از طراحی تا اجرای رویای شما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی و پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرا با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

برای ساخت ویلای خود، چه سبکی را در نظر دارید؟

ساخت خانه های ویلایی

ساخت ویلای مدرن

مراحل ساخت ویلا از صفر تا صد

ساخت ویلای کلاسیک

سازنده ویلا

ساخت ویلا دوبلکس

ساخت ویلا لوکس

ساخت ویلا کوچک

ساخت ویلا باغ

ساخت ویلا چوبی

طراحی ویلا در شیب

ساختمان سازی با گروه معماری زال

روند طراحی و اجرا با شرکت زال چگونه است

بازدید از پروژه قبل از شروع ساختمان سازی یک فرآیند بسیار حیاتی و کلیدی هم برای طراحی و هم اجرای یک پروژه ساختمانی است. بازدید از پروژه به منظور ارزیابی وضعیت فیزیکی ساختمانی که قرار است ساخته شود، پیشرفت کارها، و اطمینان از تطابق با استانداردها و نقشه‌های فنی صورت می‌گیرند. در طول بازدید، مهندسان و کارشناسان مربوطه ابعاد مختلف پروژه را برررسی خواهند کرد تا از وقوع هرگونه مشکلات احتمالی در طول ساخت جلوگیری شود تا از اجرا و طراحی با بالاترین کیفیت ممکن اطمینان حاصل کنند.

buildhig with zalarc3 

تفاوت طراحی ویلا با گروه معماری زال

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

zalarc icon 1

مدل سازی دقیق برای ساخت و اجرا

متخصص در تمامی رشته های ساختمان

طراحی 3d نما با بالاترین جزئیات گرافیکی

حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

متعهد به کارفرما

ساخت ویلا|ساخت و ساز ویلا

اگر بگوییم ویلاسازی در سال های اخیر محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده است اغراق نکرده ایم. ساخت ویلا نشان دهنده یک پروژه جذاب برای صاحبان املاک و پیمانکاران است که مزایای اقتصادی زیادی را به طرفین ارائه می دهد. اگر در حال مطالعه این صفحه هستید، به احتمال زیاد به ساخت ویلا، چه برای استفاده شخصی و چه به عنوان سرمایه گذاری، فکر می کنید که می خواهیم اطلاعات زیادی را در مورد بهرین روش ساخت ویلا به شما ارائه دهیم.

 

ساخت ویلا با بلوک سیمانی

 

ویلا به عنوان پناهگاهی است که افراد در آن به دنبال آرامش و اوقات فراغت هستند. اقامت در ویلا حس آرامش را به ساکنان آن القا می کند و آن را به گزینه ای ایده آل برای کسانی تبدیل می کند که مشتاق فرار از هیاهوی شهری و آلودگی صوتی در طول تعطیلات خود هستند.

قبل از شروع شناخت فرایند ساخت و ساز ویلا، فاکتورهای متعددی وجود دارد که باید به دقت در نظر گرفته شود و انتخاب یک شرکت مناسب که صفر تا صد ویلا سازی را با قیمت و تعهد مناسب انجام دهد در میان آنها مهم است. چه چشم انداز روشنی برای طراحی ویلای خود داشته باشید و چه صرفاً می خواهید پروژه خود را به اتمام برسانید، توصیه می شود شرکتی را درگیر کنید که تاکید ویژه ای بر مدیریت بودجه دارد تا به کاهش هزینه ها در ساخت خانه ویلایی به شما کمک کند.

 

ساخت خانه ویلایی بدون ستون

 

ساخت ویلا مجموعه ای منحصر به فرد از چالش ها را به همراه دارد و کمبود دانش یا مدیریت ناکافی سازنده ویلا می تواند منجر به هزینه های قابل توجهی برای صاحبان ملک شود. نقشه ساخت ویلا ایده ای است که در مقاطع مختلف زندگی به ذهن بسیاری از افراد می رسد.

برای رسیدن به ویلای رویایی خود، بسیار مهم است که مراحل ساخت ویلا از صفر تا صد را به یک تیم مجرب و حرفه ای بسپارید تا اطمینان حاصل شود که کاملاً با چشم انداز سلیقه شما مطابقت دارد. دستیابی به بهترین نتایج از ساخت ویلای شما به این همکاری متکی است.

ساخت خانه ویلایی شامل چندین مرحله و ملاحظات حیاتی است که قبل از عقد قرارداد با پیمانکاران یا شرکت های ساختمانی باید از آنها به خوبی مطلع باشید.

طراحی و ساخت ویلا، یا فرآیند گسترده تر توسعه ویلا، معمولاً شامل دو مرحله اساسی است: طراحی و اجرا. این بدان معنی است که کار ساخت و ساز ویلا تنها زمانی می تواند شروع شود که طرح ساخت خانه ویلایی نهایی شود و تمام جنبه هاب نقشه اجرایی ویلا با دقت طراحی شده باشند.

مدیریت کارآمد هزینه های مرتبط با ساخت ویلا با تصمیم گیری آگاهانه در هنگام انتخاب و تهیه مصالح و همچنین انتخاب یک مجری ساخت ویلا شایسته و با تجربه قابل دستیابی است. با این حال، تشخیص این نکته ضروری است که کیفیت مواد و طرز کار آن ها باید دست به دست هم بدهند. نادیده گرفتن هر یک از جنبه ها می تواند کیفیت کلی ساخت و ساز ویلا را به خطر بیندازد.

 

ساخت ویلا در تهراندشت

 

خرید ویلا یا ساخت ویلا

یک مشکل رایج که اغلب با صاحبان ویلاهای بزرگ با آن مواجه می‌شوند این است که آیا یک ویلای موجود را بخرند یا فرآیند ویلا سازی را از ابتدا آغاز کنند. پاسخ به این سوال به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین آنها اهداف خاص شما برای ویلا است.

اگر شما مستلزم داشتن ویلایی هستید که به طور منحصر به فرد متناسب با سلیقه و کارایی شما باشد، پس مسیر ساخت ویلا انتخاب ایده آلی است. با این حال، مهم است که بدانیم انتخاب فرایند صفر تا صد ویلا سازی مستلزم تعهد مالی در طول مدت پروژه است. با توجه به نوسانات احتمالی قیمت و هزینه های پیش بینی نشده برای ساخت و ساز ویلا ، داشتن بودجه کافی ضروری است تا اطمینان حاصل شود که می توانید هر گونه هزینه اضافی را که ممکن است ایجاد شود، مانند خرید مواد جدید، پوشش دهید.

برای افرادی که بودجه ثابتی را برای مراحل ساخت ویلای خود اختصاص داده اند، ممکن است عاقلانه باشد که ویلاهای موجود در بازار را که با پارامترهای مالی آنها همخوانی دارد، بررسی کنند.

تصمیم بین ساخت ویلا و خرید ویلا آماده در نهایت به سلیقه و انتخاب شخصی شما بستگی دارد. هیچ پاسخ قطعی در مورد اینکه کدام گزینه بهتر است وجود ندارد، زیرا تا حد زیادی به ترجیحات و سلیقه شما به عنوان مالک ویلا بستگی دارد.

علاوه بر این، اگر زمان بسیار مهم است یا اگر ترجیح می دهید پیچیدگی های اداری و نظارت بر ساخت و ساز ویلا را دور بزنید، خرید یک ویلا از قبل ساخته شده می تواند انتخاب مناسب تری باشد. از طرف دیگر، می توانید کل فرآیند طراحی و ساخت ویلا را به یک تیم حرفه ای بسپارید و خود را از دخالت مستقیم در مراحا ساخت ویلا و کارهای اداری دریغ کنید.

شناخت ویژگی‌های زمین مناسب برای ساخت ویلا

همانطور که قبلا ذکر شد، ویلا به عنوان پناهگاه آرامش و امنیت در نظر گرفته شده است. انتخاب مکان ساخت ویلا نقش اساسی در ایجاد این فضای مطلوب دارد. از جمله دلایل قانع‌کننده‌ای که مالکان ویلا را برای شروع پروژه‌های ویلاسازی تشویق می‌کند، تمایل به رهایی از زندگی یکنواخت شهری است. در محیط های شهری امروزی، روزمرگی اغلب با سطوح بالای آلودگی هوا، اختلالات صوتی و ترافیک همراه است. افراد در جستجوی دوری و استراحت از چنین شرایطی، به محیط‌های آرامی روی می‌آورند که آرامش و فرصت دوری از هرج و مرج را ارائه می‌دهند.

پروژه های ساخت خانه ویلایی را می توان در مناطق مختلف کشور، اعم از شمال، جنوب، غرب و یا شرق انجام داد. یکی از نکات ضروری هنگام انتخاب قطعه زمین مناسب، همراستایی آن با نیازهای خاص کارفرما است. به عنوان مثال می توانید در مناطقی مانند دماوند، کردان، لواسان، مناطق شمالی، شهریار، حومه تهران، دشت شهریار، طالقان و غیره اقدام به ساخت ویلا کنید.

مناطق شمالی کشور برای بسیاری جذابیت خاصی دارد. این مناطق که با چشم اندازهای خیره کننده از جنگل ها، دریا و دیگر مناظر طبیعی آراسته شده اند، این پتانسیل را دارند که به طور استثنایی نیازهای کارفرما را برای خلوتگاهی آرام و زیبا برآورده کنند.

هنگام انتخاب قطعه زمین ایده آل برای ساخت ویلا خود، باید چندین فاکتور حیاتی در مراحل ساخت ویلا را در نظر گرفت که شامل:

  1. دید خوب: یک مکان مطلوب باید مناظر دلپذیر و محیطی خوش منظره را ارائه دهد.
  2. آب و هوای خوب: منطقه ای با شرایط آب و هوایی مطلوب در طول سال می تواند تجربه کلی استفاده از ویلا را بهبود بخشد.
  3. ابعاد مناسب: زمین باید دارای ابعادی باشد که برای ساخت ویلا مساعد باشد و اطمینان حاصل شود که محدودیت های مکانی یا حواس پرتی ایجاد نمی کند.
  4. شیب مناسب: توپوگرافی زمین باید شیب مناسبی داشته باشد که امکان زهکشی موثر و پایداری ساختمان را فراهم کند.
  5. دسترسی آسان به شهر: دسترسی راحت به امکانات و خدمات شهری برای یک زندگی راحت ضروری است.

نکات مهم در ساخت ویلا چه چیزهایی است؟

فاز اولیه ساخت ویلا خانه ویلایی، یا هر پروژه ساختمانی در ابعاد مختلف، شامل برنامه ریزی دقیق است. این مرحله شامل برنامه ریزی اساسی و تفصیلی که طراحان، مهندسان ناظر، معماران و گروه های تخصصی مانند استادکاران و کارشناسان تاسیسات همگی در طرح اولیه مشارکت دارند.

پس از مرحله برنامه ریزی، مرحله بعدی در ساخت ویلا، خاکبرداری است. این مرحله مستلزم ترسیم و علامت گذاری دقیق محل ساخت و ساز با استفاده از گچ و ریسمان است که زیر نظر مهندسان و با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات گودبرداری مناسب، پی با توجه به نقشه برای ساخت ویلا گودبرداری می شود.

در ادامه، ساخت و ساز ویلا با ریختن بتن و برپایی اسکلت ساختمان ادامه می یابد. استفاده از بتن مرغوب و مناسب برای اطمینان از استحکام سازه، دوام و مقاومت در برابر بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله ضروری است. انتخاب میلگردهای ارتجاعی که مطابق با الزامات سازه باشد، یکی دیگر از جنبه های حیاتی است که در مراحل ساخت خانه ویلایی معمولاً توسط مهندسین با تجربه تعیین می شود.

مرحله بعدی ویلا سازی شامل دیوار کشی است که در طی آن چارچوب ساختمان، ورودی ها، خروجی ها، سیستم های تهویه و سایر اجزای جدایی ناپذیر به دقت یکپارچه می شوند.

پس از اتمام موفقیت آمیز مرحله دیوار کشی، تمرکز بر اجرای سقف ویلا تغییر می کند و مرحله محوری دیگری در روند ساخت ویلا به پایان می رسد.

ساخت ویلا با قرارداد مدیریت پیمان چیست؟

بیایید به مفهوم قرارداد مدیریت پیمان، به ویژه در زمینه ساخت ویلا بپردازیم. قرارداد مدیریت پیمان در ساخت ویلا مستلزم سپردن کلیه مراحل و مسئولیت های پروژه از آغاز تا اتمام آن به پیمانکار ویلا تعیین شده است.

اساساً ساخت ویلا از طریق مدیریت قرارداد یک رویکرد اجرای پروژه است که در آن یک شرکت یا یک فرد مسئولیت کامل فرآیند صفر تا صد ویلاسازی واقدامات ایمنی را بر عهده می گیرد.

برای شروع ساخت خانه های ویلایی تحت قرارداد مدیریت پیمان ، جلسه اولیه بین مالک ویلا و تیم اجرایی تعیین شده تشکیل می شود. در این جلسه کلیه مراحل ساخت ویلا از صفر تا صد برآورد و هزینه های پروژه محاسبه می شود. متعاقباً، پس از توافق متقابل بین دو طرف – مالک ملک و تیم اجرا – قرارداد رسمی تنظیم می شود. این قرارداد شرایط مورد توافق از جمله محدوده کار و جنبه های مالی پروژه را مشخص می کند. با عقد قرارداد، تیم مجری فعالیت خود را با استفاده از مبالغ از پیش تعیین شده که در قرارداد مشخص شده است، به عنوان چارچوب مالی خود آغاز می کند.

نقشه ساخت ویلا|نقشه اجرایی ویلا

نقشه ساخت ویلا معمولا توسط شرکت طراحی مسئول معماری و مهندسی برای ساخت ویلا طراحی می شود. در حالی که تعداد زیادی طرح ساخت و ساز ویلا از قبل موجود در اینترنت وجود دارد که شامل اندازه ها و سبک های مختلف است، توصیه می شود به این الگوها اعتماد نکنید. تهیه نقشه ساخت و ساز ویلا باید یک فرآیند سفارشی باشد که بر اساس عوامل خاصی مانند موقعیت زمین، شرایط آب و هوایی غالب و سایر ملاحظات خاص سایت تنظیم شود.

استفاده از نقشه های آماده برای ویلا سازی می تواند منجر به مشکلات متعددی شود، از جمله خطر خرابی زودرس ویلا پس از ساخت. برای اطمینان از طول عمر، کارایی و مناسب بودن ویلا، توصیه می‌شود که یک تیم طراحی حرفه‌ای را درگیر کنید که بتواند طرحی متناسب با نیازهای خاص شما و ویژگی‌های منحصربه ‌فرد زمینی که طرح ساخت ویلا در آن قرار دارد، ایجاد کند. این رویکرد شخصی تضمین می کند که طراحی ساخت خانه ویلایی شما نه تنها سلایق زیبایی شناختی شما را برآورده می کند، بلکه در برابر چالش های محیطی نیز مقاومت می کند و به طور موثر به هدف مورد نظر خود عمل می کند.

عوامل تاثیر گذار در طراحی و ساخت ویلا

همانطور که قبلاً بحث شد، طراحی و ساخت ویلا تحت تأثیر عوامل بی‌شماری است که سلیقه شخصی مشتری و بودجه بندی از مهم‌ترین ملاحظات برای ساخت و ساز ویلا است. هنگامی که نوبت به تعیین طراحی ساخت ویلا می رسد، عوامل کلیدی متعددی مطرح می شود، از جمله:

1.تعداد طبقات ساخت ویلا

تعداد طبقات ویلا بر طراحی و دکوراسیون داخلی ویلا تاثیر بسزایی دارد.

2.مدل ساخت خانه ویلایی

سبک معماری انتخاب شده، چه مدرن، چه کلاسیک و یا تلفیقی از سبک های مختلف، زیبایی شناسی کلی ویلا را دیکته می کند و همچنین در بحث هزینه ساخت ویلا بسیار تاثیر گذار است.

3.مصالح ساختمانی ساخت ویلا

انتخاب مصالح ساختمانی هم بر ظاهر و هم در دوام ویلا تأثیر می گذارد که باید به دقت توسط معماران انتخاب شوند.

4.موقعیت جغرافیایی ویلاسازی

موقعیت خاص ویلا با در نظر گرفتن عواملی مانند زمین، شیب و دسترسی، نقش مهمی در طراحی آن دارد.

5.نقش آب و هوا در سلخت ویلا

آب و هوای محل پروژه تصمیمات مربوط به عایق بندی، تهویه و سایر جنبه های حیاتی برای آسایش و بهره وری انرژی را تعیین می کند.

گنجاندن این عوامل در طراحی ساخت خانه ویلایی انتخابی بسیار مهم است، زیرا کمک زیادی به همسویی طراحی با خواسته های مشتری و بهینه سازی موفقیت پروژه می کند.

برای به نتیجه رساندن یک پروژه صفر تا صد ویلا سازی، مشارکت مهندسان عمران و معماری ضروری است. این افراد حرفه ای در کنار طراح ویلا کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که نقشه ساخت خانه ویلایی طبق پیش بینی اجرا می شوند. تامین امنیت یک تیم مجرب از افراد ماهر در مراحل ساخت ویلا بسیار مهم است. تخصص آنها نه تنها به ساختار فیزیکی ویلا کمک می کند، بلکه روند طراحی و ساخت ویلا را تسریع می بخشد، کیفیت ساخت ویلا را افزایش می دهد و دستیابی به نتیجه مطلوب مدل ساخت خانه ویلایی را تسهیل می کند.

ساخت ویلا چه مزایایی دارد؟

ساخت ویلا مزایای متمایزی را به کارفرمایان ارائه می دهد، در درجه اول شامل دو بعد اقتصادی و شخصی است:

  1. کارایی اقتصادی: انتخاب ویلا سازی یک سرمایه گذاری محتاطانه با پتانسیل رشد قابل توجه ارزش ملک و دستاوردهای اقتصادی است. ساخت خانه های ویلایی به عنوان یک سرمایه گذاری مناسب است که اغلب در مقایسه با گزینه های بانکداری سنتی بازده بالاتری را به همراه دارد. اگر زمین مناسب برای ساخت ویلا دارید، شروع پروژه مراحل ساخت خانه ویلایی می تواند یک تصمیم سودآور باشد. توجه به این نکته مهم است که بازار املاک و مستغلات در بسیاری از مناطق، مانند ایران، به مرور زمان قوی و سودآور باقی می ماند.
  2. ایجاد خلوتگاه هایی برای آرامش با توجه به نیازهای شخصی : یک ویلا به عنوان پناهگاهی عمل می کند که محیطی آرام را برای ساکنان و کاربرانش فراهم می کند. این یک فرار ایده آل از شلوغی زندگی شهری را ارائه می دهد و بهشتی از آرامش را ارائه می دهد که در آن می توانید آرامش، آسایش و تجدید قوا پیدا کنید. این مکانی است که می توانید به آن پناه ببرید و حس آرامش را تقویت کنید.
  3. گذراندن اوقات فراغت و سرگرمی: فراتر از مزایای اقتصادی و محیط آرام، ویلا یک محیط همه کاره برای اوقات فراغت و تفریح ارائه می دهد. این یک فضای لذت بخش برای گذراندن زمان با کیفیت با دوستان و خانواده می شود و فرصت هایی برای تفریح کردن و برگذاری مجالس مملو از سرگرمی ایجاد می کند.

چه مراحلی برای ساخت ویلا وجود دارد؟

در واقع، رعایت یک رویکرد استاندارد و صحیح در ساخت خانه ویلایی، نتیجه ای باکیفیت به همراه دارد که امکانات و آسایش استثنایی را به ساکنان آن ارائه می دهد. چنین پروژه هایی که با دقت اجرا می شوند نه تنها دارای ارزش مالی بسیار بالاتری هستند، بلکه آرامش روحی و جسمی فراوانی را برای کسانی که در چنین ویلا هایی سکونت دارند فراهم می کند.

از منظر مهندسی، رعایت دقیق و اجرای تمام اصول مقاوم سازی و طراحی برای ایجاد یک ویلای اصولی و مناسب ضروری است. طرح ساخت ویلا شامل چندین مرحله متمایز است که هر کدام باید به درستی و جامع اجرا شوند. در زیر به این مراحل مهم خواهیم پرداخت.

درک فرآیند مراحل ساخت ویلا برنامه ریزی و نظارت دقیق پروژه ویلاسازی بسیار حیاتی است. چه بر مدیریت پروژه ساخت ویلا نظارت داشته باشید یا یک پروژه نیمه تکمیل شده را در اختیار داشته باشید، داشتن درک کامل از مراحل متوالی مربوط به ساخت خانه ویلایی از اهمیت بالایی برخوردار است. این دانش به شما قدرت می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرید و پیشرفت موفقیت آمیز پروژه مدل ساخت خانه ویلایی خود را تضمین کنید.

ساخت ویلا یک اقدام بسیار مهم است که نیازمند تخصص و تجربه پیمانکاران و شرکت های ساختمانی با سابقه طولانی است. سپردن صفر تا صد ویلا سازی خود به مجری ساخت ویلا بی تجربه می تواند منجر به انبوهی از مسائل مانند مشکلات ساختاری، ریزش مصالح از ساختمان و نتیجه نهایی شود که با نتیجه مورد نظر شما متفاوت است. بسیار مهم است که بدانیم هر تیم پیمانکاری ممکن است رویکرد منحصر به فردی را برای طراحی ساخت ویلا داشته باشد.

 

گروه معماری و مهندسی زال شامل طیف گسترده ای از خدمات اجرایی و ساختمانی را ارائه می دهد که جنبه های مختلف طراحی و ساخت ویلا را در نظر می گیرد. خدمات ما شامل ساخت ویلا کلاسیک، طراحی مدرن ویلا، بازسازی ویلا و همچنین طراحی محوطه ویلا می باشد که همگی متناسب با نیاز مشتریان و متقاضیان محترم ما طراحی می شوند.

در بخش بعدی مراحل ساخت خانه ویلایی را بررسی خواهیم کرد. آشنایی با این مراحل به شما این امکان را می دهد که در طول فرآیند طرح ساخت خانه ویلایی بینشی جامع در مورد مراحل ساخت ویلا به دست آورید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا از مدت زمان ساخت ویلا و همچنین از مراحل ساخت ویلا از صفر تا صد آگاهی کامل را داشته باشید .

سولات متداول ساخت ویلا

قبل از شروع اجرا و ساخت هر پروژه ی ساختمانی یا ویلایی شما نیاز به یک طراحی جامع در تمامی ابعاد ساخت و اجرا از جمله نقشه ی معماری، سازه، برق و تاسیسات می باشد تا خطای ساخت به حداقل برسد و همچنین اجرا به خوبی مدیریت شود به طوری که طراحی هرچه دقیق تر باشد کیفیت اجرا را بالاتر می برد و حتی در بسیاری از مواقع هزینه های ساخت را کاهش می دهد. شرکت مهندسی و معماری زال با طراحی و مدل سازی دقیق تمامی عناصر و متریال، با دقت طراحی را با جزئیات اجرایی به کارفرمایان ارائه می دهد.

در علم مهندسی، پروژه ساختمان سازی شامل فرایند های پیچیده ای می باشد که باید توسط تیم های متخصص در رشته های مختلف انجام می شود و توسط یک سازمان یا شرکت به طور صحیح مدیریت و نظارت شود. اگر فردی که تجربه ی ساخت را نداشته باشد احتمال اینکه در هنگام ساخت اشتباهاتی را مرتکب شود که سبب خسارات و نقایص شود بسیار زیاد می باشد.

در نتیجه قبل از شروع ساخت ساختمان بهتر است با یک شرکت معتبر که متخصص در این زمینه می باشد و تجربه موفق پروژه های اجرایی را دارد قبل از تصمیم گیری مشاوره بگیرید. مهندسان و معماران توصیه می کنند که با عقد قرار داد معتبر با سازمان های متخصص در این زمینه، پروژه ساخت و ساز را به این شرکت های فنی و مهندسی بسپارید.

با داشتن یک طراحی جامع و دقیق می توان ساخت و ساز ساختمان را شروع کرد. شرکت زالارک قبل از شروع اجرا با عقد یک قرداد پیمانکاری با کارفرمایان عملیات ساخت و ساز ویلا را شروع می کند. با توافق رسیدن قرار داد تمامی مسئولیت های جانی و مالی بر عهده شرکت معماری زال می باشد و همچنین مبلغ دستمزد پیمانکاران و مجریان ساختمان به وضوح شرح داده شده است.

در شرکت معماری زال هزینه ی دستمزد پیمانکاران و تیم های اجرایی در ساخت و ساز ساختمان وابسته به پروژه ویلا سازی شما دارد.به طور مثال اجرای یک پروژه ی ویلایی لوکس و شیک با متریال های گران قیمت و تجملاتی هزینه متفاوتی با یک پروژه اجرایی ساده و با متریال های ارزان قیمت دارد.

شرکت مهندسی و معماری زال در زمینه ساخت و اجرای پروژه های ساختمانی خدماتی نظیر طراحی های گرافیکی و 3D، طراحی سازه، طراحی تاسیسات برق و مکانیک، مدل سازی دقیق ویلا (BIM)، تهیه لیستوفر برای محاسبات متریال مصرفی و در آخر با نظارت دقیق بر روند اجرای پروژه، ساخت و ساز ساختمان را با بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام می رساند.

یک از بزرگ ترین مزیت های شرکت زالارک مدل سازی کامل و دقیق پروژه های ساختمانی می باشد. این مدل سازی به بهینه تر کردن مدیریت ساخت، کاهش ریسک عدم تطابق طراحی و اجرا و همچنین طراحی بهینه تر و یکپارچه تر کمک می کند. شرکت مهندسی زالارک با یک طراحی دقیق هزینه های خرید متریال و مصالح اضافه را از بین می برد و به کاهش هزینه های اجرایی کمک می کند و در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت بالا پروژه ساخت ویلای شما را به اتمام می رساند.

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com