گذرانند و تمرکز بر محیط اطراف که روزانه در آن مشغول هستند بسیار مهم است. در نتیجه، باید به فضای داخلی مراکز تجاری از جمله طراحی دکوراسیون داخلی شرکت یا طرح داخلی فروشگاه ها تاکید ویژه ای داشت تا اطمینان حاصل شود که زیبایی آن منحصر به فرد و محرک برای جلوگیری از یکنواختی است.

انتخاب سبک مناسب طراحی دفتر اداری از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا طراحی دفتر باید با نوع خدمات ارائه شده مطابق با مقررات و استانداردهای دفتر باشد. از انحراف فراتر از این دستورالعمل های تعیین شده باید اجتناب شود.

طراحی دفتر دکوراسیون داخلی

 

هنگامی که سبک مناسب برای طراحی داخلی فضای اداری توسط کارفرما انتخاب شد، قدم بعدی انتخاب رنگ بندی مناسب است. انتخاب رنگ نقش حیاتی برای طراحی دکوراسیسون داخلی ساختمان ایفا می کند زیرا طراحی داخلی فضای اداری باید برای کارمندان و بازدیدکنندگان جذاب باشد مورد اعتماد آن ها شود. از این رو، برای ایجاد فضایی جذاب در معماری داخلی اداری باید به انتخاب رنگ و نوع کاغذ دیواری دقت کرد.

دكوراسيون اداري شيك

قبل از شروع طراحی داخلی دفتر، چند فاکتور باید در نظر گرفته شود:

  1. در نظر داشتن نیازهای کارکنان درطراحی داخلی فضای اداری با شرایط خاص دفتر تطبیق داد.
  2. فضا سازی اصولی و استاندارد در طراحی داخلی اداره برای بهینه سازی چیدمان شرکت.
  3. انتخاب مبلمان مناسب و شیک برای طراحی دکوراسیون داخلی شرکت.
  4. چیدمان اصولی مبلمان در طراحی دکوراسیون داخلی دفتر برای اطمینان از یک محیط کاری منسجم و کارآمد.
  5. انتخاب تجهیزات نورپردازی مناسب در طراحی دکوراسیون داخلی اداری برای ایجاد فضایی با نور مناسب و راحت.
  6. توجه به تقسيم بندی فضاهای مختلف کارمندان و مدیران در طراحی داخلی شرکت.
  7. اطمینان از دسترسی آسان به بخش های مختلف دفتر برای راحتی و گردش کار روان.

نکات فضاسازی در طراحی داخلی اداری 

یکی از جنبه های حیاتی که در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت باید در نظر گرفته شود، ماهیت فعالیت های هر بخش و نیازهای خاص کارکنان است.هر فضا در طراحی داخلی اداره کاربرد خاص خود را دارد که باید به طور هوشمندانه تفکیک شوند

در فضا سازی طراحی داخلی ساختمان اداری می توان از چندین عنصر برای ایجاد جداسازی های کاربردی هزمان با حفظ زیبایی طراحی داخلی اداری استفاده کرد. بلوک‌های شیشه‌ای، پارتیشن‌های متحرک چوبی و شیشه‌ای، و همچنین پارتیشن‌هایی با اجزای فلزی و شیشه‌ای قفسه ‌بندی شده، از جمله گزینه‌ های مناسب  برای تقسیم‌بندی مناطق مختلف در طراحی داخلی دفتر هستند. این انتخاب در طراحی دکوراسیون داخلی اداری هم کاربردی بودن و هم ارزش زیبایی‌شناختی را ارائه می‌کنند و محیط کلی دفتر را برای جذب اعتماد مشتریان بهبود می‌بخشند.

کاربرد پارتیشن های شیشه ای در فضاسازی داخلی به قدری فراگیر است که حتی در طراحی سرویس بهداشتی برای جداسازی محیط دوش با سایر فضاهای سرویس مورد استفاده قرار می گیرد.

مراحل طراحی دفتر کار کدامند؟

طراحی دفتر کار تخصصی است که نیاز به طراحان متخصص و با تجربه در این زمینه دارد. طراحی داخلی اداره شامل چندین مرحله متمایز است که هر کدام نیازمند افراد ماهر و برنامه ریزی دقیق دارد. شما می توانید با شرکت معماری زال تماس بگیرید و بهترین افراد متخصص در زمینه طراحی دکور داخلی شرکت را به شما معرفی کنیم و حتی از مشاوره رایگان شرکت زال بهره مند شوید. این مراحل حیاتی به شرح زیر است:

1.بررسی نیازها در طراحی داخلی اداره

شامل شناسایی الزامات و ضرورت های خاص محیط اداری می شود. به عنوان مثال اگر شرکت شما ارباب رجوع دارد می توانیم با در نظر گرفتن فضایی برای طراحی لابی کوچک داخل شرکت محیطی مناسب برای انتظار آن ها فراهم کنیم.

2.در نظر گرفتن شرایط موجود در طراحی دکوراسیون داخلی اداری

در نظر گرفتن وضعیت فعلی شرکت برای چیدمان و طراحی داخلی فضای اداری امری بسیار مهم در شروع طراحی دکوراسیون شرکت است.

3.فضاسازی در طراحی داخلی دفتر

فضاسازی مرحله بسیار مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا ها،فروشگاه ها و همچنین شرکت ها است زیرا قبل از شروع طراحی دکوراسیون دفتر کار باید قالب کلی فضاسازی شرکت مشخص باشد.این فضا سازی در طراحی داخلی اداری مدرن اغلب با پارتیشن های شیشه ای انجام می شود.

4.طراحی دکوراسیون داخلی شرکت

 در اداره کارمندان زمان زیادی را داخل محل کار می گذرانند به همین دلیل یک طراحی داخلی محل کار زیبا و ایده آل تاثیر زیادی روی کامندان می گذارد که کمتر احساس خستگی کنند و با بازده بیشتری کار می کنند. هنگام خرید تجهیزات اداری طراحی دکوراسیون داخلی شرکت، نهایت دقت و تجربه را باید به کار گرفت. مشاوره با افراد مجرب  برای تهیه مبلمان اداری، میز، صندلی، قفسه و غیره بسیار مهم است. فراتر از زیبایی شناسی در معماری داخلی اداری، راحتی باید در اولویت قرار گیرد و اطمینان حاصل شود که طراحی دکوراسیون داخلی شرکت تجهیزات انتخاب شده با الزامات عملکردی فضای اداری مطابقت دارند.

ایجاد یک طراحی داخلی ساختمان اداری کارآمد مستلزم چیدمان تجهیزات ضروری در نزدیکی کارکنان و پرسنل، تضمین دسترسی آسان به ابزار و منابع لازم است.در نظر گرفتن دسترسی آسان طراحی داخلی اداری و دفترکار برای تسهیل گردش کار و حفظ راندمان کاری بالا بسیار مهم است. مهم است که بدانیم در دسترس نبودن تجهیزات می تواند منجر به خستگی و کاهش بهره وری کلی شود.

اشتباهات رایج در طراحی دکورسیون داخلی شرکت

بعضی افراد با کمی مطالعه در طراحی داخلی اداری مدرن به این نتیجه می رسند که طراحی داخلی شرکت باید متواضعانه و عاری از هرگونه تجملات و پیچیدگی باشد. در نتیجه بدون در نظر گرفتن یکسری نکات حیاتی در طراحی دکوراسیون شرکت، افراد تلاش کردند تا فرآیند طراحی دکوراسیون شرکت را بدون تخصص لازم انجام دهند. این رویکرد در اغلب اوقات نه تنها زیبایی را به محیط شرکت نمی دهد بلکه ممکن است با در نظر نگرفتن یکسری نکات فنی اجرا کار نهایی نقص های زیادی را پیدا کند. برای دستیابی به یک طراحی داخلی اداری بهینه، کمک گرفتن از متخصصان با تجربه که دارای تخصص لازم در این زمینه هستند، ضروری است. تکیه بر افراد آگاه تضمین می کند که حتی برای یک طراحی داخلی مطب باعث به حداکثر رساندن کارایی و بهره وری می شود.

اهمیت طراحی دکوراسیون اداری

به کارمندان اداره وظایف متعدد روزانه و تصمیمات حیاتی که بر روند کار تأثیر می گذارد، سپرده می شود. هنگامی که این مسئولیت ها در یک محیط کاری محرک و غیر تکراری انجام می شود، از نظر علم روانشناسی تایید می شود که بهره وری کار به مقدار قابل توجهی افزایش پیدا می کند.

برای تزیین طراحی دکوراسیون داخلی دفترکار، باید به جزئی ترین نکات نیز توجه دقیق داشت. حفظ ارتباط نزدیک با طراح و پیمانکار بسیار مهم است و اطمینان حاصل می شود که تمام اولویت ها و الزامات معماری داخلی شرکت شما به طور موثر منتقل می شود. با انجام این کار، طراح داخلی شرکت می تواند یک طرح شخصی سازی شده را ایجاد و اجرا کند که بهترین محیط اداری را برای نیازهای شما ایجاد می کند.

در طراحی داخلی دفترکار هنگام انتخاب مبلمان و دکوراسیون مانند طراحی داخلی منزل کوچک، توجه به اندازه فضا ضروری است. برای اتاق‌های اداری کوچک‌تر، انتخاب مبلمان جمع‌وجور و با اندازه مناسب که در محدوده موجود قرار می‌گیرد، ضروری است، البته با گزینه‌های کمی محدود. برعکس این موضوع هم صحیح است، طراحی داخلی اداری بزرگ‌تر امکان انتخاب‌های بازتری را برای نصب تجهیزات فراهم می‌کنند.

یکی دیگر از عوامل مهم طراحی داخلی شرکت، به دست آوردن یا ایجاد نشانه های مناسب و همسو با فضا و نوع خدمات ارائه شده توسط دفتر است. گنجاندن تابلوهای بزرگ و کوچک بر روی دیوارهای اتاق اداری می تواند به طور قابل توجهی فضای کلی را بهبود بخشد و به طور موثر مخاطب را جذب و درگیر کند. استفاده استراتژیک از تابلوها در طراحی داخلی دفتر اداری می تواند تاثیر مثبت و تاثیرگذاری بر محیط اداری داشته باشد.

طراحی داخلی اداری کوچک

طراحی دکوراسیون داخلی شرکت کوچک نیاز به رویکردی منحصر به فرد دارد، زیرا طراحان باید خلاقیت و توجه دقیق به جزئیات را نشان دهند. با ترکیب ایده‌های نوآورانه، طرح داخلی اداره می‌تواند فضای محدود را به حداکثر برساند، و محیطی فریبنده و زیبا را ایجاد کند که حرکت را در اتاق تسهیل می‌کند.

در طراحی داخلی فضای اداری انتخاب رنگ نقش حیاتی در افزایش درک فضا در یک اتاق اداری کوچک دارد. اغلب انتخاب رنگ های روشن و ساده در طراحی داخلی اداره توصیه می شود زیرا آنها می توانند توهم یک منطقه بزرگتر را ایجاد کنند. انتخاب رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت باید تحت تأثیر سلیقه شخصی کارفرما باشد و همچنین دکوراسیون اداری ماهیت شرکت یا دفترکار باید هویت و هدف شرکت را از نظر ظاهری بیان کند.

انتخاب مبلمان، میز و صندلی مناسب برای طراحی داخلی دفترکار کوچک گامی حیاتی است که نیاز به بررسی دقیق دارد. تجهیزاتی که در فضا صرفه جویی می کنند از طراحی آشپزخانه آبدارخانه شرکت گرفته تا فضای اداری را به گونه ای انتخاب کنید تا بیشترین استفاده را از منطقه موجود ببرید. در بازار امروز گزینه های مختلفی مانند مبل های کوچک و میزهای جمع و جور وجود دارد که برای چنین فضاهایی به شدت توصیه می شود. پذیرش این انتخاب ها به افراد اجازه می دهد تا از مبلمان به طور موثر استفاده کنند.

برای نیازهای ذخیره سازی اضافی، مشاوره با طراحان می تواند مفید باشد. آن‌ها می‌توانند قفسه‌های دیواری یا سطحی را نصب کنند و فضای کافی را برای مرتب نگه‌ داشتن وسایل و استفاده حداکثری از فضای موجود در طراحی داخلی دفتر اداری فراهم کنند. این تضمین می کند که دفتر بدون درهم و برهمی و منظم باقی می ماند.

طراحی دکوراسیون دفتر کار

طراحی دکور اداری اهمیت فوق العاده ای دارد، زیرا بر جذابیت کلی فضای کار، به ویژه برای کارمندان تأثیر زیادی می گذارد. استفاده از بهترین ایده ها و ترفندهای نوآورانه برای ایجاد یک محیط اداری جذاب و جذاب ضروری است.

برای افزایش جذابیت طراحی دکوراسیون داخلی اداری، استفاده از عناصر طبیعی می تواند زیبایی را به طراحی فضای داخلی اداری ببخشد. به کار بردن برخی از گل ها و گیاهان طبیعی به دکوراسیون اداری از طریق گلدان های مناسب می تواند جذابیت زیبایی شناختی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. علاوه بر این، اجرای یک دیوار سبز و تزئین شده با مجموعه ای از گلدان های طبیعی را در نظر بگیرید تا زیبایی طراحی داخلی شرکت را تقویت کنید.

پذیرش مفاهیم طراحی جدید و معاصر در ایجاد یک طراحی داخلی اداری مدرن بسیار مهم است. توصیه می شود عناصر قدیمی یا وسایل تزئینی را دور بیندازید و از طرح های جدیدی استفاده کنید که می توانند جلوه ای منحصر به فرد را به فضا القا کنند. این امر طراحی داخلی ساختمان اداری به ویژه برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت مهم است که در مقایسه با سایر قسمت های شرکت باید جذابیت بیشتری داشته باشد.

عناصر مهم در طراحی داخلی شرکت

همانطور که قبلا ذکر شد، محیط کار نقش مهمی در بهره وری کارمندان ایفا می کند، به طوری که طراحی دکوراسیون اداری برای کارمندان دفتر و بازدیدکنندگان اهمیت زیادی دارد. هدف ایجاد یک طرح داخلی شرکت مدرن و راحت است که در آن کارایی و کیفیت در اولویت قرار دارد. همکاری با طراح داخلی شرکت در طول این فرآیند، طراحی دکوراسیون اداری سریع و با کیفیت را تضمین می کند.

استفاده از نور طبیعی در معماری داخلی یک نکته بسیار مهم است. دفاتر با تعداد قابل توجهی پنجره و نور مستقیم خورشید به شدت توصیه می شود. با این حال، در برخی موارد، دفاتر ممکن است در مناطقی قرار داشته باشند که نور طبیعی کافی ندارند، که اغلب به آن نقاط کور می گویند. در چنین مواردی، نور مصنوعی برای جبران کمبود نور طبیعی و حفظ یک فضای کاری پر نور و پربار برای طراحی داخلی فضای اداری ضروری می شود.

برای ایجاد محیطی دلپذیر و آرامش بخش در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت، یک گلدان و مجموعه ای از عطرها یا بخورها را در نظر بگیرید. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که خرید چنین اقلامی باید مطابق با ترجیحات همه افراد در دفتر باشد. از انتخاب رایحه‌هایی که ممکن است برای برخی ناخوشایند باشد خودداری کنید و گزینه‌هایی را انتخاب کنید که جذابیت جهانی دارند. ایجاد تعادل در انتخاب رایحه ها به ایجاد فضای هماهنگ و جذاب در دفتر کمک می کند.

طراحی دکوراسیون دفتر اداری مدرن

طراحی داخلی اداری مدرن یک رویکرد ساده و بی دردسر را ارائه می دهد که دارای تجهیزات ساده و در عین حال شیک و مقرون به صرفه است. در بین افرادی که به دنبال ایجاد یک فضای اداری جذاب هستند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. سبک دکوراسیون اداری مدرن به ویژه به دلیل زیبایی شناسی تمیز و جذابیت معاصر آن مورد علاقه بسیاری از کاربران است و آن را به انتخابی ارجح برای طراحی دکوراسیون شرکت بسیاری تبدیل می کند.

در طراحی دکوراسیون اداری، رنگ سفید و رنگ‌های خنثی به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند، که منجر به افزایش فضای باز در دفاتر و شرکت‌هایی که از این سایه‌ها استفاده می‌کنند، می‌شود. محبوبیت رنگ های سفید و خنثی از توانایی آنها در ایجاد فضایی دلپذیر و غیر یکنواخت در طراحی داخلی اداری ناشی می شود.

معماران برای ایجاد یک دفتر شیک و مدرن قبل از هر کاری شروع به طراحی داخلی به صورت سه بعدی می کنند.این طراحی سه بعدی به صورت عکس های رندر باعث می شود که کارفرما قبل از شروع اجرای پروژه ساخت فضای داخلی شرکت خود نتیجه نهایی اتمام کار را به صورت حدودی ببیند و اگر متمایل باشد بدون هیچ هزینه ای تغییرات را اعمال کند. شرکت معماری زال با داشتن بهترین طراح های داخلی ،طرح نهایی شرکت را به شما ارائه دهند و چشم انداز طراحی داخلی شرکت را به شما نمایش دهند.

بازار کنونی مجموعه متنوعی از مبل‌ها، میزها و صندلی‌های مدرن را ارائه می‌دهد که مطابق سلیقه‌ها و طراحی دکور اداری مختلف است. افراد می توانند بر اساس تم دکوراسیون دفتر کار خود و الزامات خاص، مناسب ترین مبلمان را برای طراحی دکوراسیون اداری انتخاب کنند. با چنین گزینه های فراوان، یافتن مناسب برای هر دفتری قابل دستیابی است.

عناصر ضروری دکوراسیون شرکت

در ادامه قصد داریم المان های اصلی دفتر کار را معرفی کنیم:

نقش مبل در طراحی دکوراسیون شرکت

خرید مبلمان اداری یک جنبه اساسی در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت است که هم در خرید و هم در چیدمان نیاز به بررسی دقیق دارد. اولویت دادن به راحتی بر زیبایی هنگام انتخاب مبلمان اداری بسیار مهم است. انتخاب قطعات عناصر کاربردی و در عین حال زیبا که قابلیت استفاده فضای اداری به طور کلی را افزایش می دهند، ضروری است.

نورپردازی مناسب طراحی دکور شرکت

نور یکی از فاکتورهای حیاتی در طراحی داخلی دفتر کار است. در مواردی که نور طبیعی کافی نیست، نور مصنوعی ضروری می شود. کمک گرفتن از کارشناسان و متخصصان برای اطمینان از طراحی و اجرای بهینه سیستم روشنایی مصنوعی در طراحی داخلی محل کار توصیه می شود. تخصص آنها به ایجاد فضای کاری مناسب و روشن کمک می کند.

میز و صندلی مخصوص طراحی داخلی اداره

هنگام طراحی شرکت، انتخاب میز و صندلی اداری مناسب و متناسب با فضای موجود ضروری است. کیفیت در این فرآیند انتخاب برای اطمینان از دوام و طول عمر بسیار مهم است. انتخاب مبلمان اداری خوش ساخت و قابل اعتماد از مسائلی مانند پوسیدگی یا ساییدگی زودرس جلوگیری می کند و تضمین می کند که مبلمان در طول زمان عملکردی و از نظر زیبایی برای طراحی دکوراسیون شرکت مناسب است.

گیاهان در دکوراسیون داخلی شرکت

وجود گل و گیاه در طراحی داخلی شرکت نه تنها زیبایی آن را افزایش می دهد، بلکه به ایجاد فضایی مثبت و پرانرژی نیز کمک می کند. طیف گسترده ای از گل ها و گیاهان زیبا و زینتی مخصوص دکوراسیون اداری وجود دارد که می توان آنها را با دقت انتخاب کرد و در دفتر قرار داد تا محیطی دلپذیر و با طراوت ایجاد کند. استفاده از فضای سبز در طراحی داخلی فضای اداری می تواند تأثیر قابل توجهی در افزایش روحیه و سطح انرژی کلی کارکنان و بازدیدکنندگان داشته باشد.

نصب تابلو نقاشی برای دکوراسیون اداری

مطابق با استانداردهای اداری و موضوع تعیین شده آن، امکان خرید مجموعه ای از قاب عکس و نصب آنها بر روی دیوار وجود دارد. این رویکرد ارزش قابل توجهی را به طراحی دکوراسیون داخلی اداری می افزاید و محیطی شخصی سازی شده و از نظر زیبایی شناسی ایجاد می کند. گنجاندن قاب‌های عکس به شما اجازه می‌دهد تا فردیت را لمس کنید و فضای دکور اداری را پذیراتر و بازتاب دهنده هویت و شخصیت دفتر می‌کند.

به کارگیری شلف و قفسه در طراحی دکوراسیون اداره

قفسه ها و طبقه های کتاب نقش مهمی را در محیط اداری بازی می کنند زیرا فضای مشخصی را برای نمایش وسایل تزئینی فراهم می کنند. علاوه بر این، آنها به حفظ نظم و سازماندهی در طراحی داخلی اداری کمک می کنند و اطمینان حاصل می کنند که هر مورد مکان تعیین شده خود را دارد. با گنجاندن قفسه‌های کتاب، فضای اداری را می‌توان مرتب و از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر نگه داشت و فضایی مرتب و جذاب را ایجاد کرد.

نکات مهم در طراحی دفتر کار

طراحانی که در ایجاد فضاهای دکور اداری و رسمی تخصص دارند، عوامل متعددی را در معماری داخلی شرکت  در نظر می گیرند. یکی از نکات قابل توجه ماهیت فعالیت هایی است که در داخل دفتر انجام می شود، زیرا بر طراحی داخلی اداره تأثیر زیادی دارد. اگر هدف ایجاد دفتری برای یک برند تثبیت شده یا تازه راه اندازی شده باشد، طراحان می توانند لوگوی برند را به صورت استراتژیک در عناصر مختلف بگنجانند تا به طور موثر در طرح داخلی شرکت شما برند را به مشتریان معرفی کنند. علاوه بر این، ادغام طراحی محصول یا نمادهایی که نشان دهنده خدمات و محصولات شرکت در دکوراسیون هستند، یک روش رایج در میان طراحان حرفه ای است. این عناصر به تقویت هویت برند و ایجاد یک محیط منسجم و جذاب کمک می کنند.

سولات متداول

ابتدا شما باید از طریق شماره های ثبت شده با ما تماس بگیرید یا درخواست طراحی شرکت خود را از طریق پنجره مشاوره ثبت نمایید.سپس با توجه به اطلاعات داده شده در رابطه با پروژه به عنوان مثال متراژ حدودی فضای داخلی و یا بودجه ای که برای اجرا در نظر دارید، طراحان مبلغ طراحی داخلی را به شما ارائه می دهند.با تایید شما بخشی از مبلغ به صورت پیش پرداخت واریز شده و در مرحله بعد طراح داخلی از طریق هماهنگی با شما از محل پروژه بازدید کرده و طراحی دکور داخلی شرکت یا اداره شما را شروع می کند.

یکی از مهم ترین عامل در طراحی داخلی شرکت در نظر گرفتن بودجه کارفرما می باشد. معماران زال قبل از شروع انجام هرگونه پروژه طراحی داخلی،ابتدا بودجه ی کارفرما را در نظر می گیرند تا هزینه اجرای طراحی داخلی مطابق با بودجه باشد. در غیر اینصورت انجام طراحی داخلی غیر اصولی و بی فایده است.

به عنوان مثال فرض کنید ما طراحی داخلی یک بوتیک را به صورت خیلی لوکس انجام دهیم اما اگر کارفرما از نظر مالی توان اجرای آن را نداشته باشد پس طراحی داخلی بوتیک کاربردی برای کارفرما نخواهد داشت.

ما موظفیم در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه طراحی داخلی دفتر شما را ارائه دهیم.اما بسته به حجم سفارشات طراحی داخلی در شرکت معماری زال و همچنین ابعاد فضای داخلی شما حداکثر زمان برای طراحی داخلی 20 تا 30 روز کاری می باشد.

در صورت تحویل ندادن طرح داخلی بعد از گذشت 30 روزکاری شرکت معماری زال طبق قرار داد موظف است خساراتی را به شما پرداخت کند.

تعرفه طراحی داخلی دفتر اداری شما به عوامل زیادی بستگی دارد.

واضح است که هزینه یک طراحی داخلی کلاسیک و لوکس با هزینه طراحی داخلی مینیمال و مدرن ساده کاملا متفاوت است پس سبک انتخابی شما در هزینه طرح داخلی تاثیر می گذارد و طبیعتا هرچه فضای داخلی شما بزرگ تر باشد مدت زمان انجام طراحی داخلی بیشتر طول می کشد پس هزینه بیشتری را شامل می شود.

برای اطلاع از قیمت پروژه طراحی داخلی با کارشناسان تماس گرفته و با ذکر شرایط پروژه تعرفه طراحی داخلی به شما ارایه می شود.

پس از تایید طرح داخلی دفتر اداری توسط کارفرما از طریق رندرهای گرفته شده از پروژه،با یک پورتفولیو معماری تمامی عناصر و متریال به کار رفته در طراحی داخلی معرفی شده و در صورت لزوم کدهای رنگی برای اجرای دقیق تر طرح داخلی در این دفترچه به شما ارایه می شود تا حداکثر دقت در اجرای پروژه را به شما بدهد.

در نهایت پورتفولیو طراحی داخلی از طریق ایمیل به کارفرما تحویل داده می شود.

بله،شرکت معماری زال با داشتن یک تیم کاملا مجهز در تمامی شاخه های ساختمانی از قبیل بنایی،اجرا دکوراسیون،تاسیسات و… در تمامی مراحل اجرا همراه با کارفرمایان خواهند بود و در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین بالاترین کیفیت و دقت پروژه شما را به اتمام می رسانند و تمامی خدمات انجام شده را طبق قرار داد به مدت سه ماه گارانتی می کنند.

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com