از طراحی تا اجرای رویای شما با معماری زال

شرکت معماری زال با بیش از 7 سال سابقه در طراحی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی و پیشرو در مدل سازی دقیق برای اجرا با به روز ترین نرم افزارهای معماری،مفتخر به ارایه تمامی خدمات در تمامی شاخه های ساختمانی می باشد.

طراحی نما به سبک گروه معماری زال

طراحی نما متناسب با سلیقه و بودجه شما

بعد از عقد قرار داد طراحی نما با شرکت معماری زال، طراحان و معماران شرکت معماری زال با هماهنگی کارفرما از شرایط پروژه بازدید خواهند کرد تا متر و برآورد دقیق از پروژه بگیرند. ابعاد پنجره ها،ورودی و موقعیت ساختمان عناصری هستند که در طراحی نما بسیار تاثیر گذار می باشند که قبل از شروع طراحی نما باید مورد بررسی قرار گیرند تا طرح نما به صورت دقیق و با نورپردازی ایده آل انجام شود.

تفاوت طراحی ویلا با گروه معماری زال

بازدید و مشاوره رایگان

بازدید و مشاوره رایگان

zalarc icon 1

مدل سازی دقیق طراحی نما

متخصص در تمامی رشته های ساختمان

طراحی 3d نما با بالاترین جزئیات گرافیکی

حداکثر دقت و ایمنی در نظارت و اجرا

متعهد به کارفرما

نمای ساختمانی ویلای کوچک

افزایش جذابیت و زیبایی ظاهری ساختمان ها به طور قابل توجهی به طراحی نمای آن بستگی دارد. این یک جنبه مهم در بحث معماری است زیرا نمای بیرونی یک هر ساختمان است که در ابتدا توجه ما را به خود جلب می کند و و این منظور را به ما می رساند که درون این ساختمان چه چیزهایی جریان دارد.حال وقتی نوبت به انتخاب یک طراحی نمای سلختمانی ویلای کوچک شما می رسد، گزینه های متعددی که سلیقه ها و ترجیحات مختلف را برآورده می کند وجود دارد. با این حال، نکته اساسی که در انتخاب نما نهفته است باید با سبک و شخصیت داخلی خانه شما هماهنگ باشد.

 

نمای ویلا ساده

 

برای کسانی که صاحب ویلا های کوچک هستند و به دنبال تعادل بین سادگی و لوکس بودن در طراحی نمای خود هستند، ما در ادامه مطالب اطلاعات مفیدی را در اختیار این دسته از افراد قرار داده ایم. هدف ما این است که شما را از طریق انواع مختلف نماهای ویلاهای کوچک راهنمایی کنیم و مدل های نمونه ای را ارائه دهیم که ممکن است الهام بخش برای طراحی نمای ویلا کوچک باشد.

 

نمای خانه ویلایی ساده

 

اهمیت طراحی نمای ساختمان ویلایی کوچک

کارفرمایان که در ساخت ویلاهای خود سرمایه گذاری می کنند اغلب در آخر هفته و تعطیلات به دنبال آرامش و لذت در این خلوتگاه های زیبا و مجلل هستند. جذابیت یک ویلا با طراحی زیبا به طور قابل توجهی لذت گذراندن اوقات فراغت را در این روز ها افزایش می دهد. دقیقاً به همین دلیل است که بسیاری تأکید می کنند که حتی اگر ویلا کوچک باشد طراحی نمای ساختمان ویلایی کوچک و اجرای آن به عنوان یکی از محوری ترین مراحل در روند ساخت و ساز است که بسیار اهمیت دارد.

 

نمای ویلای 40 متری

 

با توجه به اینکه نمای هر ساختمانی این قابلیت را دارد که فوراً هر بیننده ای را مجذوب خود کند، به طور غیرقابل انکاری از نظر جذابیت زیبایی ظاهری و کلی یک ساختمان نقش مهمی را ایفا می کند، به خصوص وقتی صحبت از ساختمان ها و ویلاها می شود.

علاوه بر این، شایان ذکر است که نمای ساختمان ویلایی کوچک می تواند تأثیر قابل توجهی بر ارزش کلی آن داشته باشد. برای اطمینان از اینکه ویلای شما جذابیت و ارزش خود را در طول زمان حفظ می کند، ضروری است که نمای بیرونی آن دارای یک طراحی اصولی که توسط یک معمار ماهر انجام شده باشد.

در برخی مناطق، اهمیت نمای ویلا کوچک فراتر از زیبایی بصری است. به ویژه در مناطقی که دارای آب و هوای مرطوب و بارانی هستند، مانند نواحی شمالی کشور، نما به عنوان یک عنصر حیاتی برای محافظت از ساختمان عمل می کند. اگر در طراحی اولیه و انتخاب متریال برای این نمای ساختمان ویلایی کوچک در این مناطق کوتاهی شود، به دلیل نفوذ آب و رطوبت می تواند در درازمدت هزینه های بازسازی قابل توجهی را برای صاحب ویلا به همراه داشته باشد.

اهمیت مصالح برای نمای ویلای کوچک

هنگام طراحی و اجاری نمای یک ویلا، یکی از جنبه های مهم که باید در نظر گرفت، به خصوص در مورد نمای ساختمان ویلایی کوچک، حفظ ماهیت یکپارچه و بدون شکاف نمای بیرونی است. عدم وجود درز و شکاف به عنوان یک مانع حیاتی در برابر نفوذ عناصر خارجی مانند گرما، سرما، رطوبت، آب باران و جریان هوا به داخل ویلا عمل می کند. همچنین این عامل به طور قابل توجهی بر الگوهای مصرف انرژی تأثیر می گذارد. نمای ویلا کوچک  دارای ترک در معرض مسائلی مانند نفوذ رطوبت و جریان هوای کنترل نشده هستند. در چنین شرایطی، دستیابی به تنظیم دمای موثر در داخل ویلا ممکن است چالش برانگیز باشد.پس در نتیجه توجه زیادی هنگام اجرای نمای ساختمان ویلا کوچک داشته باشیم و این که حتما توسط افراد متخصص و مجرب انجام شده باشد.

به عنوان مثال، در طول فصل زمستان، اگر متوجه شدید که بهره وری بهینه انرژی گریزان است، وجود درز و ترک در نمای ساختمان می تواند مقصر باشد. نفوذ هوا از طریق این بازشوها در نما می تواند تقاضا برای انرژی حرارتی در محیط ساختمان را افزایش داده و تعادل دمای هوای داخل ساختمان را مختل کند.

برعکس، در ماه‌های تابستان، جریان هوای نامحدود به داخل ساختمان مانع از فرآیند سرمایش می‌شود و استفاده طولانی ‌مدت از سیستم‌های خنک‌کننده را ضروری می‌سازد. این مسائل باعث ایجاد نوسانات قابل توجهی در مصرف انرژی هنگام استفاده از ویلا می شود. از این رو، انتخاب محتاطانه مصالح برای نمای ساختمان ویلای کوچک شما می تواند منجر به محیط دمای متعادل تر و صرفه جویی قابل توجهی در انرژی شود.

نمای ویلای کوچک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

انتخاب مصالح ساختمانی هم برای نمای ویلاهای کوچک و هم بزرگ نقشی اساسی در مدیریت حفظ حرارت و بهره وری انرژی دارد. مواد مختلف دارای ظرفیت حرارتی متفاوتی هستند و ضرایب انتقال حرارت آنها به طور قابل توجهی متفاوت است. برخی از مواد در عملکرد حرارتی عالی هستند و از این نظر می‌توان برای بهینه‌ سازی مصرف انرژی ویلا، از آن‌ها استفاده کرد. برای نمای ساختمانی ویلای کوچک، بهتر است موادی با ضریب انتقال حرارت پایین را انتخاب کنید، زیرا این مواد می توانند به طور موثر مصرف انرژی را کاهش دهند. علاوه بر این، در صورت لازم نه ضروری مصالح انتخاب شده برای نمای ویلای کوچک دارای خواص عایق صوتی باشد.

انواع نمای ساختمانی ویلایی کوچک

1.نمای ساختمان ویلایی کوچک یک طبقه

برخی از ویلاهای کوچک با سازه یک طبقه طراحی می شوند و معماران برای ایجاد توهم بزرگی فراتر از ابعاد واقعی خود، اغلب از رویکرد طراحی مدرن برای نمای ساختمان ویلایی کوچک استفاده می کنند. سبک مدرن که با جزئیات مینیمالیستی و استفاده از رنگ های روشن و خنثی مشخص می شود، به طور موثر اندازه فضای درک شده از این ویلاهای یک طبقه را افزایش می دهد. این توهم نوری می تواند این ویلاهای جمع و جور را بزرگتر از آنچه که مساحت آنها وجود دارد را نشان می دهد.

2.نمای ساختمان ویلایی کوچک دوبلکس

بسیاری از صاحبان ملک که قصد ساخت ویلا در زمین های با مساحت کم را دارند، طرح های دوبلکس را برای به حداکثر رساندن فضای موجود خود انتخاب می کنند. در چنین سناریوهایی که ابعاد خانه محدود است، توصیه می شود طراحی نمای ساختمان ویلایی کوچک را ساده و با حداقل جزئیات حفظ کنید. علاوه بر این، ترکیب عناصر عمودی و ساده می تواند به طور قابل توجهی جذابیت و زیبایی نمای یک ویلای دوبلکس کوچک را افزایش دهد.

معماران اغلب توصیه می کنند هنگام طراحی و اجرای نمای ویلاهای کوچک دوبلکس از سبک مینیمالیستی استفاده کنید. این رویکرد نه تنها به افزایش فضای محدود کمک می کند، بلکه زیبایی سادگی و ظرافت را ایجاد می کند که می تواند به ویژه در چنین پیکربندی های معماری جذاب باشد.

3.نمای ساختمان ویلایی کوچک ساحلی

هنگامی که صحبت از طراحی نمای ساختمان ویلایی کوچک واقع در نزدیکی ساحل می شود، یک رویکرد رایج شامل استفاده از رنگ های روشن و دلباز است، که مجبوب ترین این رنگ ها شامل سفید و کرم است. این رنگ ها به دلیل توانایی آنها در برانگیختن حس آرامش و ترکیب هماهنگ با محیط ساحلی مورد پسند معماران و طراحان قرار می گیرد.

از نظر مصالح، بسیاری از معماران و سازندگان هنگام ساخت نمای ویلاهای کوچک ساحلی ، بتن و میکروسمنت را انتخاب می کنند. این مواد دوام و انعطاف‌پذیری را در برابر محیط چالش ‌برانگیز ساحلی، از جمله قرار گرفتن در معرض آب شور و بادهای ساحلی، ارائه می‌کنند که آنها را برای ساخت و ساز در کنار ساحل بسیار مناسب می‌سازد.

4.نمای ساختمان ویلایی کوچک در شمال کشور

شهرهای شمالی کشور ما آب و هوای متغیری را تجربه می کنند که معملا دارای بارش زیاد و رطوبت بالا می باشند. در نتیجه، هنگام طراحی نمای ساختمان ویلایی کوچک در این مناطق، انتخاب متریال مناسب با آب و هوا از اهمیت بالایی برخوردار است.

اول از همه، این مواد باید عایق موثری را ارائه دهند تا اطمینان حاصل شود که انرژی داخل خانه حفظ می شود و هدر نمی رود. عایق بندی مناسب به حفظ محیط داخلی راحت کمک می کند و نیاز به گرمایش یا سرمایش بیش از حد را کاهش می دهد.

علاوه بر این، طراحی سقف این ویلاها با پیکربندی شیبدار بسیار مهم است. این ویژگی طراحی از تجمع برف و آب باران در سقف جلوگیری می کند که می تواند منجر به مشکلات ساختاری و مشکلات احتمالی نشت شود. با حصول اطمینان از طراحی سقف شیبدار، ویلا می تواند در برابر چالش های ناشی از اقلیم خاص شمالی کشور، از جمله بارش های سنگین، بهتر مقاومت کند.

انواع نمای ساختمان ویلایی کوچک بر اساس سبک معماری

وقتی صحبت از طراحی و اجرای نمای ساختمان ویلایی کوچک می شود، کارفرمایان با توجه به سلیقه شخصی و ملاحظات بودجه خود طیف وسیعی از سبک ها را بررسی می کند. در ایران، برخی از رایج ترین و چشمگیرترین سبک ها عبارتند از:

1.نمای ویلا کوچک مدرن

برای کسانی که زیبایی مینیمالیستی را دوست دارند و سادگی را در اولویت طراحی نما ویلا کوچک خود قرار می دهند، سبک مدرن یک انتخاب عالی برای طراحی نمای ساختمان ویلایی کوچک است. این ویلاها بر خویشتن داری در استفاده از تزئینات و عناصر مدرن تاکید دارند و هدفشان نشان دادن سادگی و مینیمالیسم است.معمارن همواره این سبک معماری را برای طراحی نما ویلاهای کوچک بسیار مناسب می دانند، زیرا سادگی آن می تواند توهم فضای بیشتری را ایجاد کند و باعث می شود ویلاها گسترده تر از اندازه واقعی خود به نظر برسند.

پالت رنگی برای ویلاهای مدرن به سمت رنگ های آرامش بخش و خاموش متمایل است و تنوع متریال به حداقل می رسد. در ساخت این ویلاها اغلب مصالح صنعتی و معاصر ترجیح داده می شود. این سبک از طراحی مورد پسند افراد در بسیاری از کشورهای دنیا است، همچنین طرفداران قابل توجهی در ایران دارد.

نمای ویلاهای کوچک مدرن اغلب دارای پنجره‌های بلند و قدی هستند تا اطمینان حاصل شود که نور طبیعی کافی به ساختمان وارد می‌شود، به ویژه در پیکربندی‌های ویلاهای دوبلکس یا سه‌بلکس. قابل ذکر است که اجرای این سبک به دلیل داشتن جزئیات مینیمالیستی نسبتا مقرون به صرفه است و برای کسانی که به دنبال تعادل بین زیبایی شناسی و مقرون به صرفه بودن در طراحی نمای ساختمان ویلایی کوچک خود هستند، آن را به انتخابی جذاب و مناسب تبدیل می کند.

2.نمای ویلا کوچک کلاسیک یا رومی

یکی دیگر از سبک های طراحی نمای ساختمان ویلایی کوچک، سبک کلاسیک یا رومی است. این سبک معماری مفاهیم شکوه و سبک زندگی مرفه را تداعی می کند و آن را به انتخابی ارجح برای طراحی نمای ساختمان های بزرگتر تبدیل می کند.

طراحی نمای کلاسیک با فراوانی عناصر زینتی مانند ستون ها، مجسمه ها و تاج های تزئینی مشخص می شود. در حالی که این جزئیات حس عظمت را به ساختمان اضافه می کنند، همچنین می توانند از نظر بصری اندازه درک شده از ساختار را کاهش دهند و آن را برای ویلاهای کوچک کمتر مناسب کنند.

موادی مانند سنگ مرمر، گرانیت و تراورتن اغلب در طرح‌های نمای کلاسیک یا رومی استفاده می‌شوند که به ظاهری مجلل و زیبا کمک می‌کنند. با این حال، شایان ذکر است که این سبک در مقایسه با سایر سبک‌های معماری گران‌تر است.

در برخی موارد، کارفرمایان ممکن است بخواهند عناصر سبک کلاسیک را در نمای یک ویلا کوچک بگنجانند و در عین حال عناصر تزئینی را به حداقل برسانند. موفقیت چنین رویکردی به مهارت طراح و توانایی آنها در ایجاد تعادلی بستگی دارد که زیبایی منحصر به فرد و جذابی را برای نمای ویلاهای کوچک ایجاد می کند.

3.نمای ساختمان ویلایی کوچک بومی یا سنتی

طراحی و اجرای نما برای یک نمای خانه ویلایی ساده به سبک بومی یا سنتی به طور ذاتی با عوامل مختلفی از جمله فرهنگ محلی مردم در یک شهر یا روستای خاص و همچنین شرایط آب و هوایی حاکم در موقعیت مکانی ویلا گره خورده است. در نتیجه، طرح‌های بومی یا سنتی، همانطور که از نام آن پیداست، متناسب با ویژگی‌های جغرافیایی و فرهنگی خاص یک منطقه بومی طراحی می‌شوند که در نتیجه تغییرات مشخصی از یک منطقه به منطقه دیگر ایجاد می‌شود.

این طرح ها بازتابی از هویت و میراث منحصر به فرد هر منطقه هستند و اغلب عناصر و مصالح معماری را در خود جای می دهند که به بهترین وجه با اقلیم و سنت های فرهنگی محلی سازگار است. در نتیجه، سبک‌های بومی یا سنتی می‌توانند به طور قابل توجهی از مکانی به مکان دیگر متفاوت باشند و تنوع و غنای فرهنگی را به نمای ساختمان ویلایی کوچک اضافه کند.

4.نمای ویلای کوچک به سبک روستایی یا روستیک

سبک نمای روستایی یا روستیک یکی دیگر از گزینه های بسیار مناسب برای نمای ساختمان ویلایی کوچک است. این سبک اغلب از موادی مانند چوب و آجر برای ایجاد ظاهری جذاب و فریبنده استفاده می کند. در مناطق خاصی از کشور، زیبایی شناسی روستیک ممکن است شباهت زیادی به سبک معماری سنتی داشته باشد.

سقف های شیبدار یک ویژگی مشترک در این نوع ویلاها هستند که به جذابیت کلی حومه شهر می افزایند. برای افرادی که به دنبال دوری از محیط شهری هستند و آرزوی محیط زندگی روستایی در ویلای خود را دارند، سبک نمای روستایی انتخاب ایده آلی است. جوهر زندگی روستایی را تسخیر می کند و می تواند منبعی برای آرامش و ارتباط با طبیعت باشد.

عوامل تاثیر گذار در جلوه بصری نمای ساختمان ویلایی کوچک

برای افزایش زیبایی کلی نمای ساختمان ویلایی کوچک، نه تنها سبک معماری و مصالح، بلکه بررسی عناصری که در محیط اطراف ویلا گنجانده شده اند نیز ضروری است. به عنوان مثال بسیاری از افراد مخصوصا برای ویلاهای کوچک تمایل دارند که محوطه سازی را نادیده بگیرند، اما محوطه سازی به خوبی می تواند زیبایی شناسی ویلا و محیط اطراف آن را به طور قابل توجهی ارتقا دهد.

عناصر متعددی را می توان در محوطه ویلا ادغام کرد تا جذابیت آن را افزایش دهد، مانند نورپردازی باغ و ویلا، ساخت آلاچیق یا سایبان، افزودن حوض مصنوعی، ایجاد آبنماهای کوچک در باغ، طراحی استخر ویلا، و فراهم کردن فضاهای اختصاصی برای کودکان از جمله این عناصر هستند. اطمینان از هماهنگی یکپارچه این عناصر با سبک معماری انتخابی می تواند به طور موثر زیبایی و جذابیت ویلا و محیط اطراف آن را دو چندان کند.

بسیار مهم است که اطمینان حاصل شود که طراحی محیط ویلا در هماهنگی کامل با نمای ساختمان ویلایی کوچک است. به عنوان مثال، اگر طرفدار سبک کلاسیک هستید، ضروری است که این ملاحظات را فراتر از نما و سایر عناصری که انتخاب می‌کنید گسترش دهید و از طراحی کلی منسجم و از نظر بصری دلپذیر اطمینان حاصل کنید.

نقش سقف در نمای ساختمان ویلایی کوچک

سقف بدون شک یکی از اجزای اصلی هر ساختمانی است و انتخاب مناسب برای سقف ویلا می تواند جذابیت آن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. یکی از پرکاربردترین سبک های سقف که برای اجرا در تمام مناطق کشور مناسب است، سقف شیبدار است.

سقف های شیبدار امکانات طراحی زیادی را ارائه می دهند و می توان از انواع مختلفی از مصالح سقفی استفاده کرد. بسیار مهم است که مصالح بادوام را انتخاب کنید که با سبک معماری ساختمان هماهنگ باشد و برای شرایط آب و هوایی حاکم در منطقه مناسب باشد. انتخاب های رایج برای پوشش سقف های شیبدار شامل چوب، فلز و زونا است که هر کدام ویژگی های بصری و عملکردی مجزایی را ارائه می دهند.

چه قصد دارید یک ویلا با سقف شیبدار بسازید و چه در نظر دارید ویلای موجود خود را برای ادغام این سبک بازسازی کنید، جستجوی راهنمایی از مهندسان سازه بسیار مهم است. تخصص آنها می تواند به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد نوع مصالح سقف، هزینه های مربوطه و سایر ملاحظات حیاتی کمک کند و اطمینان حاصل کند که سقف ویلای شما نه تنها هدف عملکردی خود را برآورده می کند، بلکه زیبایی کلی آن را نیز تکمیل می کند.

ویژگی های استاندارد متریال نمای ویلای کوچک

مقاومت مصالح ساختمانی در برابر زلزله یک عامل حیاتی است، به ویژه در مناطقی مانند کردستان که با زمین های ناهموار و شرایط زمین شناسی چالش برانگیز مشخص می شود. در چنین مناطقی نمی توان اهمیت استفاده از موادی را که می توانند در برابر فعالیت لرزه ای مقاومت کنند اغراق کرد.

علاوه بر این، مقاومت مصالح ساختمانی در برابر یخ زدگی، آتش سوزی، ضربه، فشار و سایر عوامل لرزه ای از اهمیت بالایی برخوردار است. در نظر گرفتن دقیق این عوامل در هنگام انتخاب متریال نمای ساختمان ویلایی کوچک، امنیت ساکنین ویلا و مناطق مجاور را تضمین می کند.

مواد با انعطاف‌پذیری قابل توجه، تطبیق پذیری را در استفاده از آنها در سرتاسر ساختمان ارائه می‌دهند و به خوبی با الزامات و پیکربندی‌های مختلف معماری سازگار می‌شوند.

همچینین اگر بخواهیم ویلاهایی بسازیم که کمترین تعداد ستون را داشته باشد یا اینکه چندین طبقه باشد باید از متریال های سازه ای با ویژگی های مناسب آن استفاده کنیم.همچنین انتخاب متریال مناسب برای ساخت ویلا ایمنی و افزایش کلی ارزش ویلا را هم بالاتر ببرد.

سوالات متداول طراحی نمای ساختمان ویلایی کوچک

ابتدا شما از طریق شماره ثبت شده تماس می گیرید یا از طریق پنجره مشاوره درخواست طراحی نمای ساختمان ویلایی کوچک  خود را ثبت می نمایید. با توجه به اطلاعات داده شده در رابطه با شرایط پروژه طراحی نمای ویلای کوچ  کارشناسان مبلغ پیشنهادی را به شما ارایه می دهند. قبل از شروع فرایند طراحی نمای ویلای شما، موظف هستید قسمتی از هزینه طراحی را به صورت پیش پرداخت واریز کرده و سپس معماران طراحی نمای ویلای کوچک شما را شروع می کنند.

قیمت طراحی نمای ساختمان ویلایی کوچک در شرکت معماری زال به صورت متراژ یا مساحت نمای پروژه شما محاسبه می شود. اما نکته ی مهم اینجاست که نمی توان برای هر متر طراحی نمای ویلا عدد ثابت در نظر گرفت و شامل بازه ی قیمتی می باشد.

یک از مهم ترین عامل در این قیمت گذاری خواسته شما از گروه طراحی نمای زال می باشد. قیمت طراحی نمای ویلای کوچک که فقط شامل عکس های رندر و نورپردازی باشد با قیمت طراحی نمایی که تمامی به صورت فاز دو با تمامی نکات اجرایی و متر و برآورد باشد بسیار متفاوت است. در نتیجه از طریق تماس با شرکت معماری زال طراحان نمای ویلای شما را با توجه به شرایط و خواسته شما قیمت طراحی نمای ساختمان ویلا کوچک را به شما اعلام خواهند کرد. 

شرکت معماری زال موظف است در کوتاه ترین زمان ممکن، طراحی نمای ویلا را به کارفرما ارایه دهد اما این نکته را باید در نظر گرفت که زمان طراحی نمای ویلا کوچک مدرن یا کلاسیک به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل مهم در زمان ارائه طراحی نما تغییرات جزئی و کلی طرح نمای ساختمان ویلایی کوچک توسط کارفرما می باشد که نمی توان برای آن مقدار دقیقی محاسبه کرد. اما طرح اولیه نمای ویلا که توسط معماران انجام می شود حداکثر 20 الی 30 روز کاری می باشد.

لازم به ذکر است که اگر بعد از 30 روز کاری شرکت معماری زال به هر دلیلی ناتوان در ارائه طراحی نما با عکس های رندر شد، شرکت معماری زال طبق قرار داد موظف به پرداخت جریمه به کارفرما می شود.

پس از تایید طراحی نمای ویلای کوچک و ساده توسط کارفرما از طریق رندرهای گرفته شده از پروژه،با یک پورتفولیو معماری تمامی عناصر و متریال به کار رفته همراه با نقشه های فاز دو و اجرایی در تمامی بخش های طراحی نمای ویلا ارائه می شود و در صورت لزوم کدهای رنگی برای اجرای دقیق تر طراحی نما در این دفترچه به شما ارایه می شود تا حداکثر دقت در اجرای پروژه نما را به شما بدهد.

در نهایت پورتفولیو طراحی نمای ویلای کوچک شما از طریق ایمیل یا واتساپ به کارفرما تحویل داده می شود.

شرکت معماری زال با داشتن یک تیم پیمانکاری ماهر و با تجربه برای اجرای انواع نما ها از جمله نماهای خشک و سیمانی و همچنین متخصص در انواع رشته های ساختمانی از جمله تاسیسات برق کاری، شاسی کشی و آهن گری و… مفتخر است با بالا ترین کیفیت در نظارت و اجرای طرح نمای ویلای شما را انجام دهد.   

مشاوره رایگان برای اطلاعات بیشتر...

در خارج از زمان کاری اطلاعات پروژه خود را وارد کنید. در اسرع وقت، با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل کنید

support@zalarc.com