از طراحی تا اجرای رویای شما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی و پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرا با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

طراحی داخلی به سبک گروه معماری زال

انجام گام به گام طراحی داخلی همراه شما

شما برای طراحی داخلی پروژه خود قبل از شروع هر کاری نیازمند یک مشاوره و راهنمایی از یک معمار با تجربه هستید.زیرا در ابتدا ممکن است شما یک سری ایده ها یا خواسته هایی برای پروژه خود داشته باشید که اجرا کردن آن ممکن نباشد 

درست است که طراحی دکوراسیون داخلی یک کار هنری است و به سلیقه شما وابسته است اما همواره باید پایبند به یکسری اصول استاندارد باشد که در صورت رعایت نشدن آن ممکن است از نظر زیبایی نتیجه مطلوب دلخواه شما را ایجاد نکند.

 

چرا طراحی داخلی با گروه زال متفاوت است

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

جزئیات اجرایی

مدل سازی دقیق عناصر دکوراسیون

35

طراحی 3d داخلی با بالاترین جزئیات

حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

5

اجرا طرح در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت

متعهد به کارفرما

طراحی داخلی ویلا|طراحی دکوراسیون داخلی ویلا

طراحی داخلی ویلا شامل مجموعه ای از اقدامات و کارهایی است که با هدف افزایش کیفیت فضاهای نشیمن و افزایش تجربه زندگی دلنشین تر که در نهایت منجر به بهبود کیفیت زندگی می شود. اساساً طراحی داخلی خانه ویلایی شامل چیدمان و طراحی اصولی رنگ کف، سقف و دیوارها برای شکل دادن هنری به محیط طرح داخل خانه ویلایی است. طراحی داخلی ساختمان ویلایی در واقع علمی است که حول درک بصری و هنری انسان قرار دارد.

اهمیت طراحی داخلی ویلا برای زیبایی کلی ویلا بسیار مهم است ، زیرا مانند یک طراحی اتاق خواب تاثیر مستقیمی بر تجربه ی یک زندگی آسوده را در فضای طرح داخل خانه ویلایی بر روی ما می گذارد. اگر طراحی داخلی منزل ویلایی از نظر راحتی و کارایی انتظارات ما را برآورده نکند، می تواند اثربخشی کلی رندگی ویلایی به عنوان یک فضای برای آسایش را کاهش دهد.

از سوی دیگر، زمانی که طراحی داخلی خانه ویلایی به طور مدبرانه برای پاسخگویی به نیازها و ترجیحات ساکنان طراحی شود، این قدرت را دارد که تجربه زندگی آنها را ارتقا دهد. یک طراحی داخلی ویلا خوب باید قابلیت انجام کارکردهای مختلف را داشته باشد و در عین حال نیازهای فیزیکی کاربران را در نظر بگیرد. علاوه بر این، باید نیازهای فیزیولوژیکی ساکنان را نیز برطرف کند و احساس آرامش و انرژی را برای آنها فراهم کند.

مانند طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا آپارتمان دامنه طراحی داخل ویلا گسترده و چند وجهی است. برخی از عوامل و پارامترهای کلیدی دخیل در طراحی داخلی ویلایی عبارتند از ایجاد فضای داخلی جادار با استفاده از سقف های بلند و به حداکثر رساندن نور طبیعی. علاوه بر این، طراحی و ساخت دیوارها نقشی حیاتی در تعریف و تفکیک فضاهای داخلی و خارجی دارد. علاوه بر این، توجه به ایجاد مسیرهای قابل دسترسی به بیرون و اتصال یکپارچه مناطق داخلی و خارجی ویلا داده شده است.

عوامل تاثیر گذار در طراحی داخلی ویلا

برای دستیابی به یک طراحی دکوراسیون داخلی ویلا که زیبا، جذاب و کاربردی باشد، باید به عوامل مختلفی توجه کرد:

1.نیازهای ساکنان طراحی داخلی ویلا

نیازهای ساکنین اولین قدم در طراحی داخل ویلا است. هدف افزایش رضایت ساکنین ویلا است که پاسخگویی به نیازها و ترجیحات خاص آنها را ضروری می سازد. طراحی داخلی خانه ویلایی ایده آل و منحصر به فرد مستلزم درک نیازها و سبک های متنوع اعضای خانواده است که امکان ایجاد فضاهای متمایز را فراهم می کند که خواسته های فردی آنها را برآورده کند. به عنوان مثال در قسمت آشپزخانه در طراحی دکور ویلا حتما باید با خانم منزل مشورت کرد تا تمام خواسته هایی که از یک آشپزخانه دارد را معماران در طراحی دکور آشپزخانه بگنجاند.

نمای داخلی ویلاهای مدرن

 

2.طرح داخلی ویلا

طرح داخلی ویلا در فرآیند طراحی اهمیت زیادی دارد. چیدمان فضاها باید به گونه ای مدبرانه برنامه ریزی شود که مکمل و هماهنگ با یکدیگر باشند. با بهینه سازی فضاسازی نواحی مختلف می توان به حداکثر پتانسیل هر فضا پی برد. بنابراین، هم نیازهای ساکنین و هم چیدمان خوب، از عوامل تاثیرگذار کلیدی در موفقیت طراحی داخلی ویلا هستند.

سبک‌های طراحی داخلی ویلا 

1.طراحی داخلی مدرن

این سبک طراحی داخلی مدرن ویلا، از تجمل بیش از حد و تزئینات و شلوغی فضای داخلی اجتناب می کند، در حالی که عناصر غیر ضروری در دکوراسیون پرهیز می شود. این سبک طراحی داخلی منزل ویلایی بر ادغام یکپارچه فرم و عملکرد متمرکز بود و از طرح های سنتی رایج در گذشته، به ویژه طراحی کلاسیک فاصله گرفت. طراحی داخل ویلای مدرن تاکید بر سادگی و استفاده حداکثری از فضای موجود با استفاده از مجسمه‌ها، نقاشی‌ها و سایر عناصر هنری و همچنین استفاده از حداقل مبلمان در چیدمان ویلا وطراحی دکوراسیون داخلی ویلا بود.کابرد سبک مدرن در عصر امروزی آنقدر فراگیر و محبوب شده است،به طوری که این سبک طراحی در بسیاری از فضاهای مختلف از جمله طراحی دکوراسیون داخلی شرکت، رستوران و همچنین فروشگاه ها می توان یافت.

در طراحی داخلی ویلاهای مدرن ازاشکال هندسی ساده و رنگ‌های طبیعی و خنثی مورد توجه قرار می گیرد و از رعایت دقیق تقارن برای هماهنگی محیط و  آرایش زیاد و پیچیده عناصر دکوراسیون در طراحی داخلی مدرن ویلا اجتناب می شود. در فرآیند طراحی ویلای مدرن نیز بافت های جغرافیایی و طبیعی محیط، شرایط آب و هوایی خاص و موقعیت مکانی ویلا، سبک طراحی مورد نظر و تعداد طبقات ویلا در نظر گرفته شده است. ویژگی های قابل توجهی مانند فواره ها، استخرهای شنا، دیوارهای شیشه ای، چوب مصنوعی، خطوط عمودی و محوطه سازی به عناصر تعیین کننده طراحی ویلاهای مدرن تبدیل می شوند.

در حوزه طراحی داخلی ویلا مدرن یکی از اصول اساسی دستیابی به هماهنگی و انسجام بین دکوراسیون داخلی  ویلا و طرح محوطه سازی است. وجود عناصری مانند فضای سبز، استخر، مجموعه باغ، پارکینگ و مبلمان باغ در کنار زیبایی دوراسیون داخلی ویلا و راحتی ویلا کمک زیادی می کند.

2.طراحی داخلی ویلا کلاسیک

طراحی داخلی ویلا کلاسیک که به سبک قدیمی طراحی داخلی ساختمان ویلایی نیز معروف است با سبک طرح داخلی ویلا مدرن تفاوت ها زیادی دارد، دکور ویلا کلاسیک از معماری یونانی و ایرانی الهام می گیرد و ویژگی های برجسته ای مانند فواره های باستانی، چیدمان عناصر سنتی، مجسمه های سنگی و استفاده از مصالح رایج مانند نمای سنگی در طراحی داخلی ویلا را در خود جای داده است. تکنیک‌های نورپردازی سنتی، از جمله استفاده لوسترهای سنتی و گران برای روشن‌کردن فضاهای داخلی، محور اصلی این سبک طراحی دکوراسیون داخلی ویلا هستند. طراح داخلی ویلا با ادغام ماهرانه مجسمه ها، نقاشی ها و چیدمان مبلمان مناسب، نقش مهمی در ایجاد فضاهای بزرگ و  ایفا می کند و در نتیجه محیطی گرم و زیبا ایجاد می کند.

در حالی که تنوع مصالح ساختمانی در طراحی داخلی ویلا کلاسیک ممکن است در مقایسه با سبک های طراحی داخلی ویلا مدرن محدودتر باشد، ضروری است که بدانیم طراحی داخلی خانه ویلایی کلاسیک یک سبک معماری معتبر با سابقه طولانی و با سابقه است به طوری که عظمت و اعتبار آن ذر طراحی داخلی ساختمان امتحان خود را پس داده است.

عناصری که طراحی داخلی ویلا کلاسیک را مشخص می‌کنند شامل مبلمان ظریف و قدیمی، نقاشی‌های مجلل، قالب‌های تزئینی و قرنیزها، سرویس‌های چوبی حکاکی‌شده پیچیده، پرده‌های پارچه‌ای نرم و حاشیه ها می‌شود. استفاده از رنگ های چوبی جذاب و غنی، گچ بری های نفیس، فرش های دستباف ایرانی و لوسترهای درخشان جذابیت را بیشتر می کند.به دلیل وجود این عناصر است که سبک کلاسیک را اغلب با عنوان طراحی دکواسیون داخلی لاکچری یاد می کنند .برای دستیابی به فضایی خیره کننده و اصیل طرح داخل خانه ویلایی کلاسیک، توصیه می شود از رنگ های مناسب، ترجیحا کرم و قهوه ای در طرح داخلی ویلا استفاده کنید تا طراحی داخلی ساختمان ویلایی را تکمیل کند. ترکیب هماهنگ این عناصر، فضایی جاودانه و باشکوه را به وجود می آورد که اصالت و پیچیدگی را در طراحی داخلی ویلا تراوش می کند.کاربرد سبک کلاسیک می تواند فراتر از طراحی داخلی ویلا برود و در طراحی داخلی رستوران ،اتاق خواب ها و لابی به صورت طرح لاکچری به کار رود.

انواع مختلف طراحی دکوراسیون داخلی ویلا براساس ساختار ویلا

کشف اینکه طراحی داخلی ویلا سبک های مختلفی را در بر می گیرد بسیار جذاب است. بسته به نوع ساختار ویلا، انتخاب سبک طراحی داخل ویلا که با معماری کلی هماهنگ باشد ضروری است. در طراحی داخلی خانه ویلایی جذابیت و زیبایی فضا، همراه با حس آرامش مطلوب، به ایجاد یک تجربه زندگی استثنایی کمک می کند. اگر به طراحی دکوراسیون داخلی ویلا علاقه دارید و می خواهید اصول طراحی انواع ویلا را بدانید، با ما همراه باشید تا این دنیای هیجان انگیز را کشف کنیم.

1.طراحی داخل ویلا فلت

هنگام انجام پروژه طراحی داخلی ویلا برای ویلای فلت، تخصص معماران تیم اجرا یک عمر ضروری است. درک موقعیت جغرافیایی، میزان نور طبیعی موجود، و جزئیات پیچیده سازه، عناصر مهم در ارزیابی اولیه برای طراحی داخلی ویلا فلت هستند.

در این مرحله از طراحی دکوراسیون داخلی ویلا، علایق و ترجیحات مالک به دقت در نظر گرفته می شود تا اطمینان حاصل شود که در آخر طراحی ویلا کاملاً با نیازها و اولویت های آنها مطابقت دارد. یک ویلای فلت، واقع در سطح زمین، طراحی داخلی می تواند پویا باشد، اما نیاز به توجه ویژه به نمای حیاط از پنجره ها دارد.

برای دستیابی به نتیجه مطلوب در طراحی داخلی منزل ویلایی، برنامه ریزی دقیق ضروری است. استفاده استراتژیک از پنجره های بزرگ و منعکس کننده نور می تواند فضای طراحی داخلی ویلا با نور مناسب و جذاب ایجاد کند. اولویت دادن به دسترسی آسان به مناطق بیرونی مانند استخر، جکوزی، زمین بازی یا باربیکیو برای چنین طراحی هایی رایج است. هدف نهایی طراحی خانه ویلایی فلت این است که باز بودن، زیبایی و دنجی را در خود جای دهد.

با توجه به عدم وجود راه پله در طراحی داخل ویلا فلت، تمرکز اصلی بر روی چیدمان یک طبقه است. با این حال، طرح داخلی خانه ویلایی همچنان می تواند با ترکیب عناصر زیبا که جذابیت و محیط کلی فضا را افزایش می دهد، غنی شود.

علاوه بر این، با خلاقیت و هنر می توان طرح داخلی ویلا را با ادغام فضای بیرونی با بخش هایی از ساختار ویلا به نمایش گذاشت. در طراحی داخلی ویلای مدرن فلت با ادغام هوشمندانه فضای بیرونی با فضای خصوصی طراحی داخلی سرویس بهداشتی از طریق پنجره های کشویی بلند یا نصب جکوزی در این بخش، می توان به حس جذابیت و وسعت دست یافت و طرح داخلی خانه ویلایی شما را ارتقا داد.

2.طراحی داخل ویلا دوبلکس

در طراحی ویلا دوبلکس، طبقه پایین به عنوان پایه و اساس عمل می کند و یک طبقه اضافی در بالای آن قرار دارد که معمولاً از طریق پله ها و آسانسورها به هم متصل می شود. پتانسیل طراحی داخلی دوبلکس در دو طبقه متفاوت است.

طراحي داخلي ويلا

برای القای ظرافت و منحصر به فرد بودن طراحی داخلی خانه دوبلکس راه پله نقش کلیدی دارد. بسته به بودجه طراحی داخلی منزل دوبلکس و سلیقه کارفرما،در قسمت پله طراحی داخلی ساختمان دوبلکس،می توان یک راه پله معلق مدرن می تواند جایگزین یک راه پله ساده شود. بعلاوه، بخش بدون استفاده زیر پله ها می تواند به یک فضای نمایشی جذاب با گیاهان و سنگ های سفید جذاب و با پنجره های بلند یا دیوارهای شیشه ای جذاب تبدیل شود.

 

دیزاین ویلا شمال

در طراحی داخلی ویلا دوبلکس می توان امکانت زیادی را فراهم کرد که هر دو سبک طراحی داخل ویلا مدرن و کلاسیک را در خود جای می دهد. حتی کسانی که تمایل زیادی به طرح های مراکشی یا عربی دارند، می توانند در طراحی داخلی خانه دوبلکس قرار دهند. با این حال، طراحی داخلی ویلا در طبقه اول و بالاتر نیاز به بررسی دقیق دارد.

به طور معمول در طراحی داخلی دوبلکس ، طراحی دکوراسیون داخلی ویلا به صورت اتاق نشیمن اصلی در طبقه پایین و چندین اتاق خواب با مستر در طبقه بالا است. در موارد خاص، یک یا دو اتاق خواب ممکن است به طبقه پایین اختصاص داده شود، در حالی که پذیرایی اصلی یا اتاق خواب اصلی طبقه بالا را شامل می کند. در نهایت، موفقیت طرح داخلی دوبلکس در خلاقیت طراح داخلی ویلا نهفته است، که می تواند یک طراحی داخلی ویلایی منحصر به فرد و کاربردی ایجاد کند که با نیازها و خواسته های ساکنان هماهنگ باشد. برای پیدا کردن یک طراح داخلی ویلای خلاق و با تجربه شما می توانید با شرکت معماری زال تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما در طراحی دکوراسیون داخلی ویلای خود بهره مند شوید.

3.طراحی داخلی ویلای تریبلکس

در طراحی ویلای مدرن یا کلاسیک تریبلکس، فضای داخلی فرصتی عالی برای ایجاد یک فضای مجلل و لوکس ارائه می دهد. کلید دستیابی به یک نتیجه فوق العاده جذاب در همکاری یکپارچه بین معمار و طراح دکوراسیون داخلی از همان ابتدای فرآیند ساخت نهفته است. با استفاده از پتانسیل کامل فضا و همسو کردن نقشه اولیه آن با دیدگاه طراح داخلی ویلا، می توان به بهترین نتیجه ممکن دست یافت.

طراحی داخلی ویلای تریبلکس دارای سه طبقه است که مجموعه وسیعی از امکانات را به طراح ارائه می دهد. طراحی اتاق خواب اصلی، اتاق خواب مهمان، اتاق شاه نشین، فضاهای بازی و سرگرمی و اتاق های مختلف نشیمن یا حتی طراحی روف گاردن در سقف ویلا همگی در حیطه اختیارات طراح داخلی ویلا است. بسیار رایج است که شاهد این باشیم که طراحی داخلی ساختمان ویلاهای لوکس و کلاسیک برای چنین سازه هایی مورد توجه قرار گیرد. با این حال، برای یک طراحی داخلی ویلا مدرن با چنین فضای بزرگی همچنان طراحی جذابی می توان بدست آورد.

برای اطمینان از طراحی داخلی ویلای تریبلکس موفق، کمک گرفتن از شرکت معماری زال که با تجربه در این زمینه می باشد ضروری است. تخصص معماران زال این است که از سرمایه گذاری شما محافظت می کند و از پول و زمان شما استفاده موثر می کند و در نتیجه فضای زندگی نفیس و هماهنگی ایجاد می کند که اولویت ها و آرزوهای شما را برآورده می کند.

4.طراحی دکوراسیون داخلی ویلا نیم پیلوت

هنگام نزدیک شدن به دکوراسیون داخلی ویلای نیمه پیلوت باید به محدودیت های موجود توجه دقیق داشت. این ویلاها معمولاً دارای یک فضای نیمه فرورفته هستند که قسمت کوچکی به شکل نیم طبقه مرتفع شده است. ارتفاع این سبک از ویلا کمی از سطح زمین بالاتر است و فرصت هایی را برای طراحی داخلی خانه ویلایی به صورت نوآورانه در بخش های پایین و بالایی ویلا ارائه می دهد.

اگر صاحب خانه تمایل به داشتن استخر و سونا در بخش طراحی داخلی ویلایی پایلوت داشته باشد، شکل و فرم سازه را برای  طرح داخلی ویلا می توان افزایش داد تا دسترسی عالی و دید مطلوب از داخل را فراهم کند. با این حال، انتخاب های طراحی داخلی خانه ویلایی در نهایت به سلیقه و اولویت های صاحب خانه بستگی دارد. مطمئن باشید، گروه معماری زال در ایده پردازی بهترین و کاربردی ترین طراحی داخلی ساختمان ویلایی برای فضای منحصر به فرد بهترین ایده ها را به شما می دهد.

طراحی داخل ویلا شما نه تنها از نظر بضری بسیار زیبا است، بلکه  اجرای آن نیز امکان پذیر است. با تجربه گسترده در طراحی داخلی خانه ویلایی، تیم معماری ما به خوبی مجهز هستند تا فضایی را طراحی کنند که کاملاً با دیدگاه و نیازهای شما هماهنگ باشد.

5.طراحی داخلی ویلا کوچک

طراحی دکوراسیون داخلی ویلا جذاب برای فضایی بالاتر از 500 متر مربع ممکن است برای بسیاری از طراحان غیر معمول نباشد. با این حال، تخصص و تجربه واقعی در هنگام مواجهه با محدودیت ها، به ویژه در حوزه طراحی داخلی ویلایی کوچک، نشان داده می شود.

طراحی داخلی ویلایی کوچک تخصص همه افراد نیست، زیرا با محدودیت های زیادی در طراحی داخلی ویلا همراه است که تحت هیچ شرایطی نمی توان آنها را نادیده گرفت. به دلیل این محدودیت ها، شرکت های متعددی ممکن است تمایلی به انجام پروژه های طراحی داخلی خانه ویلایی کوچک نداشته باشند. با این حال، برای شرکت زالارک انواع طراحی ها برای ساخت ویلا کوچک با قیمت های مختلف را برای شما ایجاد کند.

به همین دلیل کشیدن نقشه طرح داخلی خانه ویلایی کوچک برای زالارک هیچ مرزی وجود ندارد. می‌توانید مطمئن باشید که هر جنبه‌ای به‌ دقت مطابق با ترجیحات شما ساخته می‌شود و نتیجه خیره‌کننده‌ای به دست می‌آید که کاملاً با دید شما سازگار است و زیبایی و عملکرد را حتی در محدودترین فضاها به ارمغان می‌آورد.

6.طراحی داخلی ویلا بزرگ

همانطور که جذابیت فرار از زندگی شهری و فضاهای محدود همچنان در حال رشد است، افراد بیشتری در زمین های بزرگ برای ساخت ویلاهای لوکس و وسیع سرمایه گذاری می کنند. طراحی چنین سازه های بزرگی برای طراحی داخلی ویلایی ممکن است یک پروژه هیجان انگیز به نظر برسد، اما اگر با بررسی دقیق انجام نشود، اغلب منجر شکست می شود.

طراحی ویلای لوکس، مدرن یا کلاسیک باید فضای داخلی آن ها با اولویت های خاصی طراحی شوند. برای برخی، داشتن فضاهای مشخص مانند اتاق بازی کودکان، اتاق ورزش، یا اتاق خواب اصلی به همان اندازه حیاتی است که اطمینان حاصل شود طراحی داخلی ساختمان ویلایی برای همه اتاق خواب ها راحت و خوب طراحی شده اند. برعکس، دیگران ممکن است یک اتاق نشیمن صمیمی، منظره ای مسحور کننده از حیاط ویلا و گنجاندن یک آبنمای فریبنده در داخل ویلا را در اولویت قرار دهند. اولویت‌های متفاوت طرح داخلی ویلا در میان صاحبان خانه منجر به مجموعه‌ای از پروژه های طراحی شده می شود به گونه ای که در برخی پروژه های بزرگ معمارن فضای مخصوص برای طراحی لابی داخل ویلا قرار می دهند.

درک اهمیت ایجاد فضاهایی که نیازهای فردی ساکنین را برآورده می کند، در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا از اهمیت بالایی برخوردار است. ارزیابی پتانسیل موجود در طراحی داخلی منزل ویلایی و تعیین اجزای جدایی ناپذیر ویلای رویایی شما ضروری است. هنگامی که انتخابات خود را مشخص کردید، طراحی داخلی ویلا خود را به صورت هوشمندانه به تیم طراحی ما ارایه داده اید.

سولات متداول

ابتدا شما باید از طریق شماره های ثبت شده با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق مشاوره ثبت نمایید.سپس با توجه به اطلاعات داده شده در رابطه با پروژه به عنوان مثال متراژ حدودی فضای داخلی و یا بودجه ای که برای اجرا در نظر دارید، طراحان مبلغ طراحی داخلی را به شما ارائه می دهند.با تایید شما بخشی از مبلغ به صورت پیش پرداخت واریز شده و در مرحله بعد طراح داخلی از طریق هماهنگی با شما از محل پروژه بازدید کرده و طراحی داخلی را شروع می کند.

ما موظفیم در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه طراحی داخلی شما را ارائه دهیم.اما بسته به حجم سفارشات طراحی داخلی در شرکت معماری زال و همچنین ابعاد فضای داخلی شما حداکثر زمان برای طراحی داخلی 20 تا 30 روز کاری می باشد.

در صورت تحویل ندادن طرح داخلی بعد از گذشت 30 روزکاری شرکت معماری زال طبق قرار داد موظف است خساراتی را به شما پرداخت کند.

تعرفه طراحی داخلی توسط شما تعیین می شود!

واضح است که هزینه یک طراحی داخلی کلاسیک و لوکس با هزینه طراحی داخلی مینیمال و مدرن ساده کاملا متفاوت است پس سبک انتخابی شما در هزینه طرح داخلی تاثیر می گذارد و طبیعتا هرچه فضای داخلی شما بزرگ تر باشد مدت زمان انجام طراحی داخلی بیشتر طول می کشد پس هزینه بیشتری را شامل می شود.

برای اطلاع از قیمت پروژه طراحی داخلی با کارشناسان تماس گرفته و با ذکر شرایط پروژه تعرفه طراحی داخلی به شما ارایه می شود.

پس از تایید طرح داخلی توسط کارفرما از طریق رندرهای گرفته شده از پروژه،با یک پورتفولیو معماری تمامی عناصر و متریال به کار رفته در طراحی داخلی معرفی شده و در صورت لزوم کدهای رنگی برای اجرای دقیق تر طرح داخلی در این دفترچه به شما ارایه می شود تا حداکثر دقت در اجرای پروژه را به شما بدهد.

در نهایت پورتفولیو طراحی داخلی از طریق ایمیل به کارفرما تحویل داده می شود.

بله،شرکت معماری زال با داشتن یک تیم کاملا مجهز در تمامی شاخه های ساختمانی از قبیل بنایی،تخریب و کنده کاری،برق کاری و لوله کشی و… در تمامی مراحل اجرا همراه با کارفرمایان خواهند بود و در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین بالاترین کیفیت و دقت پروژه شما را به اتمام می رسانند و تمامی خدمات انجام شده را طبق قرار داد به مدت سه ماه گارانتی می کنند.

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com