از طراحی تا اجرای رویای شما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی و پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرا با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

طراحی نما به سبک گروه معماری زال

طراحی نما متناسب با سلیقه و بودجه شما

بعد از عقد قرار داد طراحی نما با شرکت معماری زال، طراحان و معماران شرکت معماری زال با هماهنگی کارفرما از شرایط پروژه بازدید خواهند کرد تا متر و برآورد دقیق از پروژه بگیرند. ابعاد پنجره ها،ورودی و موقعیت ساختمان عناصری هستند که در طراحی نما بسیار تاثیر گذار می باشند که قبل از شروع طراحی نما باید مورد بررسی قرار گیرند تا طرح نما به صورت دقیق و با نورپردازی ایده آل انجام شود.

تفاوت طراحی ویلا با گروه معماری زال

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

zalarc icon 1

مدل سازی دقیق طراحی نما

متخصص در تمامی رشته های ساختمان

طراحی 3d نما با بالاترین جزئیات گرافیکی

حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

متعهد به کارفرما

طراحی نما ویلا مدرن

در بطن یک طرح کلی نمای ویلای مدرن،چگونگی اصول طراحی نمای ویلایی مدرن ، انتخاب نوع مصالح ساختمانی، عوامل تعیین کننده هزینه های اجرا و جستجوی یک شرکت طراحی نمای ساختمان مدرن ویلایی قرار دارد. احتمالاً این سؤالات اساسی اولین گام  در مورد شناخت نمای ویلای مدرن می باشد.

در مورد نمای ویلاهای مدرن، ما یک بحث جامع از نما ویلا مدرن را آغاز خواهیم کرد، و گام به گام به شناخت تمامی عناصری که به نما های مدرن ویلایی اختصاص دارد می پردازیم. اگر هر سوالی پس از مطالعه این صفحه حل نشده باقی ماند، مطمئن باشید که مشاوران ماهر ما در اختیار شما هستند. آنها آماده ارائه راهنمایی های رایگان در زمینه طراحی و اجرای نمای مدرن ساختمان ویلایی شما هستند.

 

جدیدترین نمای ساختمان ویلایی

 

نمای مدرن ویلا، تجسم معماری بر اساس اصول و قوانین طراحی مدرنیته است، بر پایه مجموعه ای متمایز از اصول طراحی ساخته شده است. ساخت نمای ویلای مدرن مستلزم انتخاب دقیق مواد است که هر کدام به دقت برای تلفیقی از زیبایی شناسی و عملکرد انتخاب شده اند. با بررسی هزینه ها برای ساخت و طراحی نما مدرن ویلایی به این نتیجه می رسیم که هزینه ساخت نما خانه ویلایی مدرن به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 

نماهای جدید ساختمان ویلایی

 

تعریف ویلا

ویلا به عنوان یک خانه است که با هدف صریح القای آرامش و آسایش است که ساکنین برای دور بودن از شلوغی ها و جنب و جوش های شهری دور باشند ایجاد می شوند.ویلا به طور معمول در محیطی آرام و عاری از هیاهوی شنیداری قرار می گیرد، و از فضای باز بدون شلوغی در همه همه جنبه ها آرامش و آسایش خاصی به کاربران می دهد. فرم معماری ویلا مجموعه‌ای از سبک‌ها را در بر می‌گیرد، از کلاسیک پرشکوه تا مدرن شیک. از طریق یک طراحی نما دقیق است که شکوه زیبایی شناسی واقعی ویلا نمایان می شود.

در زمینه طراحی نمای ویلا مدرن، به ویژه در فضای مجازی، انبوهی از طراحان وجود دارد. در این میان، تعداد زیادی افراد با بی تجربه با مهارت های کم هستند که با قیمت های پایین ویلا طراحی می کنند. این گروه شامل دانشجویان علاقه مند معماری و افرادی است که برای آماده شدن به بازار کار می خواهند برای خود رزومه کاری بسازند.با این حال پیشنهاد می شود، ایجاد یک نمای مدرن ویلا را که کاری بسیار تخصصی است را به یک نهاد باتجربه یا یک شرکت یا تیم که به خوبی در اصول این اصطلاح معماری آشناست و مجموعه‌ای غنی از پروژه‌های نمای ویلا مدرن با موفقیت انجام شده است بسپارید که می تواند منجر به داشتن نتیجه ای بسیار بهتر شود.

 

نمای جدید ساختمان ویلایی

 

عواملی که باید قبل ازسپردن طراحی نمای ویلا مدرن به یک شرکت یا تیم در نظر گرفت

قبل از سپردن طراحی و ساخت نمای ساختمان مدرن ویلایی به یک شرکت خاص، یک ارزیابی جامع نه تنها محتاطانه بلکه ضروری است. این بررسی دقیق فراتر از صرفا یک طراحی نما ویلا مدرن است و تمام جنبه های فرآیند ساخت و ساز را نیز در بر می گیرد. در این ارزیابی دقیق باعث می شود که توانایی شرکت منتخب آشکار شود.

با داشتن سلبقه بیش از یک دهه در حوزه ساخت و ساز انواع ساختمان ها، مجموعه ما دارای پروژه های متعددی است که با موفقیت اجرا شده است، ما در خدمت کردن به مشتریان محترم خود افتخار می کنیم. تخصص ما از ابتدا تا تکمیل پروژه های ویلا گسترش می یابد و هر جنبه پیچیده ای را در بر می گیرد. تیم معماری زال، تمامی مراحل و قسمت های طراحی نمای ساختمان ویلایی مدرن با منابع مالی شما تنظیم می کنند، ما بیشترین کیفیت طراحی با مناسب ترین قیمت را به شما ارایه می دهیم.

رویکرد طراحی نمای مدرن خانه ویلایی ما متکی به توجه دقیق به جزئیات است و اطمینان حاصل می کند که طراحی هماهنگ با منابع موجود برای ساخت است. این رابطه همزیستی بین طراحی و ابعاد مواد به کاهش قابل توجه اتلاف مواد کمک می کند. زیبا بودن طراحی نه تنها تخصص و مهارت تیم معماری زال را نشان می دهد، بلکه به عنوان شاهدی بر بهینه‌ سازی هزینه ساخت و ساز نمای ساختمان مدرن ویلایی شما است.

برای کسانی که به دنبال توضیح بیشتر هستند، از شما دعوت می کنیم تا با کارشناسان ما تماس بگیرید. آنها آماده اند تا درک جامع تری از رویکرد، فلسفه و تأثیر تغییردهنده ای که می توانیم در تلاش ساخت ویلا داشته باشیم به شما ارائه دهند.

طراحی نما ویلا مدرن چه اصولی دارد؟

در زمینه طراحی نمای ویلای مدرن، مجموعه‌ای از اصول مهم وجود دارند که هر کدام برای شکل ‌دهی زیبایی‌ بصری و عملکردی در نمای ساختمان ویلایی مدرن ضروری هستند. در میان انبوهی از عناصر طراحی، موارد زیر برجسته می‌شوند:

1.عملکردی و کاربردی بودن نمای مدرن ساختمان ویلایی

در قلب طراحی نمای ویلاهای مدرن، ترکیبی یکپارچه از شکل ها و عملکرد و کارایی بودن نهفته است. به عنوان مثال قرار دادن شیشه های قدی و بلند در نما های مدرن ویلایی که امری مرسوم در نمای ویلای مدرن است نه تنها باعث زیبایی می شود بلکه با ورود نور زیاد به داخل ساختمان باعث روشن شدن فضای داخلی ویلا می شود.

2.استفاده از فناوری پیشرفته در نمای مدرن ویلا

نما ویلای مدرن از پیشرفت های فناوری استقبال می کند و سیستم های هوشمند و نوآوری هایی را که هم راحتی و هم کارایی را افزایش می دهند به طور هماهنگ مورد استفاده قرار می دهد.از راه حل های کم مصرف شدن انرژی تا اتوماسیون کردن تجهیزات نمای ساختمان ویلایی مدرن،علم و فناوری جایگاه خود را به عنوان یک جزء محجوب و در عین حال ضروری در طراحی نمای ویلایی مدرن پیدا می کند.به عنوان مثال از تایمر برای روشن شدن و خاموش کردن نورپردازی نما در ساعات معین روز می توان استفاده کرد.

3.اجتناب از پیچیدگی در نمای ویلا مدرن

 سادگی در طراحی نما ویلا مدرن حاکم است.در نما ویلا مدرن از تمامی پیچیدگی ها دوری می شود معماران حرفه ای در این سبک از ساده ترین طراحی ها استفاده می کنند در نتیجه هاله ای از آرامش را ایجاد می کند و محیطی را به وجود بیاورد که در آن شکل و زیبایی بدون پیچیدگی های غیر ضروری هماهنگ می شوند.

4.روشنایی بهینه در نما ویلا مدرن طبیعی و مصنوعی

ایجاد فضایی با نور خوب در طراحی نما ویلا مدرن از عناصر حیاتی می باشد. نور طبیعی فراوان از طریق پنجره‌ها و دهانه‌هایی که با دقت در نمای خانه ویلایی مدرن قرار گرفته‌ اند نفوذ می ‌کند، در حالی که نور مصنوعی برای بهبود محیط و عملکرد در تاریکی شب تنظیم شده است.

5.پالت رنگ متناسب

تناسب و تداخل رنگ ها در نمای مدرن ویلا به دقت در نظر گرفته شده است. یک طرح رنگی هماهنگ، که اغلب به سمت رنگ‌های خنثی و عرف در سبک مدرن است، محیطی را ایجاد می‌کند که هم حس آرامش بخش را ایجاد کند و هم از نظر زیبایی جذابیت منحصر به فرد خود را داشته باشد.

چند نوع طراحی برای نما ویلای مدرن وجود دارد؟

وقتی نوبت به مجموعه نماهای مدرن ویلایی می رسد، دسته بندی کردن آن ها برای شناسایی بهتر امری ضروری است. با این حال، در این دسته بندی ابعاد و شکل ویلا در اولویت قرار می گیرد. در این قسمت دسته بندی ها به شکل زیر را مشخص کرد:

1.ویلای یک طبقه مدرن (ویلا فلت)

در دسته بندی نمای ویلا مدرن شکلی بسیار ساده دارد. مرسوم ترین نما ویلا مدرن یک طبقه یک شیشه قدی با حجم های بتنی که دور شیشه را محصور کرده است می باشد.

2.ویلای مدرن نیم پیلوت

ویلای نیم پیلوت که یک شکل ویلای منحصر به فرد از زندگی مدرن است که جذابیت آن با آرایش فضایی داخلی دو طبقه ای بیشتر می شود.برای این دسته از ویلا که بین ویلای دوبلکس و ویلای یک طبقه است، نمای ویلای مدرن متفاوتی ارایه می دهد.

3.ویلای دوبلکس مدرن

با ارتقای مفهوم ویلای مدرن، ویلای دوبلکس از دو سطح مجزا تشکیل شده است.طراحی نما مدرن ویلا در دو طبقات اغلب به طور هماهنگ ایجاد می شود.برای زیبایی بیشتر نما ویلا مدرن در سال های اخیر که بسیار مرسوم شده است،پله های معلق داخل ویلا را از طریق پنجره های قدی دو طبقه در نما مدرن ساختمان ویلایی به نمایش می گذارند.

ویلای تریپلکس مدرن: ویلای تریپلکس پیچیدگی های بیشتری نسبت به ویلای دبولکس و یک طبقه دارد به طبع نورپردازی ها و متریال های پیچیده تری را شامل می شود،نمای مدرن ویلا سه سطح یا طبقه را در بر می گیرد که در عین حال یک طراحی منسجم را حفظ می کند.

بخش‌های مهم در طراحی ویلای مدرن کدام اند؟

طراحی یک ویلای مدرن از طریق تعامل پیچیده چندین فرایند از اجزای مختلف و همچنین توسط افراد متخصص در زمینه های متفاوت آشکار می شود که هر یک به ماهیت کلی در طرح ویلا کمک می کنند. از جمله جنبه های مهمی که توجه را به خود جلب می کند عبارتند از:

1.طراحی نمای ویلایی مدرن

نمای ویلای مدرن است که در نگاه اول تاثیرات خود را بر کاربران به جای می گذارد. در حقیقت این نمای ساختمان ویلایی مدرن است که زیبایی را با عناصر مدرنیته تلفیق می کند و عناصری مانند پالت متریال بیرونی، محل قرارگیری پنجره ها، ویژگی های ورودی و تعامل خطوط و اشکال سات که در نمای ویلاهای مدرن استفاده می شود.

2.طراحی داخلی ویلا مدرن

برای داشتن یک ویلای جذاب مدرن نباید تنها به نمای مدرن ویلا اتکا کرد بلکه یک فضای داخلی ویلا هم باید به صورت مدرن و شیک ایجاد شود تا با نمای ساختمان ویلایی مدرن هماهنگ شود. طراحی داخلی مدرن باید زیبایی بصری و هم عملکرد را برای ساکنین فراهم کند. جنبه هایی مانند چیدمان فضایی، طرح های رنگی، انتخاب متریال، مبلمان، نورپردازی، و ادغام امکانات رفاهی مدرن در این قسمت به دقت تنظیم شده اند تا یک محیط زندگی هماهنگ و دل نواز را برای کاربران ایجاد کنند.

3.طراحی پلان ویلای مدرن

طرح اولیه ویلای مدرن یک نقشه راه استراتژیک است که چیدمان، سازماندهی و جریان فضاها را دیکته می کند. این شامل چیدمان اتاق‌ها، راهروها، راه پله‌ ها و فضاهای مشترک است که همگی برای به حداکثر رساندن کاربرد، در عین حال زیبایی را فراهم می کند.

عوامل تعیین کننده هزینه های اجرا و طراحی نمای مدرن ویلا

هزینه ساخت نماهای مدرن ویلایی به عوامل متعددی بستگی دارد. در این میان، موارد زیر نقش مهمی در هزینه کلی دارند:

1.اندازه پروژه نمای ویلا مدرن

ابعاد نمای خانه ویلایی مدرن با هزینه های انجام شده ارتباط مستقیم دارد.طبیعتا پروژه‌های بزرگ ‌تر به دلیل افزایش نیاز به مواد، ساعات کار و دامنه کلی هزینه‌های بالاتری را به دنبال دارند.

2.کیفیت مواد به کار رفته در نمای مدرن خانه ویلایی

نوع و کیفیت مصالح انتخاب شده برای اجرای نما ویلا مدرن به طور قابل توجهی بر هزینه مالی تأثیر می گذارد. مواد درجه یک به طور قطع هزینه های بالاتر دارند، در حالی که گزینه های اقتصادی تر می توانند انعطاف پذیری بودجه را ارائه دهند.

3.موقعیت نمای ساختمان ویلایی مدرن

موقعیت جغرافیایی ویلا نقش محوری در اجرای نمای ساختمان مدرن ویلایی دارد. هزینه ها می تواند به طور گسترده ای بر اساس کدهای ساختمان منطقه ای، دسترسی به مصالح و هزینه های نیروی کار متفاوت باشد.

4.تیم اجراکننده نمای طرح نما مدرن ویلایی

 شایستگی و شهرت تیم ساخت و ساز بر هزینه های اجرای نمای ویلای مدرن تأثیر می گذارد. متخصصان باتجربه ممکن است هزینه های بالاتری داشته باشند، اما تخصص آنها اغلب منجر به افزایش کارایی و کیفیت در نتیجه نهایی نما خانه ویلایی مدرن می شود.

5.تعداد طبقات نمای مدرن ویلا

یک ویلای چند طبقه پیچیدگی های بیشتری در طراحی و اجرا نمای ویلا مدرن دارد.همچنین متریال و نیروی انسانی بیشتری برای اجرای نمای مدرن ساختمان ویلایی می خواهد.پس در نتیجه هر چه ویلا طبقات بیشتری داشته باشد،اجرا و طراحی نمای مدرن خانه ویلایی هزینه بیشتری را شامل می شود.

6.استفاده از فناوری در نمای ویلای مدرن

 ادغام فن آوری مدرن، مانند سیستم های خانه هوشمند که به ضربه های وارد به شیشه ها حساس است، لوازم برقی کارآمد مثل تایمر نورپردازی برای نما، و ویژگی های دیگر، می تواند هزینه ها را افزایش دهد، اما به صرفه جویی طولانی مدت نیز کمک می کند.

مراحل طراحی نما مدرن ویلا در شرکت معماری زال

طراحی کامل یک ویلای مدرن یک کار دقیق است که نیازمند یک تیم مهندسی متخصص برای که بخش های مختلف آن را انجام دهند است. در چارچوب طراحی نما مدرن ویلا، این یک فرآیند پیچیده است که باید گام به گام به درستی طی شود، که هر کدام به دقت تنظیم شده‌اند تا از یک نتیجه یکپارچه و استثنایی اطمینان حاصل شود.

1.ارزیابی اولیه برای نمای ویلا مدرن

در حوزه طراحی نمای ویلا مدرن، اولین گام با یک تحقیق دقیق آغاز می شود که شامل یک مشاوره جامع با مشتری است که هدف آن کشف سلیقه مشتری برای پروژه نمای ساختمان مدرن ویلایی است. سپس، عوامل مهمی مانند موقعیت زمین احداث ویلا و آب و هوای منطقه ای غالب به دقت ارزیابی می شوند. این عناصر که در شکل دهی اولیه به طراحی نمای ویلای مدرن نقش دارند، پایه و اساس این مرحله است.

2.مشاوره در رابطه با طراحی نمای مدرن ویلا

مرحله دوم شامل مشورت با تیم معماری زال در زمینه شروع طرح نما ویلا مدرن می‌شود. از طریق مجموعه ای از جلسات مشترک، مجموعه ای از ملاحظات محوری در رابطه با انجام طراحی نمای ویلایی مدرن انجام می شود. مسائل مربوط به رنگ مورد علاقه کارفرما برای نمای مدرن ساختمان ویلایی خود، بررسی ظرافت های معماری و انتخاب نوع مصالح مصرفی برای اجرای نمای ویلا مدرن به طور جدی مورد بحث قرار می گیرد. این گفتمان با بینش هایی که از طریق مشاوره کامل با مشتری به دست آمده است تقویت می شود. مهم ترین بخش مصاحبه در این مرحله، معمارن زال تخمین اولیه هزینه را ارائه می‌کند که به مشتری یک نگاه اجمالی ملموس به چشم‌انداز مالی طراحی نمای ویلای مدرن و اجرای آن داشته باشد.

3.چگونگی ارائه طرح نهایی نمای ویلا مدرن

طرح های ارائه شده نمای ساختمان ویلایی مدرن کاملا با سلیقه های کارفرما همخوانی دارد. در صورتی که کارفرما بخواهد جلسات بیشتری حول محور طرح نماهای ویلایی مورد پسند کارفرما یا هر تغییری که کارفرما بخواهد انجام می شود. این تعاملات به عنوان یک مجرا عمل می کند و طراحان را قادر می سازد تا بینش هایی را در مورد سلیقه های زیبایی شناختی کارفرما و ملاحظات بودجه برای طراحی نمای ویلا مدرن جمع آوری کنند. این درک ظریف برای معماران به بستری تبدیل می شود که طراحی نما مدرن ویلایی را دقیقا براساس آنچه که کارفرما می خواهد به طور اصولی و استاندارد انجام می شود که نتیجه آن نهایت رضایت مشتری در رابطه با نمای خانه مدرن ویلایی می شود.

با انجام مراحل به صورت دقیق سبب شده است که نتیجه نهایی نمای ویلای مدرن هم کاملا مطابق سلیقه کارفرما با ملاحظات بودجه می شود و هم یک پروژه بی عیب و نقص و فریبنده به وجود می آید که به کارنامه درخشان پروژه های انجام شده توسط تیم مهندسی زلارک اضافه می شود.

اهمیت طراحی نما ویلا مدرن

اولین عنصری که هر ساختمان برای کاربران آن را نمایش می گذارد نمای ساختمان است و در حقیقت نمای ساختمان است که ماهیت خود را برای همه کسانی که با آن روبرو می شوند بازتاب می دهد. همانطور که احتمالاً متوجه شده اید، نمای ساختمان یک مقدمه برای معرفی شخصیت کلی ساختمان است.به عنوان مثال کاربرد نمای ساختمان تجاری با نمای ساختمان مسکونی تفاوت زیادی دارد.

این موضوع در زمینه طراحی نما ویلا مدرن مطرح است که می تواند در معرفی شخصیت ساکنین از اهمیت بالایی برخوردار باشد. مانند دکوراسیون داخلی برای داخل ویلا، نمای ویلاهای مدرن اهمیت زیادی برای زیبایی خارجی و بیرونی ویلا دارد پس نیاز به توجه دقیق در این زمینه دارد.طراحی نمای ویلا مدرن با رعایت استانداردهای تعیین‌شده، از هویت ویلا محافظت می‌کند و شخصیتی متمایز به آن می‌بخشد.

نما ویلای مدرن که از طریق روش‌های مختلف، از جمله تکنیک‌های خشک و ملات اجرا شده است، سبک مینیمالیسم در طراحی نما ویلا مدرن به صورت خطوط تمیز و تزیینات ظریف غالب هستند، که زیربنای فناوری‌های نوآورانه ‌ای است که طراحان از آن برای مهارت خلاقانه خود استفاده می‌کنند.

با این حال، در حوزه نمای مدرن ویلا ، تعداد زیادی از سبک های متمایز وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خاص خود را دارا هستند. به عنوان مثال، طراحی نمای مدرن ویلا فلت با طراحی طراحی نما مدرن ویلا دوبلکس یا معمولی تفاوت های قابل تشخیصی را به همراه دارد، موضوعی که قبل از طراحی نمای ویلایی مدرن ما به طور گسترده در مشاوره با شما تمامی جنبه ها و حالت های مختلف را بررسی خواهیم کرد.

شایان ذکر است که زیبایی شناسی مدرن ممکن است گاهی با مینیمالیسم ترکیب شود. سبک مینیمالیسم به اتفاده از حداقل متریال در طراحی خود مشهور است، سبک های دیگر در نما خانه ویلایی مدرن می‌تواند از طیف وسیعی از مواد، اغلب سه تا چهار عدد، استفاده کند که به طور یکپارچه در هم تنیده شده‌اند تا به یک هم افزایی هماهنگ وزیبایی منحصر به فرد خود دست یابند. به طور کلی سبک طراحی نمای ویلا مدرن در تنوع، انعطاف پذیری و سادگی ذاتی و دوری از هر نوع پیچیدگی محصور شده است، تأکید می کند، جنبه ای که از زیبایی های صرفاً ذاتی فراتر می رود تا جذابیت ساده بودن را به کاربران منتقل کند

سوالات متداول طراحی نمای ویلا مدرن

ابتدا شما از طریق شماره ثبت شده تماس می گیرید یا از طریق پنجره مشاوره درخواست طراحی نمای خود را ثبت می نمایید. با توجه به اطلاعات داده شده در رابطه با شرایط پروژه طراحی نمای ویلای مردن خود کارشناسان مبلغ پیشنهادی را به شما ارایه می دهند. قبل از شروع فرایند طراحی نما شما موظف هستید قسمتی از هزینه طراحی را به صورت پیش پرداخت واریز کرده و سپس معماران شروع به طراحی نمای ویلای شما می کنند.

قیمت طراحی نمای مدرن ویلا در شرکت معماری زال به صورت متراژ یا مساحت نمای پروژه شما محاسبه می شود. اما نکته ی مهم اینجاست که نمی توان برای هر متر طراحی نما عدد ثابت در نظر گرفت و شامل بازه ی قیمتی می باشد.

یک از مهم ترین عامل در این قیمت گذاری خواسته شما از گروه طراحی نمای زال می باشد. قیمت طراحی نمایی که فقط شامل عکس های رندر و نورپردازی باشد با قیمت طراحی نمایی که تمامی به صورت فاز دو با تمامی نکات اجرایی و متر و برآورد باشد بسیار متفاوت است. در نتیجه از طریق تماس با شرکت معماری زال طراحان نمای ویلا مدرن با توجه به شرایط و خواسته شما قیمت طراحی نمای ویلا را به شما اعلام خواهند کرد. 

شرکت معماری زال موظف است در کوتاه ترین زمان ممکن، طراحی نمای ویلا را به کارفرما ارایه دهد اما این نکته را باید در گرفت که زمان طراحی نمای ویلا مدرن به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل مهم در زمان ارائه طراحی نما تغییرات جزئی و کلی طرح نمای ویلا مدرن توسط کارفرما می باشد که نمی توان برای آن مقدار دقیقی محاسبه کرد. اما طرح اولیه نمای ویلا که توسط معماران انجام می شود حداکثر 20 الی 30 روز کاری می باشد.

لازم به ذکر است که اگر بعد از 30 روز کاری شرکت معماری زال به هر دلیلی ناتوان در ارائه طراحی نما با عکس های رندر شد، شرکت معماری زال طبق قرار داد موظف به پرداخت جریمه به کارفرما می شود.

پس از تایید طراحی نمای ویلا مدرن توسط کارفرما از طریق رندرهای گرفته شده از پروژه،با یک پورتفولیو معماری تمامی عناصر و متریال به کار رفته همراه با نقشه های فاز دو و اجرایی در تمامی بخش های طراحی نما ارائه می شود و در صورت لزوم کدهای رنگی برای اجرای دقیق تر طراحی نما در این دفترچه به شما ارایه می شود تا حداکثر دقت در اجرای پروژه نما را به شما بدهد.

در نهایت پورتفولیو طراحی نمای مدرن ویلا از طریق ایمیل یا واتساپ به کارفرما تحویل داده می شود.

شرکت معماری زال با داشتن یک تیم پیمانکاری ماهر و با تجربه برای اجرای انواع نما ها از جمله نماهای خشک و کرتین وال و همچنین متخصص در انواع رشته های ساختمانی از جمله تاسیسات برق کاری، شاسی کشی و آهن گری و… مفتخر است با بالا ترین کیفیت در نظارت و اجرای طرح نمای ویلای مدرن شما را انجام دهد.   

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com