از طراحی تا اجرای نما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی و پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرا با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

طراحی و محوطه سازی باغ با گروه معماری زال

طراحی محوطه متناسب با سلیقه و بودجه شما

اولین گام در محوطه سازی بازدید از پروژه می باشد بنابراین قبل از شروع هر عملیاتی کارشناسان و طراحان ما باید یک برداشت اولیه از محوطه انجام دهند تا قیمت نهایی خدمات را به شما اعلام کنند و همچنین تمامی مسائل و مشکلاتی که حین انجام محوطه سازی به وجود خواهد آمد را ارزیابی کنند.

تفاوت اجرای پروژه با گروه معماری زال

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

طراحی 3D با دقیق ترین جزئیات اجرایی

متخصص در تمامی شاخه های ساختمانی

دارای حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

متر و برآورد با کمترین خطا

متعهد به کارفرما

طراحی حیاط ویلا|طراحی محوطه ویلا

برای شروع فرایند طراحی حیاط ویلا و محوطه سازی ویلای خود، توجه به چند نکته ضروری است. طراحی و اجرای فضای سبز ویلا و عامل اصلی شکل گیری فضا سازی حیاط ویلا زیبا و دلنشین است. قبل از شروع طراحی فضای حیاط ویلا، فضاسازی حیاط ویلا را باید در اولویت قرار داد. استفاده از یک شرکت که در زمینه طراحی محوطه ویلا به طور تخصصی و حرفه ای این کار را انجام می دهد می تواند طرح محوطه ویلای شما را بسیار زیبا و شیک کند، زیرا طراحان در پروژه حیاط سازی ویلا به صورت حرفه ای می توانند مکان و شرایط را به طور دقیق ارزیابی کنند. در این مقاله، ایده‌ها و نمونه‌های الهام ‌بخشی از دیزاین حیاط ویلا و محوطه سازی باغ را ارائه دهیم که مقرون به صرفه و در عین حال فوق‌العاده منحصربه‌فرد و زیبا هستند. با ما همراه باشید تا نکاتی که برای طراحی محوطه ویلا میتواند به شما کمک کند اصول محوطه سازی ویلا را یاد بگیرید تا کمی با طراحی فضای سبز ویلا آشنا شوید.

 

طرح های محوطه سازی ویلا

 

اجرای محوطه سازی ویلا

 

طراحی محوطه  ویلا چیست؟

طراحی خارجی ویلا چون در اولین فضای قابل مشاهده برای ساکنین در هنگام ورود به حیاط ویلا را تشکیل می دهد نقش حیاتی ایفا می کند زیرا طراحی محیط ویلا می تواند تأثیر روانی ماندگاری بر بازدیدکنندگان بگذارد. طراحی محوطه ویلا یک حس لطافت را به خانه ویلایی القا  می کند و در عین حال ظاهر زیبا و منحصر به فردی  به آن می بخشد.

نکته کلیدی در طراحی محوطه سازی حیاط ویلا ایجاد فضایی جذاب و الهام بخش است که سبک کلی طراحی ویلا را تکمیل کند. آب و هوا و میانگین دمای منطقه یک عامل بسیار مهم  در طراحی لند اسکیپ ویلا است ، ساخت حیاط ویلا تابع شرایط اکولوژیکی منطقه و نوسانات دما که در نتیجه انتخاب گیاهان مختلف که برای آن منطقه مناسب هستند می باشد.

در طراحی فضای سبز حیاط ویلایی ترکیب عناصری مانند آلاچیق ها، نهرها، استخرها و چیدمان استراتژیک جعبه های گل از جمله عواملی هستند که هم در طراحی محوطه سازی ویلا و هم در طراحی کلی ویلا به دقت در نظر گرفته می شوند. در طراحی فضای سبز ویلا با ترکیب هم زمان زیبایی و کاربردی محوطه سازی ویلا، می تواند فضای سبز محوطه ویلا را به یک خلوتگاه دلنشین و بکر تبدیل کند که با محیط زیست اطرافش هماهنگ است.

 نکاتی که در طراحی محوطه سازی ویلا باید رعایت شوند

طراحی ویلا نه تنها شامل جنبه های معماری مانند فضاها، حجم و نما است بلکه طراحی حیاط ویلا که یک جنبه حیاتی برای زیبایی کلی ویلای شما هستند را شامل می شود. در اینجا چند عنصر موثر برای برنامه ریزی طراحی محوطه سازی ویلا و طراحی فضای حیاط ویلا آورده شده است:

1. کاربرد رنگ بندی در طراحی حیاط ویلا

رنگ ها نقشی کلیدی در طراحی محوطه ویلا و باغ دارند و بلافاصله درهنگام ورود افراد توجه زیادی را به خود جلب می کنند. انتخاب رنگ مناسب برای طراحی حیاط ویلا  که بسیار جذاب باشد مهم است. در طراحی محوطه سازی ویلا رنگ ها را از طرق مختلف مانند گیاهان پر نشاط، سنگ فرش های تزئینی، دیوارها، نرده ها و فواره ها معرفی کنید. به خاطر داشته باشید که رنگ ها در طراحی لنداسکیپ ویلا به طور طبیعی جلب توجه می کنند. به عنوان مثال، استفاده از جعبه گل با گل های سفید ممکن است تمرکز را از سایر بافت های گیاهی منحرف کند. اگر می خواهید در طراحی خارجی ویلا خود نقطه توجهی مرکزی ایجاد کنید، این می تواند گزینه مناسبی باشد.

2. نقش خطوط در طراحی محوطه ویلا

خطوط در طراحی محوطه سازی ویلا شما نمایانگر ساختار و سبک آن است. لبه‌های مسیرها، حوض‌ها یا جوی‌های مصنوعی، ابعاد جعبه‌های گل، دیوارها و نرده‌ها را در نظر بگیرید – همه اینها به خطوط در طراحی حیاط ویلا کمک می‌کنند. زوایای مستقیم و پیچیده ظاهری رسمی ایجاد می‌کنند، در حالی که خطوط منحنی در طراحی فضا سازی ویلا حسی غیررسمی به فضا می‌دهند. ترکیب خطوط عمودی در حیاط سازی ویلا می تواند چشم را به سمت بالا بکشد و حس فضای بزرگتر را ایجاد کند. در دیزاین حیاط ویلا از درختان بلند می توان برای افزودن خطوط عمودی به حیاط استفاده کرد، در حالی که خطوط افقی ادراک بصری را در امتداد زمین گسترش می دهند و از نظر ناظر فضاسازی ویلا را بزرگتر نشان می دهند.

3. بافت گیاهی در طراحی فضای سبز ویلا

بافت جزء ضروری طراحی حیاط ویلا و باغ است که اغلب از طریق گیاهان معرفی می شود. با این حال، در طرح محوطه ویلا می توان بافت را با استفاده از مواد سخت مانند سنگ فرش یا سنگ های مصنوعی در حوضچه ها و آب نماها ایجاد کرد. بافت گیاهی به لطافت، درشتی، زبری یا نرمی برگ یا گل یک گیاه خاص اشاره دارد. در طراحی فضای حیاط ویلا استفاده از گیاهان با بافت های مختلف یک راه عالی برای ایجاد تنوع و علاقه بصری در محوطه سازی حیاط ویلا شما است.

4.حریم شخصی و فضای باز در طراحی حیاط ویلا

در طراحی محوطه سازی ویلا ایجاد تعادل بین حریم خصوصی و باز بودن طرح حیاط ویلا ضروری است.در دیزاین حیاط ویلا از طریق ایجاد صفحات طبیعی با استفاده از درختچه‌های بلند و درختان را در نظر بگیرید تا احساس خلوت بودن را در محوطه سازی ویلا ایجاد کنید. در طراحی لنداسکیپ ویلا  مناطق باز را طوری ایجاد کنید که مناظر پانوراما و احساس وسعت را از دید بصری ارائه دهد. در فضای سبز محوطه سازی ویلا تعامل بین این عناصر به فضای کلی حیاط ویلا و کارایی بودن کمک می کند.

5.توجه به پایداری و نگهداری در طراحی محوطه سازی ویلا

لازم است که در طراحی مجوطه ویلا اقدامات طرح محوطه سازی ویلا را به صورت پایدار در نظر بگیرید تا سلامت و زیبایی طولانی مدت حیاط ویلای شما را تضمین کند. در طراحی باغچه ویلا گیاهانی را انتخاب کنید که مناسب با آب و هوای منطقه هستند و به حداقل آب و نگهداری نیاز دارند. علاوه بر این در طراحی محوطه سازی ویلا خود، ترکیب ویژگی‌های سازگار با محیط زیست مانند برداشت آب باران، آبیاری قطره‌ای و نورپردازی کارآمد برای کاهش اثرات زیست ‌محیطی را در نظر بگیرید.

در طراحی فضای سبز ویلا با در نظر گرفتن دقیق این عناصر، می توانید یک منظره ویلایی هماهنگ و فریبنده ایجاد کنید که مکمل طراحی معماری ویلا باشد و تاثیری ماندگار بر همه کسانی که از ویلای شما بازدید می کنند، بجا می گذارد.

اصول مهم در طراحی حیاط ویلا

طراحی فضای سبز حیاط ویلایی شامل در نظر گرفتن چندین اصل ضروری برای ایجاد فضای بیرونی جذاب و هماهنگ با معماری ویلا است. در اینجا چند عنصر کلیدی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

1.کاربرد گل و گیاهان در طراحی حیاط ویلا

یک طرح محوطه ویلا زیبا با انتخاب دقیق گل ها و گیاهان رشد می کند. از ترکیبی از گونه های مختلف، چه در گلدان های کوچک و چه در گلدان های بزرگ، برای معرفی تنوع و جذابیت بصری استفاده می شود. شمشادها و بوته های ضخیم می توانند ساختار و شکل کلی را به چشم انداز اضافه کنند. در طراحی محوطه سازی ویلا در صورت امکان، یک دیوار سبز عمودی را برای یک ویژگی منحصر به فرد و چشمگیر در نظر بگیرید. برای رسیدن به یک اثر متعادل در دیزاین حیاط ویلا، بوته ها و درختان کوچک و بزرگ را با توجه به اندازه حیاط بکارید. گیاهان گلدار را برای سهولت نگهداری انتخاب کنید و هنگام انتخاب درختان میوه، گونه های مقاوم در برابر آفات را انتخاب کنید که زیبایی حیاط را بدون به خطر انداختن ظاهر آن افزایش دهند.

2.استفاده از چوب در طراحی مخوطه سازی ویلا

در طراحی محوطه ویلا علاوه بر گل و گیاه، استفاده از چوب در دکوراسیون حیاط می تواند زیبایی چشمگیر و فضایی رویایی را به آن اضافه کند. ترکیب درختان، گیاهان و چوب ترکیبی عالی با طبیعت ایجاد می کند و تجربه ای آرامش و آسایش را در محوطه ویلا به ارمغان می آورد.در طرح حیاط سازی ویلا بهتر است از مبلمان چوبی وعناصر تزیینی در فضای سبز حیاط ویلایی استفاده کنید تا به طراحی محیط ویلای شما گرما و شخصیت بدهد.

3.کاربرد علم معماری در طراحی فضای سبز ویلا

در حالی که کاشت گل و گیاه در طراحی حیاط ویلا ضروری است، ادغام هماهنگ آنها مستلزم توجه دقیق به اصول معماری است. در طراحی محوطه ویلا برنامه ریزی و چیدمان مناسب چمن ها، تخت های گل، نهال ها، نیمکت ها و مبل ها برای دستیابی به یک یک محوطه سازی ویلا منسجم و زیبایی شناختی بسیار مهم است. توجه به جزئیات معماری و استفاده از عناصر تزئینی مانند شن و ماسه رنگی در محوطه سازی ویلا می تواند تأثیر بسزایی در زیبایی کلی فضا داشته باشد.

4.اضافه کردن آتشکده یا باربیکیو در طراحی حیاط ویلا

زیبایی طرح محوطه ویلا خود را با گنجاندن یک آتشکده و باربیکیو افزایش دهید. این المان ها در طراحی فضای حیاط ویلا به ایجاد فضایی برای گذراندن زمان با کیفیت در خارج از منزل یعنی حیاط ویلا، باعث لذت بردن از یک شب دنج در کنار آتش یا میزبانی از گردهمایی با دوستان و خانواده را فراهم می‌کنند. در طراحی خارجی ویلا در صورت وجود فضا حتما از این امکانات در فضای سبز حیاط ویلایی خود استفاده کنید تا بتوانید لحظات لذت بخشی را در خانه خود تجربه کنید.

5.استفاده از عناصر سرگرمی در طراحی محوط سازی ویلا

فضا سازی حیاط ویلا با در نظر گرفتن سرگرمی ها در فضای باز می تواند تجربه زندگی بهتر را ارتقا دهد. برگزاری مجالس در فضاهای باز حسی منحصر به فرد را ارائه می دهد و جذابیت و لذت بیشتری نسبت به رویدادهای داخل خانه دارد.اطمینان حاصل کنید که در طراحی فضای سبز حیاط ویلایی چیدمان حیاط دارای ترتیبات نشستن، مسیرها و فضاهای کاربردی است که برای معاشرت و غذاخوری در فضای باز مناسب است.

با رعایت این اصول در محوطه سازی ویلا، می توانید حیاط ویلای خود را به پناهگاهی آرام و مسحورکننده تبدیل کنید که طبیعت، معماری و مجالس اجتماعی را به طور یکپارچه در هم می آمیزد و محیط خلوت لذت بخشی برای آرامش و سرگرمی فراهم می کند.

طراحی حیاط ویلا به سبک سنتی

در طراحی محوطه ویلا ایرانی برای تبدیل فضا به صورت باز و سرسبز صرف نظر از وسعت آن از باغ های بزرگ گرفته تا حیاط خلوت های کوچک ایده های مختلفی وجود دارد. در دیزاین حیاط ویلا چندین عنصر کلیدی مانند گیاهان، آب نماها، نورپردازی و گل های فصلی نقش اساسی در افزایش زیبایی فضا سازی حیاط ویلا دارند. یک محیط مثبت و شاد با در نظر گرفتن دقیق عواملی مانند تزئینات باغ، کاشت درخت، حاشیه باغ و فضاهای زندگی کاربردی به دست می آید که همگی به جذابیت بصری طرح محوطه ویلا کمک می کنند.

طراحی فضای سبز ویلا

هنگامی ‌که واژه  فضای سبز را می‌شنویم، عموما ناخود آگاه ذهن ما به سمت فضاهای سبز شهری در پارک‌ها، بلوار‌ها و یا میادین که دارای گل کاری، چمن کاری و درختچه‌های زینتی هستند، می‌رود اما چیزی که در طراحی فضای سبز ویلا در مورد آن صحبت می‌کنیم کمی‌متفاوت از آنچه که در ذهن داریم است.

برای طراحی فضای سبز ویلا و طراحی محوطه سازی حیاط ویلا عوامل مختلفی دخیل هستند و بر سبک و شیوه طراحی تاثیر می‌گذارند.طراحی محوطه سازی ویلا می‌تواند از بخش‌های متنوعی تشکیل شود که فضای سبز زیر مجموعه محوطه سازی است، به طور عامیانه تر اگر بگوییم، اصطلاحا طراحی حیاط ویلا در دل محوطه سازی ویلا قرار می‌گیرد.

در قدم اول برای شروع طراحی فضای سبز ویلا باید تصمیم بگیریم که چه میزان از طراحی محوطه ویلا و باغ قرار است به فضای سبز اختصاص داده شود. همانطور که گفتیم، در طراحی لنداسکیپ ویلا المان‌های زیادی از جمله زمین بازی، آلاچیق، آبنما، برکه، اتشکده و… وجود دارد پس ابتدا باید تصمیم بگیرید چه درصدی از طراحی حیاط ویلا را به فضای سبز اختصاص می‌دهید.

طراحی فضای سبز حیاط ویلا شما می‌تواند از گیاهان و درختان تزئینی تشکیل شود و یا از گیاهان خوراکی و درختان میوه و سبزیجات باشد و یا اینکه تلفیق هردو باهم هیچ منافاتی ندارد. باز هم شما هستید که تعیین کننده این موضوع می‌باشید.

هر گیاهی شرایط پرورش و نگهداری متفاوتی دارد که شما باید در طراحی محیط ویلا به انتخاب گیاهان مورد در نظر خود و پرورش آن‌ها در کنار یک دیگر توجه داشته باشید و همینطور شرایط اقلیمی‌و آب و هوایی منطقه ویلا را در طراحی حیاط ویلا در نظر داشته باشید تا هزینه طراحی محوطه سازی ویلا خود را در مسیر درستی صرف کنید.

همچنین طراحی فضای سبز ویلا باید تناسب ساختاری و چیدمانی با طراحی معماری ویلا را داشته باشد. اصولا گیاهان نقش اساسی و محوری در فضای سبز ویلا دارند.
در طراحی حیاط ویلا گیاهان در بخش‌های مختلفی از یک محوطه می‌توانند قرار بگیرند از جمله مسیر‌های رفتو آمد، ایوان، اطراف آلاچیق و پرگولا و حتی در مواردی که با کمبود فضای کافی در طراحی محوطه سازی ویلا مواجه هستیم  با ایجاد گلدون سبز و دیوار‌های سبز نیز میتوانیم فضای سبز دلنشینی ایجاد کنیم.

اهمیت طراحی محوطه ویلا

در طراحی یک ویلای مسکونی، در نظر گرفتن طراحی خارجی ویلا، از جمله طراحی حیاط ویلا و مناطق اطراف، می تواند کمک بسیار زیادی در بخش معماری ویلا بکند. معمار در طراحی محوطه ویلا به این فضاهای باز و نیمه باز اهمیت زیادی می دهد زیرا تأثیر مستقیمی بر کیفیت و عملکرد ویلا دارد.

ارتباط بین فضاهای طراحی داخلی و طراحی خارجی ویلا نقشی حیاتی در تعریف سبک و کاربری ویلا دارد. چهار نوع حیاط اصلی به طور معمول در طراحی ویلا در نظر گرفته می شود:

1.نقش حیاط نشیمن در طراحی محوطه سازی ویلا

در طراحی حیاط ویلا  این قسمت در مجاورت مناطق خانوادگی مانند اتاق نشیمن و غذاخوری واقع شده است. چون در این بخش ساکنین برای مقاصد غذا خوری است معمار باید در طراحی محوط ویلا یک آشپزخانه کوچک و مجهز در کنار آن لحاظ کند تا به ساکنین به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.ایجاد حس حریم خصوصی در این منطقه با فضاسازی استراتژیک و ترکیب فضای سبز و محوطه سازی ضروری است. استفاده از آبنما می تواند زیبایی کلی و محیط ویلا را بیشتر کند و در عین حال به خنک شدن محیط اطراف در فصل تابستان کمک کند.

 

فضا سازی حیاط ویلا

 

2.قرار دادن شهربازی کودکان در طراحی حیاط ویلا:

 این حیاط برای بازی کودکان و فعالیت هایی که برای حیاط نشیمن مناسب نیست در نظر گرفته شده است. در حالت ایده آل، در طراحی محوطه سازی ویلا برای نظارت و دسترسی آسان باید این فضا بهتر است به اتاق نشیمن متصل شود.

3.حیاط خلوت در طراحی حیاط ویلا

 حیاط خلوت را در طراحی محوطه ویلا می توان متصل به اتاق خواب ها کرد و به عنوان فضایی برای استراحت عمل می کند. در طراحی محیط ویلا  باید دسترسی مستقیم به اتاق خواب و اتاق نشیمن داشته باشد. برای حفظ حریم خصوصی و ایجاد فضایی آرام، جدا نگه داشتن این حیاط از مناطق عبوری معمولی در طراحی خارجی ویلا ضروری است.

4.ایجاد حیاط جلویی در طراحی محوطه ویلا

 جدا از انواع حیاط های ذکر شده، می توان یک حیاط جلویی در طراحی فضای سبز ویلا تعبیه کرد تا جذابیت زیبایی معماری ویلا را افزایش دهد. این نه تنها به زیبایی طراحی خارجی ویلا کمک می کند بلکه به عنوان یک منطقه ورودی و خروجی برای ساکنان نیز عمل می کند.

در پایان، طراحی و تخصیص انواع حیاط در طراحی حیاط ویلا در ایجاد یک محیط زندگی منسجم و کاربردی موثر است. فضاهای بیرونی که به درستی برنامه ریزی شده اند، طراحی داخلی را تکمیل می کنند، قابلیت استفاده را به حداکثر می رساند و به زیبایی کلی پروژه ساخت ویلا می افزاید.

طراحی پلان محوطه ویلا

طراحی لنداسکیپ ویلا نیازمند برنامه ریزی دقیق و یک طرح کلی سنجیده است که با پتانسیل زمین و سلیقه کارفرما هماهنگ است. جمع آوری اطلاعات در مورد شرایط موجود، از جمله انواع گیاهان در منطقه، جهت باد، وضعیت خاک، در دسترس بودن آب و نیازهای آبیاری، برای اطمینان از یک نتیجه رضایت بخش از نظر هزینه و زمان بسیار مهم است.

اولین گام در طراحی پلان حیاط ویلا، نقشه برداری از منطقه ویلا است که یک فرآیند بسیار مهم، به ویژه برای قطعات زمین بزرگ است. نقشه برداری معمولاً با استفاده از دستگاه توتال استیشن انجام می شود که خاک موجود را اندازه گیری می کند و مناطق مناسب برای طراحی محوطه سازی ویلا را شناسایی می کند. این مرحله نیاز به حساسیت دارد و در حالی که معمولاً توسط مهندسان عمران انجام می شود، مهندسان محوطه و معماری نیز توانایی انجام آن را دارند.

در طراحی حیاط ویلا به صورت دو بعدی یا عبارت دیگ پلان حیاط ویلا، تمامی عناصر کاربردی و تزئینی، انتخاب های گیاهی و سایر ویژگی ها رو نقشه از طریق نشان های مخصوص خود در نقشه مشخص شده است. این شامل گنجاندن عناصری مانند استخر شنا، آلاچیق، گذرگاه‌ها، نرده‌های تزئینی، فواره‌ها، قسمت‌های نشیمن، وسایل روشنایی و شبکه‌های آبیاری در طرح است.

پس از انجام نقشه برداری، طرح اولیه به صورت دستی یا با استفاده از نرم افزارهای تخصصی ایجاد می شود. هنگامی که طراحی محوط ویلا با مشتری نهایی شد، بیشتر به یک مدل سه بعدی تبدیل می‌شود و نمایشی واقعی و فراگیر از طراحی محوطه سازی ویلا پیشنهادی ارائه می‌دهد.

برای ارائه نهایی طرح محوطه ویلا، استفاده از طرح راندو یک رویکرد مرسوم است. پلان راندو یک نقشه دقیق است که طراحی فضای سبز ویلا را با دقت به تصویر می کشد و تمام عناصر را با علامت ها و اختصارات خاص نمایش می دهد. جدولی که در پایین پلان راندو اطلاعاتی در مورد هر عنصر ارائه می دهد و به عنوان راهنمای مشتری برای درک آسان طرح محوطه سازی پیشنهادی عمل می کند.

سولات متداول طراحی محوطه سازی ویلا

طراحی گرافیکی که در شرکت زالارک انجام می شود تمامی گل و گیاهان را با رنگ ها و اندازه های منحصر به فرد خود و همچنین عناصر دکوراسیون محوطه با بالاترین دقت مدل سازی شده که داخل پروژه محوطه سازی قرار می گیرد تا کارفرما ارزیابی جامعی از طرح نهایی محوطه سازی ویلای خود داشته باشد.

طراحی گرافیکی حیاط ویلا به ما کمک می کند تا قبل از شروع اجرا هرگونه عیب و نقص را ارزیابی کرده در نتیجه طراحان با کم ترین هزینه این نواقص را برطرف می نمایند.

ابتدا از طریق شماره های درج شده در سایت، شما با کارشناسان ما تماس می گیرید و با ذکر شرایط پروژه بخشی از طراحی و بازدید را به صورت پیش پرداخت به حساب شرکت زالارک واریز خواهید کرد و سپس طراحی محوطه ویلای شما شروع می شود.

در صورتی که درخواست اجرا را داشته باشید قبل از شروع فرایند های اجرایی، شرکت زالارک با عقد قرار داد پیمانکاری محوطه سازی ویلا را شروع خواهند کرد.

هزینه طراحی و حیاط سازی ویلا کاملا وابسته به شرایط پروژه ی شما دارد. هر چه پروژه ی محوطه سازی شما بزرگ تر باشد مانند عناصر دکوراسیون محوطه سازی مانند آلاچیق و مبلمان و بسته به تنوع گل کاری بازه های قیمتی متفاوتی را شامل می شود.

شما می توانید با تماس با کارشناسان ما از طریق شماره های ثبت شده در سایت از قیمت طراحی و محوطه سازی پروژه ی خود به طور کامل با جزئیات طراحی مطلع شوید. 

اجرای پروژه های محوطه سازی ویلا های کوچک و بزرگ که هم زیبا باشد و هم نکات فنی و اجرایی آن با دقت بالایی انجام شود نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد که باید توسط افراد متخصص در رشته های مختلف انجام شود تا پروژه اجرای طراحی حیاط ویلا با کیفیت بالایی به اتمام برسد.

با سپردن پروژه محوطه سازی ویلای خود به شرکتی که تمامی امکانات ذکر شده را دارد ریسک مشکلات اجرایی و خسارات را به طور فزاینده ای کاهش می دهد.

گروه معماری و مهندسی شرکت زالارک با انجام بیش 20 پروژه طراحی و محوطه سازی موفق با کاربری های ویلایی،باغ و ساختمان های بزرگ با تجربه و تخصص خود می تواند به صرفه جویی در زمان و هزینه، استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا،تضمین کیفیت، طراحی زیبا متناسب با سلیقه کارفرما، کاهش ریسک و در آخر با مدیریت پروژه، محوطه ای با کیفیت و زیبا را برای کارفرمایان ارائه دهد.

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com