از طراحی تا اجرای رویای شما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در طراحی ویلا مدرن و اجرای انواع پروژه های ساخت و ساز است. زالارک پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرای طرح ها با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

طراحی ویلا مدرن به سبک گروه معماری زال

گام به گام طراحی و اجرا ویلا همراه با شما

اولین گام در طراحی یک ویلا متراژ و بررسی زمینی می باشد که قرار است ویلای رویایی شما را در آنجا بنا کنیم.متراژ زمین شما به ما کمک می کند که برای طراحی معماری ویلا و همچنین طراحی محوطه  یک برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم و بدانیم چه محدودیت هایی در طراحی داریم تا قبل از شروع ساخت ویلا تمامی مشکلاتی که ممکن است در آینده برای پروژه پیش بیاید را شناسایی کنیم در نتیجه در زمان اجرا بهینه ترین روش ها را انتخاب کنیم. 

قبل از شروع طراحی ویلا لازم است که کارشناسان ما یک برداشت دقیق از زمین پروژه شما داشته باشند.تا تمامی مشکلاتی که ممکن است در روند طراحی و ساخت ویلای شما به وجود بیاید را به شما اطلاع دهند تا برنامه ریزی دقیق تری برای هزینه هایتان داشته باشید.  

تفاوت طراحی ویلا مدرن با گروه معماری زال

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

zalarc icon 1

مدل سازی دقیق طراحی ویلا

متخصص در تمامی شاخه های ساختمانی

طراحی 3d ویلا با بالاترین جزئیات گرافیکی

حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

متعهد به کارفرما

طراحی ویلا مدرن

اهمیت طراحی ویلا مدرن فراتر از یک سر پناه معمولی می باشد، زیرا هدف آن ایجاد یک محیط زندگی آرام و لذت بخش است. در میان سبک های مختلف موجود، طراحی ویلاهای مدرن در زمان های اخیر مقبولیت و محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده اند. در این مقاله به جنبه های ضروری طراحی معماری ویلای مدرن می پردازیم و شما را با اصول کلیدی آن آشنا می کنیم.

طراحی خانه ویلایی مدرن

در طراحی مدرن ویلایی، سادگی، وضوح و متمایز بودن از اهمیت بالایی برخوردار است. این سبک اغلب به شکل ها و اندازه های اساسی مانند مربع و مکعب تکیه می کند تا ظاهری منسجم و و در عین حال ساده هم در طراحی نمای ویلا و هم فضای داخلی به دست آورد.برای اطمینان از موفقیت در طراحی ویلا مدرن، توجه دقیق به رنگ ها و متریال ها به همراه درج خطوط صاف و بدون نقص ضروری است. ویژگی بارز طراحی ویلا های مدرن در سادگی آن نهفته است که به که باعث یک زندگی با کیفیت بالا درون ویلا می شود.

طراحی مدرن ویلا

استفاده از خطوط صاف و بدون وقفه از دیگر ویژگی های بارز این سبک طراحی است. در طرح ویلاهای مدرن ویلایی، تنها عنصر کلیدی برای طراحی داخلی ویلا می توان به یک دکوراسیون ساده تکیه کرد، در حالی که جزئیات غیر ضروری به طور کامل حذف می شوند.در ویلا های مدرن رنگ های خنثی و تک رنگ ترجیح داده می شوند که حس سادگی و ظرافت را در فضاها ایجاد می کنند. چیدمان مبلمان و تجهیزات با دقت انجام می شود تا از شلوغی های غیر ضروری جلوگیری شود و از چیدمان کاربردی و قابل دسترس اطمینان حاصل شود.

طراحي ويلاي مدرن

با رعایت این نکات مهم می توانید یک ویلای مدرن شیک و دنج در یک مکانی آرام داشته داشته باشید تا دور از شلوغی ها و آلودگی های شهر تا یک زندگی آرام و با کیفیت را ساختمان ویلایی مدرن خود تجربه کنید.

نکات مهمی که در طراحی ویلای مدرن باید رعایت شود

1.طرح کلی ویلا مدرن

هنگام طراحی یک ویلای مدرن، اولین و مهمترین اصلی که باید در نظر داشته باشید، طرح کلی ویلا مدرن است. طرح ابتدایی برای طراحی معماری ویلای مدرن به عنوان سنگ بنای اصلی در سبک نمای ویلا مدرن عمل می کند و بر عملی بودن و کارایی در هر جنبه ای از طراحی تاکید دارد. این سبک مینیمالیسم و تکنولوژی را در بر می گیرد و از تکنیک های جدید ساخت و ساز ویلا مانند قاب های بتنی، سازه های فلزی در بخش سازه آن می توانیم برای وجود آورد سقف های پهن بدون ستون استفاده کنیم.همچنین برای طراحی مدرن ویلا از پنجره های تمام قد که در سرتاسر ویلای مدرن گسترده شده است استفاده می شود که از ویژگی های جدایی ناپذیر و بسیار مهم در طراحی ویلا مدرن هستند.

ویلا مدرن

2. معماری در طراحی ویلای مدرن

همانطور که قبلا ذکر شد، طرح معماری نقش مهمی در طراحی ویلاهای مدرن و همچنین در هر سبک معماری مدرن دیگری دارد. بنابراین، بسیار مهم است که فرآیند طراحی داخلی را با تعریف دقیق فضاهای مورد نیاز آغاز کنیم و سپس بر اساس آن پیش برویم. در طراحی مدرن، زیبایی شناسی و فرم در درجه دوم تمرکز اصلی بر عملکرد قرار می گیرند. موفقیت یک طراحی مدرن ویلایی به این بستگی دارد که چگونه همه فضاها به طور مؤثر نیازها و ترجیحات ساکنان را برآورده می کنند و با سبک زندگی آنها همسو می شوند. در بخش طراحی مدرن ویلا، هر جنبه ای باید هدفمند و کاربردی باشد که کیفیت یک تجربه زندگی دنج را برای شما تضمین کند.

طراحی ویلا مدرن.

3.انتخاب صحیح رنگ‌ها برای طراحی ویلا به سبک مدرن

در طراحی ویلا به سبک مدرن، به ویژه در حوزه ویلا مدرن، اغلب از ترکیب رنگ های خنثی و مقدار کمی رنگ های با پیچیدگی های خاص برای دستیابی به یک هماهنگی بصری استفاده می شود. هنگام انتخاب رنگ‌ها برای طراحی ویلای مدرن خود، رنگ‌هایی مانند سفید، سیاه، نقره‌ای، خاکستری، زغالی، کرم، قرمز گیلاسی، نارنجی، قهوه‌ای و رنگ‌های جذاب دیگر را که معمولاً برای زیبایی بخشیدن به طراحی خانه ویلایی مدرن خود مورد استفاده قرار می‌گیرند را در نظر بگیرید البته مشورت با شرکت معماری زال می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند. چیدمان هنرمندانه این رنگ ها به جذابیت و پیچیدگی کلی طراحی ویلای مدرن شما کمک می کند.

4.طراحی پنجره‌های ویلا مدرن

در طراحی ویلا به سبک مدرن، به طراحی ویلا دوبلکس مدرن استفاده گسترده از سطوح شیشه ای به جای دیوارهای خارجی در نمای ساختمان یک امر رایج است. همچنین می توانید پنجره های عریض و بزرگ را در طراحی ویلای مدرن خود بگنجانید. این عنصر طراحی جدا از نورپردازی فضاهای داخلی، ظاهری مدرن و شیک به ویلای شما می بخشد. هنگام تعیین محل قرارگیری پنجره ها، اطمینان حاصل کنید که نور مناسب را در اولویت قرار داده اید و نحوه استفاده از فضا را به دقت در نظر بگیرید. این رویکرد متفکرانه عملکرد و زیبایی را به طراحی معماری ویلای مدرن شما را افزایش می دهد.

5.نورپردازی ویلای مدرن

در طراحی یک خانه ویلایی مدرن، نورپردازی مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است به خصوص در فضای داخلی و طرح حیاط ویلا، زیرا به شما این امکان را می‌دهد تا در عصرها و شب‌ها در کنار خانواده از محیط آرام و دلنشین ویلای مدرن خود لذت ببرید. برای رسیدن به این هدف، استفاده از انواع چراغ ها و نورهای مخفی به شدت توصیه می شود. شما می توانید از چراغ های سقفی و دیواری، نورافکن ها و حتی نورپردازی کف برای بهبود فضای کلی در طراحی مدرن ویلای خود استفاده کنید. این عناصر نورپردازی نه تنها کابرد زیادی در طراحی معماری ویلای مدرن بسیار پر کاربرد است، بلکه به حس مدرن و سادگی فضا در ویلای مدرن نیز می افزایند.

خصوصیات طراحی ویلا مدرن

در طراحی ویلا مدرن چند فاکتور مهم برای ایجاد محیطی هماهنگ و آرام که با طبیعت در ارتباط باشد و همچنین به محیط زیست اطراف کمترین آسیب را وارد کند در ویلا سازی مدرن باید در نظر گرفت. این جنبه های کلیدی عبارتند از:

1.هماهنگی محیطی

با حصول اطمینان از اینکه طرح ویلا مدرن به محیط طبیعی و چشم انداز اطراف یکپارچگی خود را حفط کند طوری کمتریم صدمه را به محیط اطراف وارد کند.

2.آرامش و آسایش

ایجاد فضاهای داخلی با حیاط سازی اصولی در طراحی ویلای مدرن که حس آرامش و سکون را تراوش می کند، تا یک محیط دنج را ایجاد کند تا اینکه یک زندگی پر از آرامش را به ساکنین ارایه دهد.

3.سادگی و خلوص

تأکید بر سادگی، خلوص همراه با نور پردازی اصولی در طراحی خانه های ویلایی مدرن می تواند فضایی ساده که به دور از پیچیدگی های ضروری است که در عین سادگی زیبایی زیادی را برای ساکنین فراهم می کند.

4.احساس تعلق

طراحی ویلا مدرن باید به گونه ای باشد که حس تعلق و صمیمیت را برانگیزد و ساکنان احساس کنند که در یک ویلای مدرن زندگی می کنند.

5.تأثیرگذاری ماندگار

ایجاد فضاهایی که تأثیر به یاد ماندنی و مثبتی را هم بر ساکنان و هم بر مهمانان بر جای می گذارد.

6.جهت گیری و نور

توجه دقیق به جهت گیری طراحی نمای ساختمان برای بهینه سازی نور طبیعی و بهبود فضای کلی ویلا از مهم ترین عواملی است که در ساختمان ویلایی مدرن باید به آن توجه ویژه ای کرد.

مزایای طراحی ویلا مدرن

1.خلاقیت در طراحی ویلا مدرن

در زمینه طراحی خانه ویلایی مدرن، باید رویکردی منحصر به فرد به عناصر معماری را در بر می گیرد. به جای تعادل تقارن سفت و سخت در ساخت ویلا مدرن، می توان با یک همامنگی ساده هم در فضا و هم درنمای ویلا مدرن به طراحی ویلا به سبک مدرن دست یافت. این امر به معماران اجازه می دهد تا عملکرد فضایی بهینه را اولویت بندی کنند، بدون اینکه محدودیتی برای رعایت دقیق فرم های سنتی داشته باشند. در نتیجه، طرح ویلای مدرن آزادی و خلاقیت بیشتری را ارائه می دهد. در این سبک فضاهای زائد و بدون استفاده به حداقل رسیده و امکان طراحی کارآمدتر و هدفمندتر را فراهم می کند.

2.اهمیت ورود نور به داخل ویلای مدرن

در طراحی ویلاهای مدرن تاکید ویژه ای بر مهار نور طبیعی شده است. برخلاف رویکردهای سنتی که صرفاً به پنجره‌های بزرگ رو به جنوب متکی هستند، سبک معماری مدرن شامل پنجره‌هایی در همه طرف‌های ساختمان است که از نظر اندازه و مکان متفاوت هستند. این ابعاد مختلف پنجره به دقت برای کنترل حریم خصوصی و تنظیم جریان نور در ساختار طراحی معماری ویلای مدرن به دقت لحاظ می شود. در حالی که پنجره های بزرگ می توانند نیاز به نور مصنوعی را کاهش دهند، این نکته ضروری است که در صورتی که از پنجره های قدی دو جداره مناسب استفاده نشود می تواند منجر به افزایش مصرف انرژی نیز شوند. بنابراین، دانش و مهارت طراحی نمای ساختمان ویلایی مدرن در مدیریت هدر رفت انرژی در ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است.

 3.امکان ایجاد فضاسازی بهینه تر در طراحی ویلا به سبک مدرن

هنگام طراحی خانه های ویلایی مدرن، در نظر گرفتن برنامه توسعه برای آینده بسیار مهم است. با رشد خانواده ها در طول زمان، نیاز به فضاهای اضافی در ویلای مدرن نیز افزایش می یابد. در مورد ویلاها، مالکان انعطاف پذیری دارند تا این تغییرات را با کمترین اختلال انجام دهند. آنها به راحتی می توانند ساختمان های حاشیه ای بسازند که فرم ویلای اصلی را تکمیل کنند. برخلاف سبک‌های سنتی که به شدت بر تقارن تکیه می‌کنند، طراحی ویلاهای مدرن از عدم تقارن برخوردار است و گزینه‌های توسعه سازگارتر و همه‌کاره‌تر را امکان‌پذیر در طراحی مدرن ویلا می‌سازد.

4.عنصر سادگی درطراحی ویلاهای مدرن

یک ویلای مدرن با در نظر گرفتن کلیت و نه فقط اجزای منفرد، تعادل و هماهنگی بین طراحی، کاربرد  و زیبایی کلی را در بر می گیرد. هدف اصلی طراحی ویلاهای مدرن دستیابی به یکپارچگی از ارزش زیبایی شناختی و در عین حال اجتناب از پیچیدگی های غیر ضروری مانند طرح ویلا های کلاسیک است. بسیار مهم است که به خاطر داشته باشید که ممکن است سال‌ها در این ساختمان ویلایی مدرن اقامت داشته باشید، بنابراین در طراحی ویلا به سبک مدرن اولویت دادن به زیبایی از طریق جلوه سازی ساده و در عین حال شیک و بدون تزئینات بیش از حد ضروری است.

5.ویلای مدرن دوست دار محیط زیست

سبک طراحی مدرن  ویلا تاکید قابل توجهی بر بهره وری انرژی و پایداری محیطی دارد. فرآیند انتخاب مواد و عایق به صورت اقتصادی تر انجام می شود و نه تنها زیبایی شناسی بلکه ملاحظات زیست محیطی را نیز در اولویت قرار می دهد. هدف اصلی این سبک، بهینه سازی استفاده و حفظ انرژی است. دستیابی به این امر مستلزم ایجاد جریان هوای کارآمد، به حداقل رساندن مصرف آب، کاهش مصرف انرژی برای روشنایی و موارد دیگر است. با گنجاندن این اصول در طراحی معماری ویلای مدرن، هم معماران و هم صاحبان ویلا می توانند به حفاظت از سیاره و محیط زیست ما کمک کنند.

خصوصیات ویلا به سبک مدرن

طراحی یک ویلا مدرن ذاتاً از نظر بصری جذاب است که با سادگی و چیدمان قابل درک آن مشخص می شود. این ویلاها دارای صراحتی هستند که جایی برای ابهام باقی نمی گذارد. در طراحی مدرن ویلا زمان، مکان و باورهای شخصی تاثیری ندارد. در عوض، تمرکز صرفاً بر اصول زیبایی شناسی بصری مانند تعادل، ثبات، تناسب و ترکیب رنگ است. هیچ عنصر پر زرق و برقی که در طراحی نمای ویلای رومی مشاهده می کنید، یافت نمی شود. زیرا زیبایی ویلاهای مدرن بدون نیاز به تزئینات عجیب و غریب می درخشد و عظمت مالک را برای مدرنیته و تجمل نشان می دهد.

طراحی یک ویلای مدرن صداقت و سادگی را تراوش می کند و آن را به خانه ای قابل اعتماد و دعوت کننده تبدیل می کند. در طراحی مدرن ویلایی، جایی برای حیله یا برنامه های پنهان وجود ندارد. هر جنبه ای از طراحی عمدی و با دقت محاسبه شده است. هر عنصر یک هدف محکم و منطقی را دنبال می کند و جایی برای تزئینات غیر ضروری باقی نمی گذارد. طراحی خانه ویلایی مدرن ساده و شفاف است و همه چیز را همانطور که هست، بدون هیچ گونه زواید یا حواس پرتی غیر ضروری نشان می دهد.

1.عدم پیچیدگی در طراحی حجمی ساختمان ویلایی مدرن

طراحی یک ویلای مدرن یاجتناب از پیچیدگی های زندگی روزمره ما را ارائه می دهد. در دنیایی که اغلب با پیچیدگی‌هایش احساس می‌کنید، سادگی یک ویلای مدرن حس  آرامش را به شما می‌دهد. همه چیزهایی که در یک ویلای مدرن پیدا می‌کنید به عناصر ضروری معماری خود یعنی دیوارها، سقف، کف، درها و پنجره‌ها- محدود شده است. در حقیقت پرهیز از سر و صدا و بهم ریختگی است، محوطه ویلا فضایی آرام بخش و دعوت کننده را ارائه می دهد که در آن می توانید واقعاً آرام شوید و در میان هرج و مرج دنیا آرامش پیدا کنید.

2.بی زمانی در سبک ویلا مدرن

یک طراحی خانه ویلایی مدرن واقعا بی زمان است و تاریخ انقضا ندارد. اگر به ساختمان های یک دهه پیش نگاه کنید، نه تنها قدیمی به نظر می رسند، بلکه دارای تزئیناتی هستند که ممکن است برای ویلای جدید شما مناسب نباشد. هر طرح و دکوراسیونی بازنمایی از دوران خود است. با این حال، طرح خانه های ویلایی مدرن عاری از چنین محدودیت هایی هستند. از سوی دیگر، اگر ساختمان ها و ویلاهای دهه 40 یا 50 را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که تنها با چند سطل رنگ و مقداری نظافت، به راحتی می توان آنها را به ویلاهای نوساز تبدیل کرد. این بی زمانی یکی از ویژگی های تعیین کننده طرح ویلاهای مدرن است.

به طور کلی در ساخت ساختمان هاس مدرن، هیچ تزئینی وجود ندارد که آنها را به یک دوره زمانی خاص گره بزند. در عوض، تمرکز بر ارائه اصول معماری و زیبایی شناسی به شیوه ای مجلل و ماندگار است. در نتیجه، ویلای مدرن جذابیتی بی‌سابقه دارند که برای سال‌های آینده جذاب و شیک باقی خواهند ماند.

3.عدم پیچیدگی در پلان طراحی معماری ویلا به سبک مدرن

پلان های ویلایی مدرن با سادگی و سهولت درک مشخص می شوند. ارتباطات منطقی و واضح در چیدمان ویلا، درک آن را برای همه آسان می کند. فرم ویلاهای مدرن خالص و بی آلایش و با پروفیل های سقفی ساده است. مواد و جزئیات استفاده شده در ساخت آنها با دقت ترکیب شده اند تا پیچیدگی را به حداقل برسانند. در نتیجه، ذهن بدون زحمت طرح را درک می کند و جایی برای اضطراب ناشی از عدم شناخت باقی نمی گذارد.

وقتی وارد یک ویلای مدرن می‌شوید، تجربه رهایی بخش است، فارغ از هرگونه تنشی که ممکن است از تلاش برای درک چیدمان آن ناشی شود. طراحی ساده به شما آرامش می دهد و به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه حواس پرتی غیر ضروری از فضا لذت ببرید.

4.اقتصادی بودن ویلاسازی مدرن

هنگامی که با دقت و به کارگیری اصول ساختمانی مدرن از جمله تکنیک های مدیریت پروژه و ساخت و ساز، مدیریت بودجه و هزینه و غیره طراحی شود، می توان یک ویلای مدرن با هزینه قابل توجهی کمتر در مقایسه با ویلاهای مشابه ساخته شده در سبک های دیگر ساخت. با تمرکز بر هندسه خالص و اجتناب از تزئینات بیش از حد، فرصت‌های کاهش هزینه‌ها پدید می‌آیند که امکان ایجاد یک ویلای باشکوه و در عین حال مقرون به صرفه را فراهم می‌کند. گروه معماری مجرب ما از دانش و تخصص لازم برای دستیابی به این موفقیت برخوردار است.

علاوه بر این، ویلاهای مدرن به گونه ای طراحی شده اند که در دراز مدت نیز مقرون به صرفه باشند. آنها با در نظر گرفتن بهره وری انرژی ساخته شده اند که منجر به کاهش مصرف انرژی در طول عمر آنها می شود. علاوه بر این، رویکرد حداقلی و پایدار آنها به طور قابل توجهی هزینه های تعمیر و نگهداری را در طول زمان کاهش می دهد. علاوه بر این، این ویلاها دارای تأثیرات زیست محیطی بسیار کمتری هستند و با شیوه های دوستدار محیط زیست هماهنگ هستند و سبک زندگی سبزتری را ترویج می کنند.

5.دیزاین داخلی ساده ویلا مدرن 

یکی دیگر از ویژگی های بارز طراحی مدرن ویلا، مفهوم طرح رایگان است که در ابتدا توسط لوکوربوزیه معرفی شد. پلان رایگان مستلزم داشتن حداقل دیوارها در داخل ساختمان است که مزیت قابل توجهی را برای کسانی که از انعطاف پذیری تغییر فضای داخلی ویلا لذت می برند ارائه می دهد. این ویژگی امکان تغییرات آسان در چیدمان فضایی را فراهم می کند و امکان جابجایی مبلمان مانند مبل، تلویزیون و اتاق نشیمن را بدون تحمیل هزینه های اضافی فراهم می کند. در نتیجه می توان فضای داخلی ویلا را بدون زحمت تازه و متحول کرد و هر گونه حس یکنواختی را از بین برد و فضای زندگی پویا را ارتقا داد.

6.طراحی گیرا

در هر نما، ساختمان یا تصویر یک پیام پنهان نهفته است. ما  معتقدیم که ماهرترین طراحان درک عمیقی از زبان بصری و پیام ذاتی هر عنصر بصری دارند. این عناصر به عنوان پیام رسان به چشم بیننده عمل می کنند. در اینجا دوباره، یک ویژگی ناشی از سادگی ویلا سبک مدرن اغلب نادیده گرفته می شود: سادگی بصری. با حذف عناصر منحرف کننده، سادگی بصری تاثیر و قدرت پیام های منتقل شده توسط ساختمان را افزایش می دهد. در نتیجه، پیام اثر معماری با وضوح و قدرت به بیننده نفوذ می کند، فارغ از هرگونه تداخلی که ممکن است اثر آن را کمرنگ کند.

7.طراحی هوشمند ویلای مدرن

طراحی ویلای مدرن توسط معمارن و سازندگان نیازمند توجه دقیق به تمام مراحل مربوط به بهره وری انرژی است. این تضمین می کند که سازندگان و پیمانکاران فرعی می توانند به طور موثر این اقدامات را در راستای طراحی ویلای مدرن اجرا کنند. پارامترهای متعدد طراحی ویلا به سبک مدرن مستحق توجه ویژه سازندگان است و آنها باید این پارامترها را بر این اساس به طراحان منتقل کنند.

انتخاب محیط محلی نقش تعیین کننده ای در شکل گیری طراحی ویلای مدرن دارد. آب و هوای منطقه ای که قرار است ساختمان ویلایی مدرن در آن ساخته شود به طور قابل توجهی بر روند طراحی تاثیر می گذارد. عواملی مانند سطوح عایق، گردش هوا، استراتژی های کنترل رطوبت، فرصت های روشنایی روز و عناصر مختلف طراحی دیگر باید در مرحله برنامه ریزی به دقت در نظر گرفته شوند. با ادغام این ملاحظات، می توان یک ویلای مدرن با طراحی خوب ایجاد کرد که بهره وری انرژی را به حداکثر رسانده و با محیط اطراف خود هماهنگ باشد.

8.مدلسازی انرژی در طرح ویلاهای مدرن

در طراحی مدرن ویلایی استفاده از مدل سازی انرژی ضروری است. در مرحله طراحی، باید از نرم افزار مدل سازی انرژی برای محاسبه مصرف انرژی خانه استفاده شود. این تضمین می کند که انرژی خالص موجود، عملکرد ساختمان و هزینه ساخت را به طور موثر متعادل می کند. توجه به این نکته مهم است که مدل سازی انرژی تخمینی از مصرف انرژی را ارائه می دهد.

فرآیند مدل سازی انرژی در طرح خانه های ویلایی مدرن شامل شناسایی مقرون به صرفه ترین نقاط و تعیین ترکیبی از اقدامات صرفه جویی در انرژی است که منجر به بالاترین سطح صرفه جویی می شود. این جنبه در طراحی یک ویلا مدرن بسیار ارزشمند است. با این حال، ارزش اذعان دارد که تعیین دقیق هزینه خالص منابع مختلف انرژی به دلیل درجات مختلف نوسان آنها در طول زمان چالش برانگیز است. با استفاده از مدل سازی انرژی، طراحان می توانند بهره وری انرژی یک ویلای مدرن را بهینه کنند و به ساخت و ساز پایدارتر و اقتصادی تر کمک کنند.

همچنین مدلسازی انرژه در طراحی ویلاهای مدرن این داده را به طراح می دهد تا از تجهیزات تهویه مطبوع داخل ویلا با بالاترین بازده و در عین حال اقتصادی ترین حالت را در نظر بگیرد تا از خرید تجهیزات تهویه مطبوع با ظرفیت های بالا نه تنها مصرف برق را بیشتر می کند بلکه از ظرفیت بهینه دستگاه ها استفاده کمتری می شود.

عایق بندی ویلا در طراحی ویلاهای مدرن

در طرح ویلاهای مدرن، اولویت بندی عایق کاری از اهمیت بالایی برخوردار است. عایق بندی مناسب به عنوان یک اقدام مقرون به صرفه برای صرفه جویی در انرژی عمل می کند. با تکیه بر مفهوم مدل سازی انرژی که قبلا ذکر شد، می تواند به بهینه سازی سطح عایق برای سقف، دیوارها و کف ویلا کمک کند.

در بخش ویلا سازی مدرن، پنجره ها یک عنصر حیاتی هستند. پنجره های دوجداره معمولا برای جلوگیری از خروج گرما در فصول سرد و حفظ دمای خنک تر در فصول گرم طراحی و نصب می شوند. پیشرفت در فناوری پنجره به سرعت در حال پیشرفت در زمینه طراحی مدرن ویلا است. بسته به آب و هوای خاص، پنجره های پیشرفته ممکن است از پیکربندی های دو جداره یا حتی سه جداره تشکیل شده باشد که بهره وری بهینه انرژی را برای ویلا تضمین می کند.

سوالات متداول

ابتدا شما از طریق شماره ثبت شده تماس می گیرید یا از طریق پنجره مشاوره درخواست خود را ثبت می نمایید. با توجه به اطلاعات داده شده در رابطه با شرایط پروژه طراحی و ساخت ویلا کارشناسان مبلغ پیشنهادی را به شما ارایه می دهند. برای شروع طراحی ویلای مدرن شما موظف هستید قسمتی از هزینه طراحی را به صورت پیش پرداخت واریز کرده و سپس معماران پروژه طراحی خانه ویلایی مدرن شما را شروع می کنند.

در رابطه با ساخت ویلای مدرن طبیعتا هر چه بودجه ی بیشتری داشته باشید ویلایی لوکس تر و لاکچری تر خواهید داشت. اما در رابطه با طراحی ویلا در شرکت معماری زال این فرایند کمی متفاوت تر است. 

گام به گام طراحی ویلا مدرن در شرکت معماری زال همراه با کارفرمایان انجام می شود به طوری که مبلغ دیزاین ویلا مدرن به همین روند پرداخته می شود. واضح است که هزینه طراحی معماری ویلا با هزینه صفر تا صد طراحی ویلای مدرن (طراحی معماری،سازه،تاسیسات و فاز دو) کاملا متفاوت است.بنابراین شما هر چقدر برای طراحی ویلای مدرن خود هزینه بیشتری کنید طرحی دقیق تر با جزئیات اجرایی بیشتری دریافت خواهید کرد.

شرکت معماری زال موظف است که در کوتاه ترین زمان ممکن، طرح ویلای مدرن رویایی شما را ارائه دهد. زمان طراحی ویلا به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل تغییرات جزئی و کلی طرح ویلا توسط کارفرما می باشد که نمی توان برای آن مقدار دقیقی محاسبه کرد. اما طرح اولیه ویلا مدرن که توسط معماران انجام می شود حداکثر 20 الی 30 روز کاری می باشد.

لازم به ذکر است که اگر بعد از 30 روز کاری شرکت معماری زال به هر دلیلی ناتوان در ارائه نقشه طراحی ویلای مدرن شد، طبق قرار داد موظف به پرداخت جریمه به کارفرما می شود.

هزینه طراحی ویلای مدرن به عوامل زیادی بستگی دارد و نمی توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. در واقع یکی از مهم ترین عاملی که در طراحی ویلا مدرن تاثیر می گذارد سلیقه و درخواست های کارفرما می باشد. زیرا هزینه یک طراحی ویلای لوکس و لاکچری با هزینه طراحی خانه ویلایی ساده کاملا متفاوت است.

برای آگاهی از طراحی ویلا مدرن خود کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته و با ذکر شرایط طرح ویلای خود، مبلغ طراحی ویلا به شما اعمال خواهد شد.

پس از تایید طرح ویلای مدرن توسط کارفرما از طریق رندرهای گرفته شده از پروژه،با یک پورتفولیو معماری تمامی عناصر و متریال به کار رفته در تمامی بخش های طراحی ویلا مدرن معرفی شده و در صورت لزوم کدهای رنگی برای اجرای دقیق تر طرح داخلی در این دفترچه به شما ارایه می شود تا حداکثر دقت در اجرای پروژه را به شما بدهد.

در نهایت پورتفولیو طراحی ویلای مدرن از طریق ایمیل یا واتساپ به کارفرما تحویل داده می شود.

بله،شرکت معماری زال با داشتن یک تیم کاملا مجهز در تمامی شاخه های ساختمانی از قبیل اجرای نما،سازه،برق تاسیات، طراحی داخلی و… در تمامی مراحل اجرا همراه با کارفرمایان خواهند بود و در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین بالاترین کیفیت و دقت پروژه شما را به اتمام می رسانند و تمامی خدمات انجام شده را طبق قرار داد به مدت سه ماه گارانتی می کنند.

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com