از طراحی تا اجرای رویای شما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی و پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرا با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

طراحی داخلی به سبک گروه معماری زال

انجام گام به گام طراحی داخلی همراه شما

شما برای طراحی داخلی پروژه خود قبل از شروع هر کاری نیازمند یک مشاوره و راهنمایی از یک معمار با تجربه هستید.زیرا در ابتدا ممکن است شما یک سری ایده ها یا خواسته هایی برای پروژه خود داشته باشید که اجرا کردن آن ممکن نباشد 

درست است که طراحی دکوراسیون داخلی یک کار هنری است و به سلیقه شما وابسته است اما همواره باید پایبند به یکسری اصول استاندارد باشد که در صورت رعایت نشدن آن ممکن است از نظر زیبایی نتیجه مطلوب دلخواه شما را ایجاد نکند.

 

چرا طراحی داخلی با گروه زال متفاوت است

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

جزئیات اجرایی

مدل سازی دقیق عناصر دکوراسیون

35

طراحی 3d داخلی با بالاترین جزئیات

حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

5

اجرا طرح در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت

متعهد به کارفرما

دکور مطب|طراحی داخلی مطب

طراحی دکور مطب نقش تعیین کننده ای در زیبایی مطب و محیطی دلنشین و راحت برای مراجع کنندگان دارد. در دنیای امروز، طراحی داخلی مطب ها و کلینیک ها اهمیت زیادی دارد، به ویژه زمانی که دکور مطب مکمل خدمات ارائه شده باشد. بسیاری از پزشکان در تلاش برای ایجاد یک دکور مطب منحصر به فرد و جذاب برای دفاتر خود هستند تا اثری ماندگار بر بازدیدکنندگان و مراجعه کنندگان خود بگذارند.

جذابیت و زیبایی دکوراسیون کلینیک بسیار مهم است، زیرا می تواند به طور قابل توجهی بر علاقه بیماران به بازدید از محل تأثیر بگذارد. برای بهبود ظاهر و جذابیت کلی طراحی داخلی مطب خود، بسیاری از پزشکان و صاحبان کلینیک ها روی دیزاین مطب خود  برای جذب مشتری های بیشتر تمرکز می کنند.

طراحی داخلی کلینیک فیزیوتراپی

 

در قسمت های بعدی این مقاله به بررسی طراحی داخلی مطب های مختلف مانند مطب عمومی، مطب دندانپزشکی، مطب روانشناسی، مطب مامایی و … خواهیم پرداخت. اگر قصد دارید طراحی داخلی مطب زیبایی داشته باشید تا مراجعه کنندگان از ورود به محل کار شما احساس رضایت داشته باشند می توانید با طراحان داخلی ما تماس بگیرید تا بهترین راه ها را به شما پیشنهاد دهند.

طراحی داخلی مطب چشم پزشکی

طراحی دکوراسیون داخلی مطب

طراحی داخلی مطب از اهمیت قابل توجهی برخوردار است زیرا نشان دهنده کیفیت کار پزشک و حس زیبایی شناسی آنها است. از این رو پزشکان و متخصصان بر دکور مطب خود با بهترین انتخاب ممکن و با هدف ایجاد محیطی دلپذیر برای بیماران تاکید زیادی دارند.

لحظه ای که یک بیمار وارد مطب می شود،در حقیقت از نظر بصری دکور مطب از آنها استقبال می کند و آرامش را به آن ها القا می کند. طراحی دکوراسیون مطب مدبرانه و جذاب حس زیبایی را در فضا القا می کند. طراحی دخلی مطب پزشک و کلینیک فضاهای بسیار مهمی هستند که نیاز به طراحی های مدرن و زیبا دارند تا اطمینان حاصل شود که بازدیدکنندگان احساس راحتی و آسودگی می کنند.

طراحی داخلی ساختمانی که مطب در آن قرار دارد باید به گونه ای برنامه ریزی و اجرا شود که استرس و اضطراب را برای بازدیدکنندگان کاهش دهد و آن ها با نگاه به دکور مطب حس آرامش و رفاه بی نظیری را برای آنها به ارمغان آورد. از آنجایی که بسیاری از افراد ممکن است برای اولین بار به دفتر مراجعه کنند، اگر طراحی داخلی مطب زیبا و جذاب باشد می تواند ذهنیت مثبتی را در بین آنها ایجاد کند.

اهمیت طراحی مطب

ایجاد یک طراحی داخلی مطب که برای اکثریت جذاب باشد و در عین حال آسایش و آرامش را حفظ کند، مانند طراحی یک خانه بسیار مهم است. برای رسیدن به یک دکور مطب زیبا، باید اصول و قوانین خاصی را رعایت کرد. هنگام برنامه ریزی طراحی داخلی مطب پزشک، ضروری است که عناصری را انتخاب کنید که خیلی حجیم یا بزرگ نباشند، زیرا می توانند آرامش فضای کار را مختل کنند.

مبلمان شیک، مدرن و جمع و جور را که معمولا در طراحی دکوراسیون داخلی شرکت ها هم مورد استفاده قرار می گیرد برای طراحی دکوراسیون مطب در نظر بگیرید. این رویکرد، نشستن راحت را بدون غلبه بر فضا تضمین می کند. انتخاب وسایلی که به طور خاص برای دکور مطب طراحی شده اند، مانند مبل ها و صندلی های کوچک، برای برای طراحی داخلی مطب بسیار مناسب هستند.

برای بهبود طراحی مطب پزشک، استفاده از تابلوها، دیوارپوش ها و مدارک معتبر پزشکان و متخصصان را برای دکور مطب در نظر بگیرید. از آنجایی که مشتریان و بیماران ممکن است زمان قابل توجهی را در مطب بگذرانند، داشتن وسایل سرگرم کننده و جالب روی دیوارها در طراحی مطب می تواند باعث اطمینان خاطر و سرگرمی شود.

نورپردازی یکی دیگر از جنبه های حیاتی است که در طراحی مطب پزشک باید در نظر گرفته شود. توجه دقیق باید به ایجاد نور مناسب که فضای کلی مطب را تکمیل می کند، معطوف شود.

نکات مهم در طراحی دکوراسیون مطب

1.گنجاندن عناصر شاد در دکور مطب

 هنگام طراحی دکوراسیون داخلی مطب ، محیطی شاد و تمیز را هدف قرار دهید. یک محیط روشن و دلپذیر می تواند روحیه کارکنان و بازدیدکنندگان را بالا ببرد.

2.اهمیت نورپردازی در دکور مطب

 برای طراحی داخلی مطب پزشک مانند طراحی منازل مدرن از نورهای LED استفاده کنید. روشنایی کافی را ایجاد می کند در نتیجه فضای کاری پربار و راحت را تضمین می کند.

3.ارایه مدارک پزشکی به بیمار در دکوراسیون مطب

مدارک مهم پزشکی را در دکورسیون مطب روی دیوارهای مطب نمایش دهید. این نه تنها حس حرفه ای را اضافه می کند، بلکه اعتماد به نفس را در بیماران القا می کند.

4.قرار دادن اتاق انتظار جذاب در طراحی داخلی مطب

 در طراحی مطب اتاق انتظار را با تابلوها و آویزهای دیواری تزئین کنید که توجه افراد را به خود جلب می کند.استفاده از نمایشگرهای جالب در طراحی داخلی مطب می توانند به کاهش اضطراب و ایجاد یک تجربه انتظار دلپذیر کمک کنند.

5.انتخاب مبلمان هوشمند برای دکور مطب

در دکور مطب مبلمان را هوشمندانه انتخاب کنید تا فضا و عملکرد مطب را به حداکثر برساند. استفاده مبلمان جمع و جور و ارگونومیک در طراحی مطب پزشک می تواند بهره وری و راحتی را در دفتر افزایش دهد.

6.ایجاد عناصر طبیعی در طراحی دکوراسیون داخلی مطب

در طراحی دکوراسیون داخلی مطب پزشکی از گل و گیاهان غافل نشوید. رنگ سبز به طراحی مطب طراوت می بخشد و فضایی آرام بخش ایجاد می کند. امروزه گل و گیاه در بسیاری از طرح های مدرن مانند طراحی کافی شاپ ها و رستوران ها برای زیبایی بیشتر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

7.هماهنگی محیط در طراحی داخلی مطب

در طراحی داخلی مطب پزشک هماهمنگی فضا ها بسیار مهم است. یک فضای داخلی متعادل و منسجم، جذابیت کلی زیبایی شناختی را افزایش می دهد.

8.انتخاب کفپوش برای در طراحی مطب

 به انتخاب متریال کفپوش مناسب در طراحی مطب پزشک توجه کنید. باید بادوام، تمیز کردن آسان و تکمیل کننده طراحی داخلی مطب پزشک باشد. اگر مطب شلوغی دارید که رفت و آمد داخل آن زیاد است از کف پوش هایی استفاده کنید که مقاومت زیادی در برابر ساییدگی داشته باشد و همزمان زیبایی طراحی دکوراسیون مطب شما را حفظ کند. معماران از کف پوش های مقاوم معمولا در طرح دکوراسیون لابی ها به دلیل رفت و آمد زیاد ساکنین استفاده می کنند.

نکات گفته شده در طراحی مطب می تواند به ایجاد یک فضای کاری دعوت کننده و حرفه ای کمک کند که بهره وری و راحتی را تقویت می کند.

طراحی دکوراسیون داخلی مطب

ایجاد یک طراحی دکوراسیون داخلی مطب که کاربردی باشد و همچنین سهولت حرکت برای پزشک و کارکنان مطب بسیار مهم است. یک دکوراسیون مطب اصولی دارای چیدمان بدون درهم و برهمی برای ایجاد فضایی آرام ضروری است.

با توجه به نیاز اتاق های متعدد در مطب یا کلینیک، پارتیشن بندی مناسب برای تفکیک فضا ضروری است. برای حفظ زیبایی و کارایی دکور مطب و در عین حال جداسازی موثر مناطق مختلف، باید به دقت توجه شود. یک سیستم پارتیشن با طراحی خوب می تواند هم عملکرد و هم جذابیت طراحی داخلی مطب را افزایش دهد.

برای مبارزه با بوی نامطبوع اغلب در مطب های پزشکی، نصب یک سیستم تهویه مناسب ضروری است. همچنین می توان از بوگیرهای ملایم برای ایجاد فضای دلپذیرتر برای بازدیدکنندگان استفاده کرد.

دکوراسیون داخلی اتاق انتظار کلینیک

اتاق انتظار در مطب فضایی است که بیماران و مراجعین زمان قابل توجهی را در آن صرف می کنند. استفاده از بهترین مواد و عناصر برای طراحی دکوراسیون مطب ضروری است تا اثری ماندگار بر جای بگذارد و از بی حوصلگی و خستگی جلوگیری کند.

برای دستیابی به فضایی گرم و دلپذیر در اتاق انتظار، زیبایی دکور مطب را در اولویت قرار دهید که به بیماران آرامش دهد. محیط های مطب اغلب با استرس و بی حوصلگی همراه هستند، بنابراین اتاق انتظار باید با ارائه یک محیط دوستانه به بیماران اطمینان خاطر دهد.

چه طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه باشد و چه طراحی مطب باشد، انتخاب یک سبک و طرح رنگ خاص بسیار مهم است. هماهنگی با سبک و رنگ های انتخابی در سراسر اتاق، ظاهری منسجم و هماهنگ را ایجاد می کند. برای طراحی داخلی مطب رنگ‌های ملایم و روشن را انتخاب کنید، زیرا اثری آرام‌بخش در دیزاین مطب ایجاد می کنند و به یک محیط اتاق انتظار آرامش‌بخش کمک می‌کنند.

طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

ایجاد یک محیط آرام بخش در طراحی دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکی با توجه به استرس ذاتی که کودکان و بزرگسالان تجربه می کنند بسیار مهم است. استفاده از عناصر جدید و زیبا در دکوراسیون می تواند احساس آرامش و صمیمیت را القا کند.

اهمیت نور مناسب در محیط طراحی داخلی دندانپزشکی را نمی توان نادیده گرفت. گنجاندن چندین پنجره برای اجازه دادن ورود نور طبیعی داخل دفتر کار مناسب است. با این حال، اگر دفتر در یک منطقه کم نور واقع شده است، ضروری است که اطمینان حاصل شود که دکوراسیون داخلی به خوبی با نورهای مصنوعی روشن و برای حفظ یک فضای نورانی خوب استفاده شود.

تاثیر معجزه آسای رنگ سفید در طراحی داخلی مطب دندانپزشکی را نباید دست کم گرفت. رنگ سفید نه تنها حس آرامش و صمیمیت را تقویت می کند، بلکه باعث ایجاد توهم بزرگی فضا می شود. از این رو استفاده از رنگ سفید در طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی بسیار توصیه می شود.

معرفی گیاهان طبیعی به طراحی داخلی مطب دندانپزشکی یک ویژگی فوق العاده است. افزودن مقداری سبزه می تواند حس طبیعت را به محیط بیاورد و فضای دلپذیرتری به دکور دندانپزشکی ببخشد.

طراحی داخلی مطب زیبایی

طراحی داخلی کلینیک زیبایی نیاز به توجه و تخصص خاصی دارد و آن را نسبت به سایر انواع دکور مطب کاری چالش برانگیزتر می کند. برای ایجاد فضایی زیبا و مجلل در دکور مطب زیبایی، استفاده از طراحان داخلی متخصص و با تجربه شرکت معماری زال ضروری است. افرادی که وارد یک کلینیک زیبایی می شوند به دنبال جذابیت و زیبایی هستند و یک طراحی داخلی کلینیک زیبایی عالی تاثیر ماندگاری بر آن ها می گذارد در نتیجه این دکور مطب زیبایی مشتریان و بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جذب می کند.

طراحی داخلی مطب زیبایی اهمیت زیادی دارد زیرا اولین جنبه ای است که توجه افراد را به خود جلب می کند. یک دکور مطب زیبایی خوب باعث افزایش جذابیت بیشتر به فضا می شود و کیفیت خدمات ارائه شده را تکمیل می کند. استفاده از مبلمان مجلل و زیبا، دیوارپوش های جالب، پانل های جذاب، گیاهان طبیعی و نورپردازی موثر، همگی عناصر حیاتی در ایجاد فضایی دلربا در دیزاین مطب زیبایی هستند. انتخاب این عناصر باید مدرن و جدید باشد تا به اثر مطلوب بر طراحی داخلی کلینیک زیبایی بگذارد و دقت و حساسیت در فرآیند انتخاب را ایجاد کند.

طراحی مطب پزشک عمومی

یک پزشک با حس زیبایی شناسی می داند که  دکوراسیون مطب زیبا و تمیز می تواند تأثیر مثبتی بر روحیه بیمار داشته باشد در نتیجه طراحی داخلی مطب پزشکی بر کاهش استرس مشتریان تاثیر گذار است. بسیاری از پزشکان طراحی داخلی مطب به سبک مدرن را انتخاب می کنند که تغییرات اساسی برای افزایش زیبایی و جذابیت آن ایجاد می شود.

طراحی داخلی مطب روانشناسی

طراحی دکوراسیون مطب روانشناسی نیاز به توجه و تمرکز دقیق دارد. روانشناسان برای طراحی داخلی مطب خود ارزش زیادی قائل هستند و برای ایجاد فضایی شیک و زیبا در دکور مطب به کوچکترین جزئیات نیز توجه دارند.

انتخاب رنگ ها نقشی حیاتی در طراحی دکوراسیون مطب روانشناسی دارد. طراحان دکوراسیون داخلی مطب با دقت بهترین رنگ ها را برای افزایش زیبایی دیزاین مطب انتخاب می کنند. با انتخاب رنگ های مناسب، تمام عناصر دیگر به طور هماهنگ در طراحی گنجانده می شوند.

انواع فضاهای مورد نیاز که در طراحی داخلی کلینیک یا مطب ضروری است

اتاق دکتر در طراحی داخلی مطب

واحد درمانی یا مطب پزشک با حضور پزشک معنا و هویت درمانی خود را به دست می آورد. بنابراین، در طراحی داخلی مطب یکی از فضاهای ضروری ، اتاق پزشک است. در این اتاق بیماران پذیرایی می شوند، معاینه می شوند و با پزشک گفتگو می کنند. ابعاد و تجهیزات این اتاق بسته به تخصص پزشک و خدمات ارائه شده توسط واحد درمان می تواند متفاوت باشد. اما به طور معمول دکوراسیون مطب پزشک شامل میز و صندلی برای پزشک، صندلی برای مراجعه کننده و همچنین کمد و قفسه برای نگهداری مدارک و تجهیزات لازم است.توجه به المان های ضروری در طراحی داخلی مطب دکتر بسیار مهم است.

اتاق انتظار در طراحی مطب

در طراحی داخلی کلینیک و مطب بخش انتظار، فضایی حیاتی در واحد درمانی است که به طور قابل توجهی بر رفاه بیماران ویزیت کننده تأثیر می گذارد. همانطور که از نامش پیداست، فضایی است که بیماران می توانند به راحتی در آن بنشینند و منتظر نوبت معاینه باشند.

در دکور مطب صندلی های اتاق انتظار نقش حیاتی در رضایت بیمار دارند. هرچه صندلی‌ها راحت‌تر باشند، بیماران در طول زمان انتظار طولانی‌تر خوشحال‌تر خواهند بود. بسته به اندازه دفتر کار دز طراحی دکوراسیون داخلی مطب می توان از انواع صندلی یا مبلمان در این فضا استفاده کرد. برخی از دفاتر ردیف‌هایی از صندلی‌ها را که در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند انتخاب می‌کنند، در حالی که برخی دیگر در دیزاین مطب سبک‌های مبلمان مدرن، ویکتوریایی، نئوکلاسیک یا سایر سبک‌ها را برای ایجاد فضایی دلپذیر و آرامش‌بخش ترجیح می‌دهند.

اتاق استراحت در طراحی دکوراسیون مطب

در طراحی مطب اتاق استراحت فضایی است که به طور ویژه برای کارمندان، منشی ها و دستیاران پزشک طراحی شده است تا بتوانند استراحت کنند یا وعده های غذایی و میان وعده های خود را صرف کنند. محیط این فضا به طور قابل توجهی بر رفاه و رضایت کارکنان تاثیر می گذارد و در نهایت تجربه بیماران را منعکس می کند. یک نیروی کار با محتوا و راضی منجر به رضایت بیشتر بیمار می شود. اتاق استراحت را می توان با میز، مبلمان و حتی تخت های ساده برای اطمینان از راحتی در زمان استراحت تجهیز کرد. توصیه می شود در طراحی داخلی مطب این فضا را نزدیک اتاق منشی و دستیاران و همچنین آبدار خانه قرار دهید تا دسترسی آنها به مراقبت و استراحت بیمار تسهیل شود.

قرار دادن اتاق دستیار پزشک و منشی در طراحی مطب

بسته به خدمات و درمان‌های ارائه‌شده، پزشکان ممکن است به کمک دستیاران پزشک و منشی‌ها برای اطمینان از عملکرد راحت مطب نیاز داشته باشند. در نتیجه، این افراد برای انجام کارآمد و حرفه ای فعالیت های خود به فضاهای تعیین شده نیز نیاز دارند.

ئر طراحی دکوراسیون مطب اتاق منشی در حالت ایده‌آل باید مستقیماً به قسمت انتظار بیمار متصل باشد و آنها را قادر می‌سازد تا قرار ملاقات‌ها را برنامه‌ریزی کنند و سوابق بیمار را به‌طور دقیق نگهداری کنند. از طرفی دستیاران پزشک نیاز به فضای تخصصی نزدیک به اتاق پزشک دارند. این نزدیکی به آنها اجازه می دهد تا کارهای ضروری مانند اندازه گیری فشار خون و سطح قند را انجام دهند. پس از به دست آوردن نتایج، آنها می توانند به سرعت آنها را به پزشک مربوطه تحویل دهند و معاینه جامع تر بیمار را تسهیل کنند.

در نظر گرفتن اتاق نگهداری از کودکان در طراحی داخلی مطب

وجود طراحی داخلی اتاق نگهداری از کودک در مطب می تواند تجربه کلی بیماران و والدین را تا حد زیادی افزایش دهد. این فضای اختصاصی برای پذیرایی از کودکان طراحی شده است و باید با عناصر، رنگ ها و اشکالی تزئین شود که توجه آنها را به خود جلب کند.

ایجاد اتاق نگهداری از کودکان در طراحی داخلی کلینیک چندین مزیت دارد. اولاً، راحتی بیشتری را برای والدین فراهم می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد تا زمانی که از فرزندانشان در نزدیکی مراقبت می‌شوند، روی درمان یا قرار ملاقات‌هایشان تمرکز کنند. ثانیاً، اگر کودک احساس ناخوشی یا استرس دارد، قرار گرفتن در جمع کودکان دیگر می تواند به کاهش اضطراب او کمک کند. علاوه بر این، فضای کلی کلینیک زمانی آرام‌تر می‌شود که کودکان فضایی مشخص برای بازی و تعامل داشته باشند.

اگر اندازه مطب اجازه می دهد، به شدت توصیه می شود که در طراحی دکوراسیون داخلی مطب یک اتاق نگهداری از کودک، حتی اگر فضای کوچکی باشد، برای کودکانی که همراه والدین خود در مطب هستند یا به عنوان بیمار در آنجا هستند، در نظر گرفته شود. این المان در طراحی مطب می تواند تجربه کلی واحد درمان را هم برای کودکان و هم برای والدین آنها به طور قابل توجهی بهبود بخشد.

سولات متداول

ابتدا شما باید از طریق شماره های ثبت شده با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق پنجره مشاوره ثبت نمایید.سپس با توجه به اطلاعات داده شده در رابطه با پروژه به عنوان مثال متراژ حدودی فضای داخلی و یا بودجه ای که برای زیبا سازی فضای مطب در نظر دارید، طراحان مبلغ طراحی داخلی را به شما ارائه می دهند.با تایید شما بخشی از مبلغ به صورت پیش پرداخت واریز شده و در مرحله بعد طراح داخلی از طریق هماهنگی با شما از محل پروژه بازدید کرده و طراحی داخلی مطب شما را شروع می کند.

ما موظفیم در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه طراحی مطب شما را ارائه دهیم.اما بسته به حجم سفارشات طراحی داخلی در شرکت معماری زال و همچنین ابعاد فضای داخلی شما حداکثر زمان برای طراحی داخلی 20 تا 30 روز کاری می باشد.

در صورت تحویل ندادن طرح داخلی مطب بعد از گذشت 30 روزکاری شرکت معماری زال طبق قرار داد موظف است خساراتی را به شما پرداخت کند.

تعرفه طراحی دکوراسیون مطب به عوامل زیادی وابسته است.

به عنوان مثال هزینه یک طراحی دکور رستوزان کلاسیک و لوکس با هزینه طراحی داخلی مینیمال و مدرن ساده کاملا متفاوت است پس سبک انتخابی شما در هزینه طرح داخلی مطب شما تاثیر می گذارد و طبیعتا هرچه فضای داخلی شما بزرگ تر باشد مدت زمان انجام طراحی دکوراسیون بیشتر طول می کشد پس هزینه بیشتری را شامل می شود.

برای اطلاع از قیمت پروژه طراحی داخلی با کارشناسان تماس گرفته و با ذکر شرایط پروژه تعرفه طراحی داخلی به شما ارایه می شود.

پس از تایید طرح دکور مطب به صورت رندر و انیمیشن توسط کارفرما، با یک پورتفولیو معماری تمامی عناصر و متریال به کار رفته با بالاترین جزئیات اجرایی به صورت سه بعدی و دوبعدی معرفی شده و در صورت لزوم کدهای رنگی برای اجرای دقیق تر طرح داخلی مطب در این دفترچه به شما ارایه می شود تا حداکثر دقت در اجرای پروژه را به شما بدهد.

در نهایت پورتفولیو طراحی داخلی از طریق ایمیل به کارفرما تحویل داده می شود.

بله،شرکت معماری زال با داشتن یک تیم کاملا مجهز در تمامی شاخه های ساختمانی از قبیل بنایی،تاسیسات،اجرای دکوراسیون و… در تمامی مراحل اجرا همراه با کارفرمایان خواهند بود و در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین بالاترین کیفیت و دقت پروژه طرح رستوران شما را به اتمام می رسانند و تمامی خدمات انجام شده را طبق قرار داد به مدت سه ماه گارانتی می کنند.

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com