از طراحی تا اجرای رویای شما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در زمینه طراحی ویلا کلاسیک و اجرای انواع پروژه های ساختمانی است. زالارک پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرا با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

طراحی ویلا کلاسیک به سبک گروه معماری زال

گام به گام طراحی و اجرا ویلا همراه با شما

اولین گام در طراحی یک ویلا متراژ و بررسی زمینی می باشد که قرار است ویلای رویایی شما را در آنجا بنا کنیم.متراژ زمین شما به ما کمک می کند که برای طراحی معماری ویلا و همچنین طراحی محوطه  یک برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم و بدانیم چه محدودیت هایی در طراحی داریم تا قبل از شروع ساخت ویلا تمامی مشکلاتی که ممکن است در آینده برای پروژه پیش بیاید را شناسایی کنیم در نتیجه در زمان اجرا بهینه ترین روش ها را انتخاب کنیم. 

قبل از شروع طراحی ویلا لازم است که کارشناسان ما یک برداشت دقیق از زمین پروژه شما داشته باشند.تا تمامی مشکلاتی که ممکن است در روند طراحی و ساخت ویلای شما به وجود بیاید را به شما اطلاع دهند تا برنامه ریزی دقیق تری برای هزینه هایتان داشته باشید.  

تفاوت طراحی ویلا با گروه معماری زال

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

zalarc icon 1

مدل سازی دقیق طراحی ویلا

متخصص در تمام رشته های ساختمان

طراحی 3d با بالاترین جزئیات گرافیکی

حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

متعهد به کارفرما

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک ترکیبی هماهنگ از شکوه، عظمت و اصالت دارد و در واقع سبک طرح ویلا کلاسیک برای کسانی که به دنبال فضاهای زندگی مجلل هستند مناسب است. طرح ویلا کلاسیک ریشه در دوران رنسانس دارد، در خلق شاهکارهای معماری وسیعی مانند موزه ها و کلیساها تحسین بی‌نظیری را برانگیخت. زیبایی ویلاهای کلاسیک  با شکوه الهام گرفته از معماری روم و یونان باستان می باشد. حتی در دوران معاصر، سبک طراحی نمای کلاسیک ساختمان همچنان نقطه کانونی اصلی در طراحی خانه های وسیع و مجلل، به ویژه ویلا کلاسیک لوکس است.

ویلا یک طبقه کلاسیک

پس از افول امپراتوری وسیع روم در قرن سوم پس از میلاد، خانه‌های ویلایی نجیب رومی خراب شد و ویرانه‌های متروکه به عنوان برای ذخیره‌سازی کشاورزی و غلات مورد استفاده قرار گرفت. در برخی موارد، کشیشان مسیحی این بناهای باشکوه را به صومعه‌ها و مکان‌های عبادت تغییر دادند. با این حال، در دوران رنسانس بود که این سبک معماری احیا شد و محبوبیت خود را دوباره به دست آورد.

ویلای کلاسیک کوچک

اهمیت طراحی ویلا به سبک کلاسیک

طراحی ویلای لوکس به افراد این امکان را می دهد که شخصیت منحصر به فرد خود را بروز دهند و سلیقه و نیازهای خاص خود را برآورده کنند. در میان سبک‌های مختلف معماری،طراحی ویلا کلاسیک به عنوان یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها به شمار می‌رود که تجربه زندگی مجلل و باشکوهی را به ساکنان ارائه می‌دهد. این طرح ویلا کلاسیک که پایه و اساس بسیاری از سبک های معماری دیگر است، با باز بودن در هر چهار طرف مشخص می شود و به نور طبیعی کافی اجازه می دهد تا شکوه ویلا کلاسیک لوکس را افزایش دهد. شرکت زالارک در پاسخ به محبوبیت روزافزون ویلاهای کلاسیک، درک جامعی از ویژگی ها، مراحل و اصول نهفته در این طراحی زیبا ویلایی را به مشتریان محترم ارائه می دهد.

ویلا کلاسیک یک طبقه

 ویژگیهای مهم طرح ویلا های کلاسیک

1.به کار بردن تقارن در طرح ویلا کلاسیک

طرح ویلا کلاسیک حس هماهنگی و نظم دقیق را در خود دارد که در هر جنبه از ترکیب آن مشهود است. برای اینگونه طراحی دکوراسیون داخلی منازل از فرش‌ها و مبلمان گرفته تا نقاشی‌هایی که دیوارها و سقف‌ها را تزیین می‌کنند، همه چیز به دقت متعادل شده و زیبایی زیادی را در طراحی ویلا کلاسیک ایجاد می‌کند.

ویلا کلاسیک دوبلکس

در حالی که برخی از افراد ممکن است سبک های مدرن و تلفیقی را به دلیل تمایل به تنوع ترجیح دهند، سبک طراحی ویلا نئوکلاسیک برای کسانی که به دنبال حس آرامش و تجملات هستند، پاسخ می دهد. اگر در محیط ویلاهای کلاسیک احساس راحتی و آرامش بیشتری می کنید، بدون شک، ساخت ویلای لوکس کلاسیک بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

ویلا دوبلکس کلاسیک

2.ایجاد حاشیه‌های نرم در نما و داخل 

در طراحی سنتی، اولویت به سمت اجتناب از زوایای تیز و استفاده از خطوط منحنی ونرم است. طراحی ویلا کلاسیک اغلب با این خطوط روان همراه است و حس آرامش و لوکس بودن را در دکور داخلی ایجاد می کند.

در فضای داخلی ویلا، مبلمان و کوسن‌ها گرما و لطافت را تراوش می‌کنند و عمداً از لبه‌های تیز اجتناب می‌کنند. کوسن ها نقش برجسته ای در این نوع دکور دارند و به ایجاد فضای کلاسیک در کل فضا کمک می کنند.

طرح ویلا کلاسیک.

هنگام طراحی ویلاهای کلاسیک،از رنگ های جسورانه و پر جنب و جوش مانند ویلاهای مدرن استفاده نمی شود. در عوض، رویکرد محافظه‌کارانه‌تری اتخاذ می‌شود و از پالتی از رنگ‌های خنثی استفاده می‌شود. این رنگ های خنثی احساس ظرافت، رسمی بودن، قابلیت اطمینان و قدرت را القا می کند. از جمله رنگ های رایج در طراحی ویلا کلاسیک می توان به مشکی، سفید، قهوه ای شیری، برنزی و طلایی اشاره کرد.

3.استفاده از چوب برای دکوراسیون داخلی

در فضای داخلی ویلا کلاسیک مانند طراحی دکوراسیون خانه های لوکس، چوب و عناصر چوبی نقش برجسته ای دارند. استفاده از رنگ‌های قهوه‌ای گرم و ترکیب انواع چوب مانند نرده‌ها، پشت بام‌ها و نمای ساختمان، فضایی دلپذیر و جذاب را ایجاد می‌کند. این استفاده هماهنگ از چوب در ویلا کلاسیک، فضا را با حس گرما القا می کند و فضایی دنج و راحت را در آن ایجاد می کند.

4.استفاده از فرش‌های سنتی 

در دکوراسیون داخلی ویلاهای کلاسیک، فرش دستباف و سنتی حرف اول را می زند.در طراحی ویلا کلاسیک معمولاً استفاده از فرش های ساخته شده با مواد مصنوعی مانند نخ های پلاستیکی اجتناب می کنند. در عوض، به جذابیت و مهارت بی‌انتها فرش‌های دست‌بافت که با ماهیت اصیل و که با طرح ویلا کلاسیک همخوانی دارد، اولویت داده می‌شود.

5.طرح و الگو‌ ویلاهای کلاسیک

ویژگی ویلا کلاسیک استفاده برجسته از طرح های چهارخانه، راه راه و گلدار در هر دو قسمت داخلی و خارجی ویلا است. این الگوها یک حس متمایز به زیبایی کلی طرح ویلا کلاسیک اضافه می کند.

هنگام تمرکز بر طراحی داخلی ویلای کلاسیک، پرده ها و پارچه هایی با راه راه های ظریف در آن گنجانده شده است. علاوه بر این، پارکت‌های مورد استفاده در این فضاها دارای طرح‌های منظم و حساب‌شده هستند که به فضای کلی متقارن و هماهنگ بودن سبک ویلا کلاسیک کمک می‌کنند.

6.قرنیزها و گچ کاری‌های زیبا در طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک با گچ بری های نفیس و قرنیزهای سنتی تزئین شده اند که جزئیات زیبایی و قدرتمندی را به نمایش می گذارند. انتخاب رنگ های رایج در ویلا کلاسیک لوکس اغلب حول سایه های ظریف سفید و عاج می چرخد.

توجه به این نکته مهم است که در حالی که قرنیزها و گچ کاری ها می توانند عناصر طراحی مدرن را در خود جای دهند، حفظ تعادل برای حفظ زیبایی شناسی طرح ویلا کلاسیک بسیار مهم است. ایجاد این تعادل تضمین می کند که جذابیت و ظرافت بی انتها سبک طراحی ویلا کلاسیک حفظ می شود، حتی در هنگام معرفی لمس های معاصر.

گام های طراحی ویلا کلاسیک

اگر شما به سبک طراحی ویلا دوبلکس کلاسیک با تجملات علاقه زیادی دارید، ناگفته نماند که به یک قطعه زمین بزرگ نیاز دارید. یک منطقه بزرگ،منطقه ای عالی را برای به نمایش گذاشتن عظمتی که برای ویلا کلاسیک رویایی خود متصور هستید، فراهم می کند. هنگامی که قطعه زمین مناسب را فراهم کردید، گام مهم بعدی یافتن شرکتی است که معماران و طراحان آن دیدگاه و ترجیحات شما را به اشتراک بگذارند.

در شرکت طراحی معماری زال ، تیم طراحان ما دارای انعطاف پذیری فکری و خلاقیت بی حد و حصر مورد نیاز برای تبدیل رویاهای شما به واقعیت هستند. کافی است با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. هنگام شروع مرحل طراحی ویلا کلاسیک شما، یک فرآیند کاملاً تعریف شده را دنبال می کنیم که در مراحل زیر آشکار می شود:

مرحله اول : گرفتن ایده برای طراحی 

طراحان زال با دقت ایده های مفهومی مشتری را به نمایش های بصری تبدیل می کنند و طرح های پیش فرضی را ارائه می دهند که چشم انداز مشترک را در بر می گیرد. هنگامی که مشتری از این پیشنهادات ابراز رضایت کرد، فرآیند طراحی نمای ویلا کلاسیک به مرحله بعدی پیش می رود.

مرحله دوم : ایجاد طرح اولیه ویلا 

این مرحله محوری مستلزم ساخت ویلا با داشتن طرح های اولیه و ایجاد نقشه های سه بعدی است که همه آنها به طرز ماهرانه ای توسط معمار ویلا انجام می شود.

مرحله سوم :  طراحی ویلا کلاسیک

 طراحی معماری داخلی ویلا در این مقطع اهمیت دارد. معماران بر ایجاد فضاهای داخلی باز و گسترده تمرکز می کنند که فراتر از محدوده طرح های مسکونی استاندارد است.

مرحله چهارم : دکورسیون داخلی ویلا کلاسیک

متخصصان دکوراسیون زال به سبک کلاسیک وظیفه تعیین کننده طراحی دکوراسیون داخلی ویلا کلاسیک را بر عهده می گیرند. این مرحله تضمین می کند که فضای داخلی طرح ویلا کلاسیک شما به طور یکپارچه با تم سنتی وکلاسیک تکمیل می شود.

مرحله نهایی : محوطه سازی ویلا کلاسیک

 این مرحله بر طراحی محوطه سازی، از جمله ادغام فضاهای سبز و سایر امکانات ضروری ویلا متمرکز است. بر اساس نیاز کارفرما و بودجه، یک طرح جامع تدوین شده است که عناصری مانند طراحی استخر، آلاچیق، مسیرهای پیاده روی، مناطق بازی، طراحی روف گاردن و غیره را در بر می گیرد.

طراحی داخلی ویلا کلاسیک

در طراحی ویلای مدرن و کلاسیک، باید توجه ویژه ای به دو جنبه مهم کرد: چیدمان داخلی با سقف های بلند و اجرای استراتژیک نور مناسب. برای ایجاد فضایی دلپذیر که طراوت و آرامش را در ویلا کلاسیک تراوش می کند، بهینه سازی نور طبیعی خورشید بسیار مهم است. این را کار را در طرح ویلا کلاسیک می توان از طریق ادغام پنجره های بزرگ و بلندی که فضاهای زندگی را به خوبی روشن می کند به دست آورد. همچنین انتخاب رنگ مناسب دیوار در رعایت اصول طراحی ویلا های کلاسیک نقش اساسی دارد. با هماهنگ کردن این عناصر، می توان ویلا کلاسیک لوکس و زیبایی را ساخت که حس آرامش و خوشبختی را به ساکنان خود القا می کند.

دکوراسیون داخلی یک ویلا کلاسیک دارای اهمیت فوق العاده ای است، آن را متمایز می کند و شخصیت منحصر به فرد آن را مشخص می کند. بنابراین نیاز به توجه و بررسی دقیق دارد. گنجاندن عناصر متمایز در طراحی ویلا کلاسیک می تواند زیبایی و لوکس بودن آن را بالا ببرد. در میان جنبه های ضروری که باید روی آن تمرکز کرد، استفاده استراتژیک از نور و شیشه نقشی اساسی در طراحی داخلی ویلا های کلاسیک دارد.در طرح ویلا کلاسیک استفاده از قدرت معماری نور می تواند کیفیت و محیط فضا را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و فضایی جذاب و فریبنده ایجاد کند.

فضاهایی که در طراحی ویلا حتما باید لحاظ شوند شامل موارد :

1.طراحی دکوراسیون نشیمن و پذیرایی برای طرح ویلا کلاسیک

درطرح ویلا کلاسیک، اتاق نشیمن به عنوان بزرگترین و برجسته ترین منطقه در مرکز داخل ویلا کلاسیک قرار می گیرد. در اینجا، ما فرصتی عالی برای به نمایش گذاشتن مبلمان و دکوراسیون کلاسیک داریم و بر ظرافت همیشگی این سبک تاکید می کنیم. مبلمانی که این فضا را تزئین می کند از مواد مجلل و طبیعی مانند چوب گران قیمت ساخته شده است که به لوکس بودن این فضا می افزاید.

دیوارهای اتاق نشیمن دارای ابزارهای نفیس دست ساز و گچ بری است که با یک شومینه طراحی شده به سبک کلاسیک تکمیل شده و زیبایی محیط را بیشتر می کند. برای به حداکثر رساندن کاربرد و لذت، می‌توانیم این اتاق بزرگ را به دو بخش تقسیم کنیم: یک اتاق تلویزیون دنج و یک منطقه پذیرایی شیک. برای کسانی که دوست دارند در محیط ویلای خود سرگرم شوند، می‌توانیم یک میز بیلیارد یا یک بار مجهز برای سرگرمی اضافه کنیم.

به طور کلی، طراحی داخلی ویلا کلاسیک، فضاهای باز و متمایز را در اولویت قرار می دهد، و به هر منطقه اجازه می دهد تا جذابیت خاص خود را به نمایش بگذارد در عین حال به طور یکپارچه با ظرافت کلی طراحی ویلا کلاسیک ترکیب می شود.

2.سبک آشپزخانه در طراحی ویلا کلاسیک

هنگام طراحی آشپزخانه ممبران در ویلا کلاسیک، کابینت های چوبی در مرکز توجه قرار می گیرند و آشپزخانه را در محیطی گرم و دلپذیر تبدیل می کند. یک جزیره مرکزی در آشپزخانه موقعیت استراتژیک دارد و نه تنها به عنوان یک فضای کاری عمل می کند، بلکه به عنوان یک منطقه لذت صرف یک صبحانه را دو برابر می کند. برای داشتن ظاهری یکپارچه و منسجم، درها و تاج های روی کابینت ها به دقت از همان چوب ساخته شده اند.

برای دستیابی به یک ظاهر کلاسیک نفیس، ترکیبی از چوب سفید برای کابینت ها با لمس ظریف سنگ مرمر روی زمین یا دیوارها هماهنگی زیبایی دارد. این ترکیب مواد، ظرافت و جذابیت جاودانه را به آشپزخانه اضافه می کند و فضایی را ایجاد می کند که هم عملکرد و هم زیبایی شناسی را در هماهنگی کامل به نمایش می گذارد.

3.طراحی دکوراسیون اتاق خواب ویلا کلاسیک

در حوزه طراحی داخلی اتاق ویلا کلاسیک، نقطه کانونی بدون شک به تخت تعلق دارد. اتاق خواب‌های کلاسیک اغلب دارای تخت‌های چوبی بزرگی هستند که با کنده کاری‌های پیچیده تزئین شده‌اند و حس مجلل و پیچیدگی را دز طرحی ویلا کلاسیک تداعی می‌کنند. مبلمان اتاق خواب به طور هماهنگ طرح رنگ اتاق را تکمیل می کند که اغلب با رنگ های طلایی یا کرم تزئین می شود و فضای سلطنتی را بیشتر برجسته می کند.

برای ایجاد فضایی لوکس ودر طرح ویلا کلاسیک، لوسترهای کوچکتر و در عین حال ظریف که به طور خاص برای اتاق خواب طراحی شده اند، فضا را روشن می کنند. این لوسترهای نفیس درخشندگی فریبنده ای از خود تابش می کنند و جذابیت کلی اتاق خواب کلاسیک می افزایند.

4.دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام ویلا های کلاسیک

در طراحی سرویس بهداشتی، ظرافتی ماندگار از طریق استفاده از رنگ‌های سفید و کرم به دست می‌آید. کفپوش مرمر ویژگی بارز  سبک کلاسیک است که عظمت و شکوه ذاتی زیبایی کلی طرح ویلا کلاسیک را به نمایش می گذارد. آینه ها نقش مهمی در افزایش جذابیت کلی حمام ایفا می کنند و آینه های برنزی برای ایجاد حس مجلل و لوکس بودن مورد توجه قرار می گیرند.

در طرح ویلا کلاسیک برای فضای حمام ، وان های بزرگ در مرکز طراحی حمام قرار می گیرند و به شکوه گذشته بازمی گردند. این پایبندی به عناصر کلاسیک تضمین می کند که حمام فضایی از پیچیدگی و شکوه را تراوش می کند و پناهگاهی از لذت را در ویلا کلاسیک ایجاد می کند.

5.طراحی تراس ویلا کلاسیک

ویژگی متمایز سبک طراحی ویلا کلاسیک در تراس های بزرگ آن نهفته است که مناظر خیره کننده ای را ارائه می دهد که عظمت کل ویلا را افزایش می دهد. پشت بام ها به طرز مبتکرانه ای به جان پناه های زیبا تبدیل شده اند و به جذابیت طراحی معماری ویلا کلاسیک می افزایند. طراحی پاسیو یا تراس در این سبک اغلب دارای خطوط نرم و نیمه دایره ای است که ماهیت ویلاهای کلاسیک را بیشتر برجسته می کند. یکی از ویژگی های بارز این طراحی گنجاندن فضای باربیکیو در تراس است که فضایی لذت بخش برای پخت و پز و سرگرمی در فضای باز فراهم می کند. این ترکیب یکپارچه از زیبایی شناسی و عملکرد تضمین می کند که ویلا کلاسیک تجربه ای واقعاً مجلل و فریبنده را برای ساکنان و مهمانان خود ارائه می دهد.

6.در نظر گرفتن سالن ورزش برای طراحی ویلا کلاسیک

سالن ورزشی در طراحی ویلا کلاسیک دارای تناسبات سخاوتمندانه است و با تزئینات و ستون های نفیس که با نمای بیرونی ویلا هماهنگ است، آراسته شده است وبه یک مکان تفریحی برای ساکنان آن ایجاد می کند. به طور معمول، این تسهیلات بزرگ جای خود را در زیرزمین پیدا می‌کند، که به طور متفکرانه در کنار سونا و جکوزی قرار گرفته است و محیطی محتاطانه و خصوصی را به دور از دید مستقیم تضمین می‌کند.

با ادغام دقیق سالن بدنسازی در چیدمان ویلا کلایسک، ساکنین می توانند از فعالیت های تناسب اندام خود در محیطی آرام و مجلل لذت ببرند و لایه دیگری از شکوه و راحتی را به تجربه ویلای کلاسیک اضافه کنند.

7.نورپردازی داخلی ویلا کلاسیک

در طرح ویلا کلاسیک، طراحی نورپردازی با استفاده از لوسترهای کلاسیک برجسنه و دیوارکوب های همسان، ظرافت و تجلل را به نمایش می دهد. این وسایل به دقت از موادی ساخته شده اند که با طراحی لوستر هماهنگ هستند و ظاهری هماهنگ و منسجم را در سراسر فضا تضمین می کنند.

برای برجسته کردن عظمت ویلا، لوسترها به صورت استراتژیک در مرکز دقیق سقف های بلند قرار گرفته اند و جلوه بصری جذابی ایجاد می کنند. به عنوان ویژگی بارز سبک ویلا کلاسیک، طرح نورپردازی تقارن و بی طرفی را در اولویت قرار می دهد و تعادل کلی و جذابیت طراحی داخلی ساختمان ویلایی را افزایش می دهد. این توجه دقیق به جزئیات نور، جذابیت و زیبایی طراحی ویلاهای کلاسیک را بیشتر می کند.

8.طراحی پلان ویلا کلاسیک

پلان ویلا بیشترین اهمیت را زمینه طراحی معماری دارد. در سبک کلاسیک، تمرکز بر رعایت اصول تقارن و تعادل است. هر فضا در داخل ویلای کلاسیک به طور متفکرانه و مشخصی از یکدیگر جدا شده است و در نتیجه چیدمان هماهنگی ایجاد می‌شود.

توجه عمدی به مفهوم فضای خالی و بدون استفاده در پلان ویلا در زمان ساخت و ساز ویلا کلاسیک داده شده است که به عنوان مکان های ایده آل برای ساعت های ایستاده و مجسمه های باشکوه عمل می کند. این عناصر به خوبی قرار گرفته اند، جلوه ای از جذابیت و شکوه سلطنتی را به طراحی کلی می افزایند و عظمت ویلای کلاسیک را افزایش می دهند و ساکنان و بازدیدکنندگان آن را مجذوب خود می کنند.

سوالات متداول

ابتدا شما از طریق شماره ثبت شده تماس می گیرید یا از طریق پنجره مشاوره درخواست خود را ثبت می نمایید. با توجه به اطلاعات داده شده در رابطه با شرایط پروژه طراحی و ساخت ویلا کلاسیک خود کارشناسان مبلغ پیشنهادی را به شما ارایه می دهند. برای شروع طراحی ویلا کلاسیک شما موظف هستید قسمتی از هزینه طراحی را به صورت پیش پرداخت واریز کرده و سپس معماران پروژه طراحی ویلای مورد نظر شما را شروع می کنند.

در رابطه با ساخت ویلا کلاسیک طبیعتا هر چه بودجه ی بیشتری داشته باشید ویلایی لوکس تر و لاکچری تر خواهید داشت. اما در رابطه با طراحی ویلا در شرکت معماری زال این فرایند کمی متفاوت تر است. 

گام به گام طراحی ویلا در شرکت معماری زال همراه با کارفرمایان انجام می شود به طوری که مبلغ طراحی ویلا به همین روند پرداخته می شود. واضح است که هزینه طراحی معماری ویلا با هزینه صفر تا صد طراحی ویلا کلاسیک (طراحی معماری،سازه،تاسیسات و فاز دو) کاملا متفاوت است.بنابراین شما هر چقدر برای طراحی ویلای کلاسیک خود هزینه بیشتری کنید طرحی دقیق تر با جزئیات اجرایی بیشتری دریافت خواهید کرد.

شرکت معماری زال موظف است که در کوتاه ترین زمان ممکن، طرح ویلای کلاسیک رویایی شما را ارائه دهد. زمان طراحی ویلا کلاسیک به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل تغییرات جزئی و کلی طرح ویلا توسط کارفرما می باشد که نمی توان برای آن مقدار دقیقی محاسبه کرد. اما طرح اولیه ویلا کلاسیک که توسط معماران انجام می شود حداکثر 20 الی 30 روز کاری می باشد.

لازم به ذکر است که اگر بعد از 30 روز کاری شرکت معماری زال به هر دلیلی ناتوان در ارائه نقشه طراحی ویلا کلاسیک شد، طبق قرار داد موظف به پرداخت جریمه به کارفرما می شود.

هزینه طراحی ویلا کلاسیک به عوامل زیادی بستگی دارد و نمی توان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. در واقع یکی از مهم ترین عاملی که در طراحی ویلا کلاسیک تاثیر می گذارد سلیقه و درخواست های کارفرما می باشد. زیرا هزینه یک طراحی ویلای لوکس و لاکچری با هزینه طراحی خانه ویلایی ساده کاملا متفاوت است.

برای آگاهی از طراحی ویلا کلاسیک خود کافی است با کارشناسان ما تماس گرفته و با ذکر شرایط طراحی ویلای خود، مبلغ طراحی ویلا به شما اعمال خواهد شد.

پس از تایید طرح ویلا کلاسیک توسط کارفرما از طریق رندرهای گرفته شده از پروژه،با یک پورتفولیو معماری تمامی عناصر و متریال به کار رفته در تمامی بخش های طراحی ویلا کلاسیک معرفی شده و در صورت لزوم کدهای رنگی برای اجرای دقیق تر طرح داخلی در این دفترچه به شما ارایه می شود تا حداکثر دقت در اجرای پروژه را به شما بدهد.

در نهایت پورتفولیو طراحی ویلا کلاسیک از طریق ایمیل یا واتساپ به کارفرما تحویل داده می شود.

بله،شرکت معماری زال با داشتن یک تیم کاملا مجهز در تمامی شاخه های ساختمانی از قبیل اجرای نما،سازه،برق تاسیات، طراحی داخلی و… در تمامی مراحل اجرا همراه با کارفرمایان خواهند بود و در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین بالاترین کیفیت و دقت پروژه شما را به اتمام می رسانند و تمامی خدمات انجام شده را طبق قرار داد به مدت سه ماه گارانتی می کنند.

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com